וידאו (מצחיק) של דייב שיכור

c a m e r o n

New member
וידאו (מצחיק) של דייב שיכור

משהו ממש קצר, אבל די מצחיק. אין לי שמץ של מושג מה הייתה הסיטואציה שבה צילמו את זה, אבל זה מגניב. תיכנסו

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifחחחחח..כל כך קשה לזהות?!...

הבנאדם עם בקבוק של וויסקי ביד ומדבר שטויות כאילו הוא יצא מניתוח להסרת השקדים מהגרון.."מעניין למה הוא מדבר ככה..ומעניין אם זה קשור לבקבוק שהוא מחזיק ביד"..."גיב מי אברייק"!!!

c a m e r o n

New member
ברור שהוא היה שיכור

אבל זה לא נחשב בתור סיטואציה. סיטואציה = זמן, מקום, עם מי הוא היה שם וכל שאר השטויות האלה.

violet2

New member
זה לא עולה... :(

דרך אגב, בסרט "1991 - the year punk broke" (שזה סרט על הופעות של סוניק יות' ונירוונה ועוד כל מיני) יש קטע שדייב מתחיל לדבר אל פירות במבטא מצחיק וזה ממש משעשע, ואז כריס מצטרף אליו... הם היו אנשים ממש מצחיקים...

c a m e r o n

New member
ראיתי את מה שהזכרת, זה היה ממש טוב

וגם אהבתי בכלל את הסרט. אבל נראה לי ששם הם היו סתם טיפה משועממים, בוידאו הזה הוא לגמרי wasted

Gחגי

New member
איפה אני יכול לראות את הסרט?

או שאפשר להוריד אותו או משהו??

ChrisCole

New member
זה דייב במבטא הולנדי...

זאת אומר זה לפחות מה שהוא התכוון לעשות... הרג אותי את הקטע שהוא כזה אומר "אויייייי הקרח שלי!!!" ואז מחבק את זה חחחחח

Jamaica Boy

New member
חחחחח ../images/Emo3.gif

יש לי עוד סרטון של דייב שיכור שהוא אומר שנריוונה היא הלהקה הכי טובה בשנות ה90 ושהוא מדבר אל הבקבוק...
אני אנסה למצוא את זה...

lollapalooza

New member
../images/Emo6.gif

"Don't tell me how to make a record. i was in Nirvana. we were the best band in the 90s, we completely changed the *משהו שאני לא זוכרת* of music"​

lollapalooza

New member
הא כן

נדמה לי שזה היה "greatest band" ולא "best". וזה בדיסק השלישי שלהם.

למעלה