וזכיה אחרונה!!!

dudu2424

New member
המלצות....בבקשה...

דבר ראשון אתה מוזמן למאני טיים שם יש לנו משחקון המומחה אתה מוזמן לראות את ההמלצות של כולם שם ואתה יכול בעצמך לשחק במשחק! בקשר להמלצות... צפרירים חולון- הפועל קרית שמונה-2 מ.ס. אשדוד- הפועל באר שבע -2 מכבי קרית גת (1+)- הפועל נצרת עילית -1 לידס- פורטסמות -1 זה מה שכרגע יש... עוד המון המלצות אתה מוזמן להכנס WWW.MONEY-TIME.CO.IL

dudu2424

New member
טוב...אז ככה...

קרית שמונה הפסידה במחזור האחרון והיא מרגישה שעוד איבוד נקודות נוסף והיא יכולה לשכוח מליגת העל! צפרירים חולון קבוצה ללא קהל כמעט ,קבוצה יחסית חלשה קרית שמונה עולה עליה בכל פרמטר במגרש , הולך להיות לה משחק לא פשוט אבל אני מאמין שההכישרון של החברה מהצפון ייגבר על המלחמה של החברה מהמרכז! אין ביטוח על ההימור:)

Winner4Ever

New member
כנראה ששכחת ש...

חיים סילבס ודמירוביץ' שני הכוכבים של קרית שמונה שמחזיקים את כל הקבוצה לא ישחקו וכמו כן גם רוזבן הבלם שמחזיק את ההגנה לא ישחקו ובנוסף לשלושתם מצטרף גם קוז'ול לרשימת החסרים אז לפי דעתי זה הפסד בטוח של קרית שמונה או תיקו.

dudu2424

New member
אתה יודע מה באמת לא ידעתי..

טוב שאתה אומר את זה... צריך באמת לשקול מחדש את ההימור על המשחק הזה תודה...

Winner4Ever

New member
מי אמר לך את זה? רוזבן חוזר בתשובה

והוא שומר שבת ולכן הוא משחק רק כשהם משחקים בימי שישי(כל המשחקים כמעט בימי שישי) לפני כניסת השבת אבל הפעם המשחק בשבת ב16:30 ולכן הוא לא יוכל ליטול חלק במשחק אלא אם הוא בחר לחלל את השבת.

כנס אחי

זה שוא חזר בתושבה אני יודע אבל אם אמר שהוא חייב להיות במשחק הזה אז נוא יעשה שבת אצל הוריו בראשון וילך ברגל עד למיגרש בחולון

dudu2424

New member
אז אולי מישהו פה סגור סופית ...

כי אני רוצה ללכת על קרית שמונה. אבל אם באמת כל השלושה לא משחקים זאת בעיה

dudu2424

New member
מה המצב גבר!!!

כן הפילו עלי מילואים ככה שלא היה לי זמן להכנס...למסנגר... מה קורה איתך הכל טוב?

חחח דודו אתה מאושר שאין מנהל הא?

האתר מתפרסם חופשי...יפה יפה לא נורא שאין מנהל רק שלא יהיה מוצף כל הזמן בשטויות!

dudu2424

New member
למה אחי! אניממש לא מאושר שאין מנהל!

יש פה אחלה פורום! ובאמת יש פה אחלה אנשים למרות שיש פה הרבה ריבים של ילדים קטנים . דבר שני מאוד כואב לי על כל הבלאגן שעשו לך פה ואני מדבר בשיא הרצינות זה לא הוגן!! השקעת בפורום כל כך הרבה וזה באמת לא מגיע לך ליבי איתך אחי. נ.ב אני ממש לא מצפה שאנשים יעזבו את הפורום פה , פשוט אני מציע פורום נוסף שיש שם דברים שאין פה ממש בלי כוונה לפגוע. מקווה מאוד שתחזור להיות בחזרה מנהל .

לא נורא אם אני לא אהיה מנהל

ומצדי גם לא להיות מנהל (גם ככה לא קיבלתי על זה כלום רק רציתי שיהיה פורום מסודר ובלי הרבה בעיות) צריך אבל שיהיה מנהל כי לפעמים הפורום מוצף או מדברים פה על דברים בלי קשרים לפורום הזה..אז צריך שמישהו יסדר ת'עניינים. אני מקווה שדווידוביץ' יהיה

למעלה