[וו]ילד רע

[וו]ילד רע

איפה להתחיל? ישנתי 5 שעות כי השכנים קדחו לי בראש ב 11 בבוקר. קמתי עשיתי כל מיני דברים שתיתי קצת .. אחרי שעתיים הרגשתי עייף וחשבתי לעצמי שזאת הזדמנות טובה לנסות ווילד (אגב היה לי חלום-רגיל ממש כיפי בלילה). אז שמתי מוסיקה רגועה שאני אוהב ונכנסתי למיטה.. הרגשתי צמא קצת אז שתיתי חצי כוס מים לפני.. שכבתי והקשבתי למוסיקה והיה די קשה לשמור על ריכוז אבל לאט לאט הגוף התחיל להיות כבד יותר ויותר והרגשתי רגיעה מסויימת.. לאחר זמן מה (בדיעבד שעה) החלטתי שזהו.. לא בא הווילד ולא נעליים חוץ מפעמיים של אור לבן חזק.. שום דבר לא קרה. ניסיתי לקום.. פקחתי עיניים לאט היידים היו כבדות מאוד .. לקח לי כמה דקות להתחיל לזוז - התמתחתי זה היה טוב!
אבל עדיין הרגשתי מאוד ישנוני.. בכל זאת ניסיתי לקום וחתפתי את הסחרחורת של החיים!! ישר נפלתי חזרה למיטה - הרגשתי כאילו אני מסוגל תוך שניה להרדם שוב לאיזה שנתיים.. אז אמרתי לעצמי שעדיף לנסות לישון שוב מאשר לחכות שהסחרחורת תעבור - אז ניסיתי.. שוב ניסיתי ווילד.. בדיעבד נרדמתי.. אבל חלמתי חלום די ברור.. זכרתי אותו טוב יכול להיות שהייתי ברמה מסויימת של הכרה לגביו או לפחות בחלקים ממנו.. בכל אופן בשלב מסויים אני קולט את עצמי מנסה להסתחרר כדי ליצור חלום נראה כאילו לא מצליח לי ואני אומר שנמאס לי ואני רוצה לקום! פתאום הרגשתי את העיניים שלי כבדות כמו משאית! (שיתוק שינה?) ניסיתי לפתוח אותן .. לא הצלחתי נראה לי שנלחצתי אז ניסיתי יותר חזק.. ואז ככה עם עיניים חצי פקוחות התחלתי ללכת במסדרון.. פתאום אני קולט שזה חלום... - בלק אאוט - שוב אני רוצה לקום.. מנסה לפתוח את העיניים ממש ממש בכוח - נאבק! העיניים חצי נפתחות אני שוכב על הגב ורואה את דגל ישראל?!?! עכשיו הייתי בטוח שאני חולם אבל כבר החלטתי שאני רוצה לקום אז וויתרתי על המאבק וניסיתי פשוט להרגע.. נדמה לי שאמרתי כמה מילות שכנוע כדי לקום.. ואז לאט לאט התחלתי להרגיש את הגוף ולשמוע את הרעשים מבחוץ.. הכל נהיה ברור יותר הבנתי שאני מתעורר.. פקחתי עיניים והגוף היה כבד מאוד.. ניסיתי לקום אחרי כמה דקות והסחרחורת לא נעלמה.. הסתכלתי על השעון עברה עוד שעה. עד עכשיו הראש מסתובב
*במהלך הניסיון הראשון הרגשתי שוב כאב חזק בין העיניים לכיוון המצח על אף שניסיתי -לא- להביא את העיניים למצב שהן מסתכלות על העין השלישית - יכול להיות שזה לא היה נשלט?!

Variety

New member
חוויה מעניינת מאוד!

היי אפש"מ (קיצור של אכלתפלפלשתהמיץ). החוויה שחווית לדעתי ממש אדירה! מעניין אם היית מחליט שאתה לא נלחם בעצימת עיניים, ואומר לעצמך שיהיה לך קל לפתוח אותם ותופיע בחלום. כשאני במצב שקשה לי לפקוח עיניים זה מאוד מתסכל אותי.

תודה ותובנה

אהלן גיא תודה, זה היה באמת מעניין. חשבתי על משהו בעקבות כל הסיפור שהיה היום, לדעתי ישנו עקרון מאוד חשוב בווילד והוא היכולת להרפות מהצורך לשלוט בגוף שלנו, בשלב המתקדם בעיקר בשרירי הפנים כשהדגש הוא על העפעפיים.. שמתי לב שכל עוד אני מודע לעצמי העיניים נשלטות על ידי, גם אם מדובר על התבוננות לנקודה מסויימת מאחורי העפעפיים.. אני עדיין שולט ולמיטב הבנתי כדי שהעיניים יתחילו לרצד (שנת חלום) נדרשת שליטה של התת מודע על הנושא.. האם לדעתך\ם אני צודק ואם כן האם אתם מכירים שיטות טובות לאימון בנושא? אפש"מ גם אחרת

Crichton

New member
הרגת אותי!

יש אנשים שמנסים הרבה זמן להיכנס למודעות במצב חלום אבל לא מצליחים. ואתה.... החלום שלך מכריח אותך לחלום אפילו כשלא רצית! קטע דגל ישראל היה טוב!! הצליח להצחיק אותי.....

Variety

New member
תגובה

אין לי הרבה הצלחות בווילד אבל אני בחלט יודע מהטעויות שלי שההרפיה זה העיקר. המלחמה של שמירת המודעות והרפיה בו זמנית. צריך להגיע למצב שעדיין מודעים אבל מוותרים על השליטה

למעלה