ווצאפ ווב

evike

Active member
מנהל
התקנתי את האפליקציה למחשב לפני הרבה זמן. הוא נוח יותר מהווצאפ ווב הרגיל מהדפדפן, כי מתנתק פחות ואין צורך לפתוח אותו דרך הנייד.
הבוקר כשרציתי לפתוח אותו קיבלתי הודעת שגיאה. האייקון נשאר, רק שכל לחיצה עליו הובילה לאותה הודעת שגיאה.
הסרתי אותו מסודר והתקנתי מחדש. נפתח כרגיל, רק שברגע שסגרתי דרך ה X, שוב לא ניתן היה להכנס אלי, וקיבלתי שוב את הודעת השגיאה.
מישהו יכול להסביר לי מה ולמה זה קרה?
ווינדוס 10. אם חשוב, אנדרואיד 11 גלקסי 20.
תודה.

קבצים מצורפים

• הודעת שגיאה.jpg
    הודעת שגיאה.jpg
    KB 37.6 · צפיות: 5

k-don

Well-known member
התקנתי את האפליקציה למחשב לפני הרבה זמן. הוא נוח יותר מהווצאפ ווב הרגיל מהדפדפן, כי מתנתק פחות ואין צורך לפתוח אותו דרך הנייד.
הבוקר כשרציתי לפתוח אותו קיבלתי הודעת שגיאה. האייקון נשאר, רק שכל לחיצה עליו הובילה לאותה הודעת שגיאה.
הסרתי אותו מסודר והתקנתי מחדש. נפתח כרגיל, רק שברגע שסגרתי דרך ה X, שוב לא ניתן היה להכנס אלי, וקיבלתי שוב את הודעת השגיאה.
מישהו יכול להסביר לי מה ולמה זה קרה?
ווינדוס 10. אם חשוב, אנדרואיד 11 גלקסי 20.
תודה.
גם כשעובדים עם האפליקציה , עד היום הסמארטפון אמור להיות מחובר לאינטרנט.

מעכשיו אפשר להגדיר שהדפדפן או האפליקציה במחשב יעבדו ללא תלות בטלפון!!!
עד ארבעה מכשירים.

evike

Active member
מנהל
אכן הווצאפ ווב תמיד היה נפתח עצמאית, בלי הצורך לחברו עם ה QR, רק היה צורך שהנייד יהיה מחובר לווצאפ. ועכשיו הוא כלל לא נפתח. עדיין אני יכולה להתחבר דרך הדפדפן עם ה QR שבנייד, אבל נוח יותר דרך האפליקציה.
קצת חיפוש בגוגל נתן לי להבין שיש בעיה עם איזה קובץ DLL, וכדי לתקן אני חייבת להיות אדמיניסטרטור, ואני לא. נראה לי קצת מסובך להגיע לכך, וכרגע בשל בעיה שיש לי, (לא קשור למחשב) אין לי ראש וזמן לכך.
אשמח להדרכה, וכשאתפנה, אנסה לתקן.
תודה.

k-don

Well-known member
אכן הווצאפ ווב תמיד היה נפתח עצמאית, בלי הצורך לחברו עם ה QR, רק היה צורך שהנייד יהיה מחובר לווצאפ. ועכשיו הוא כלל לא נפתח. עדיין אני יכולה להתחבר דרך הדפדפן עם ה QR שבנייד, אבל נוח יותר דרך האפליקציה.
קצת חיפוש בגוגל נתן לי להבין שיש בעיה עם איזה קובץ DLL, וכדי לתקן אני חייבת להיות אדמיניסטרטור, ואני לא. נראה לי קצת מסובך להגיע לכך, וכרגע בשל בעיה שיש לי, (לא קשור למחשב) אין לי ראש וזמן לכך.
אשמח להדרכה, וכשאתפנה, אנסה לתקן.
תודה.
כרגע יש תקלה כללית בוואטסאפ פייסבוק ואינסטגרם

evike

Active member
מנהל
לא קשור לתקלה הכללית. התקלה אצלי התחילה אתמול בבוקר, וגם עכשיו כשניסיתי, עדיין היא קיימת.

ladybug4NLP

Active member
איך? אם הטלפון שלי לא קרוב למחשב אני לא יכולה לפתוח את הווטסאפ במחשב השולחני

למעלה