ווסטליף כוסונים??

• פותח הנושא proof
  • פורסם בתאריך

proof

New member
ווסטליף כוסונים??

אני רוצה להתיחס להודעה שקראתי פה לא מזן אני לא זוכר ע"י מי היא נשלחה אבל בהודעה היה כתוב שאביב גפן הוא קוקסינל הומו ו ווסטליף הם כוסונים(טוב זה לא חידוש כתוב את זה פה כמעט בכל הודעה) יש לי תגובה בקשר לזה א כל אביב גפן לא קוקסינל ובטח שלא הומו אבל מצד שני גם ווסטליף הם הדבר הכי רחוק מליהיות כוסונים הם סתם נערים מפגרים מאותגרים משקלית (דיי שמנים) שלא יודעים מהחיים שלהם כמו רוב הבנות פה בפורום

מור 28*

New member
ווסטלייף הם יותר מכוסנים!!!!!!!

ברצוני לפנות לאותה הילדה שרשמה שווסטלייף הם הדבר הכי רחוק מלהיות כוסנים, ושאביב גפן (הזמר שמציג את עצמו כקוקסינל הומו) הוא לא קוקסינל הומו, אז יש לי חדשות בשבילך: את אביב גפן אף אחד לא רואה בארץ הזאת חוץ מכמה בודדים מפגרים (כמוך), ואת ווסטלייף כן. ועוד ההערה: כל הבנות שקוראים את ההודעה הזו שימו לב לזה שהיא אומרת שאנחנו (המעריצות של ווסטלייף) לא יודעת כלום מהחיים שלנו.

keren007

New member
וואי הרגת אותי!!!!!

כמ בודדים אוהבים את אביב גפן?! אני לא אחת מאלה שאוהבות תאביב גפן, אבל אני חייבת לציין שהוא מאוד מוכשר ויש לו שירים יפים לעומת ווסטלייף שכישרון אפילו לא נראה באופק. בואי לביצפר שלי, איזה 600 בודדים שם אוהבים את אביב גפן, תגידי שאת אוהבת את ווסטךייף ותראי שאת תהיי הבודדה שם. הבנות שאוהבות את ווסטלייף הן אלו הבודדות, לא שמת לב שרוב הבנות שכותבות בפורום הזה הן שונאות את ווסטלייף? יש פה פחות בנות שבאמת אוהבות אותם... אני רוצה להגיד לך, שאביב גפן כותב, מלחין ושר את השירים שלו, בניגוד לווסטלייף שרק שרים את זה, ועוד באופן קיצ´י לחלוטין, ראיתי שהם מנסים לעשות מין סוויץ´ במוזיקה שלהם, ורואים את זה בשני השירים האחרונים. חביבתי........ לא הולך להם.

xflil

New member
ונגיד

ואביב גפן היה הומו קוקסינל (הוא לא מפגרת) אז מה? תגידי משהו על הומאוים לסביות וקוקסינלים ואני נשבע לך אם הייתי רואה אותך פעם ברחוב הייתי מכה אותך עד שלא היית יודעת איך קוראים לך אבל זה לא יקרה... ואני לא הומו ואביב גפן היה נשוי אז אני בטוח שהוא הומו ואת לא מבינה שהוא מתאפר בכונה להראות לך הדפוקה שהוא לא שם זיןןןןןןןן ארוךךךך ענק ועבההההההה על מה שאת אומרת? וזה שמכירים את ווסטלייף בכל חור זה הקטע שהם ממוסחרים מגעילים ורוצים רק כסף ובטוח שלא אותך

xflil

New member
בגלל שאנחנו כאלה בודדים

הוא כזה מצליח....נכון? את יודעת למה ווסטלייף שווים מול אביב גפן? חצי מהביצה השמאלית שלא הוא שם אותם בתוך החריץ של הסוליה שלו בנעל....

אלוהים !!!!!!!!111 תקשיבי לעצמך !!!

למההה למה את כזאת מפגרת את מוכנה להסביר לי ?1?!?1? בואי שניה אני אסביר לך משהו - בשביל להיות זמר צריך לכתוב שירים להלחין אותם ולשיר אותם יפה עכשיו - כל אחד יכול לשיר יפה אחרי איזה מיליון וחצי שנים בפיתוח קול גם לי יהיה קול "מדהים" כמו לווסטלייף !!!!!! אבל לכתוב שירים !??!?3 אההה או קי אז הם יכתבו בדיסק החדש - זה מה שיעשה אותם לזמרים טובים ! ואמיתים (not!!!!!) ולהלחין אותם - על זה אני בכלל לא מדברת... תביני חמודה - אביב גפן שר כותב מלחין הכל הכל הכל הכללל לבד!!! תסתכלי על הדיסקים שלו - "כל המילים והלחנים - אביב גפן" תראי את העטיפות של ווסטלייף - בטח יש שם הרבה שמות של הרבה כותבים ומלחינים.. אבל 5 המושלמים לא שם !!!! כי הם מגעילים !!!! הם קיטשיים !!!!! והם כאלה נמרחים !!!! שיילמדו לנגן או משו ! ואז יקראו לעצמם זמרים !!!!!!!!!!!!!! אה וד"א - על אביב גפן... טוב.. בואי נגיד ככה.. הבנאדם כבר 10 שנים על הבמה.. או קי ? אני רוצה לראות שהכוסונים שלך יחזיקו כל כך הרבה זמן !!!!!! הוא לא הומו - יש לו חברה... הוא לא קוקסינל - הוא מתאפר בשביל להראות שהוא שם ז´ על כל העולם ולא אכפת לו מה שאנשים חושבים עליו... (למרות שקצת ירד לו הקטע הזה אבל נעזוב את זה...) הוא שר שירים אמיתיים על אהבה לא "why did u leave me" בלה בלה בלה... עוד פעם אהבתי אותם... השקעתי 180 שקל מזדיינים בשביל הופעה מזדיינת שבכלל לא נהנתי בה..... אבל היום ?!!?! מגעילים ת´נשמה תתחילי לשמוע מוזיקה אמיתית!!!! שאלה ששרים אותה גם עושים אותה!!! אביב מלך... ואני מבטיחה לך שאפילו את אם תשמעי שיר אחד שלו את תתאהבי... זהו וואי עצבנת אותי עכשיו שאמרת שהוא קוקסינל.... אהההה ועוד משהו !!!! זמר לא צריך להיות כוסון מושלם כמו בריאן או משו בשביל להצליח... שוב אני אומרת לך - הם קיימים כבר איזה שנתיים נגיד.... כשלהם תהיה הופעת עשור כמו לאביב (ב15 ל9 אנשים תתכוננו !!!!) אז נדבר... אני יכולה לחתום לך שהם יותר מ3-4 שנים לא יחזיקו.. וגם פה אני די לארג´ית אני חושבת טוב די כתבתי כבר הרבה וזה גם ככה לא ייקלט לך במוח בצורה שרציתי.. אז נסיים את זה פה.. ביי יי יי י ייי י

xflil

New member
!!!!!! ../images/Emo13.gif

אוהב אותך
(ויש גם עיבוד מוזיקלי!) מה שווסטלייף לא יכולים לעשות בגלל שבין כה וכה הם לא מנגנים על שום דבר!!!

למעלה