וונדהויז'ן!!🤖🧙‍♀️🔴

nerdkey treky

Active member
הבנתי, תודה על ההבהרות. זה באמת נשמע די מוזר.
הסרטים הללו באמת היו מאוד מבולגנים מבחינת עקביות העולם (לעומת יקום מארוול שתכנן את הפרטים עוד מההתחלה), אפילו יותר כאשר מחשיבים את סרטי וולברין הספינאופים, אבל כאשר יודעים להתעלם מזה, מאוד נהנים מהם עם דמויות מצוינות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילי08

Well-known member
רציתי להגיד שאת חסרה בפוסט הזה, אבל אז כתבת הודעה כזו :(
עח"ו לא הרשתה לי להצטרף כי לא ראיתי את היקום. כאילו, ראיתי פה ושם כמה סרטים אבל לא עקבתי ממש, ובגלל זה עכשיו אני בשולחן של הלא מקובלים. סנובים כאן |שפם|

didalf

Well-known member
עח"ו לא הרשתה לי להצטרף כי לא ראיתי את היקום. כאילו, ראיתי פה ושם כמה סרטים אבל לא עקבתי ממש, ובגלל זה עכשיו אני בשולחן של הלא מקובלים. סנובים כאן |שפם|
יודעת מה אני מרשה לך לשבת איתנו. אולי לא תביני כלום ותרצי להשלים את הסרטים ואולי תביני יותר ממה שאני מצפה ממך.

אמרה גברת "אני לא אוהבת גיבורי על".
מכרת את כל העקרונות שלך עבור נזיד וונדה עדשים
לונה בסה"כ פתחה את הראש והלב וראתה את האור. זה כמו ליאורה עם טיילור. ברגע שממשחררים מדעות קדומות ומקשיבים לי מגלים עולם שכולו יופי.

Aranel Nenharma

Well-known member
ח"ו לא הרשתה לי להצטרף כי לא ראיתי את היקום. כאילו, ראיתי פה ושם כמה סרטים אבל לא עקבתי ממש, ובגלל זה עכשיו אני בשולחן של הלא מקובלים. סנובים כאן |שפם|
עם כאלו פרצופים יפים כמו שעדי פרסמה מותר לנו להיות סנובים.

ויאללה תעשי לונה ותראי את כל הסרטים. אני מוכנה להצטרף איתך לצפייה המשותפת. לונה ממש עשתה לי חשק

ויפה שאת עדיין נכנסת לשרשור הזה למרות שאת לא בעניינים שלו

nerdkey treky

Active member
לונה בסה"כ פתחה את הראש והלב וראתה את האור.
מרה גברת "אני לא אוהבת גיבורי על".
מכרת את כל העקרונות שלך עבור נזיד וונדה עדשים
לונה יצאה מלכה, את.... יותר כמו ליצן החצר אחרי שהפסיק להצחיק.
ויאללה תעשי לונה ותראי את כל הסרטים. אני מוכנה להצטרף איתך לצפייה המשותפת. לונה ממש עשתה לי חשק
היא עשתה גם לי. תודיעי לי אם את עושה צפיה כזו לפני האלמנה השחורה, אשמח גם לקחת חלק.
מי מרים את הכפפה ועושה שרשור חתיכים של MCU. יש מספיק כדי לעשות שרשור מפוצץ
אין מספיק חתיכות בשביל לעשות שרשור כזה, אבל זה גם פחות הטעם שלי להחפיץ את הדמויות, אני אוהב אותן בגלל האישיות והיכולות, לא בגלל היופי.

מילי08

Well-known member
אני באמת רוצה אבל אין לי הרבה זמן כרגע. כבר אמרתי שאני שונאת את הקטע הזה של להיות מבוגרים שצריכים לעשות דברים של מבוגרים?
ויפה שאת עדיין נכנסת לשרשור הזה למרות שאת לא בעניינים שלו
זה גם באשמת עח"ו כי בפורום הקודם היא הכניסה לי לראש שכל השרשורים צריכים להיות כחולים, וכאן הם צריכים להיות מסומנים כנקראו.
עד שמישהו מחליט לשרשר לאמצע ותוקע לי את הסימון

עדי תמשיכי עם התמונות האלה. זה בדיוק מה שאני צריכה לסוף היום |מזיע|

didalf

Well-known member
מי מרים את הכפפה ועושה שרשור חתיכים של MCU. יש מספיק כדי לעשות שרשור מפוצץ
בעקרון אמור להיות שרשור חתיכים בדצמבר אבל ניק לא עומד בקצב. אי אפשר גם להפיל עליו שרשור חתיכים מסכן הוא מקדיש לזה את כל כולו והוא עדיין לא סיים לקרוא את השרשור של ינואר:-D
קיצר כשניק יהיה מוכן. יש לי מלא חברים מה100 שרוצים למלא את השרשור הזה.
(וגם ממארוול אבל הם כיכבו גם בשנים קודמות)
הנה השרשור של 2020 אצלי לא רואים תמונות אבל אולי אצלך כן.

אין מספיק חתיכות בשביל לעשות שרשור כזה,אבל זה גם פחות הטעם שלי להחפיץ את הדמויות, אני אוהב אותן בגלל האישיות והיכולות, לא בגלל היופי.

אנחנו נהנים להעריך אותם על יופיים ועל כשרונם, זה לא סותר.
ובשנה שעברה באמת עשינו שרשור מעורב אחרי כמה שנים של שרשורים נפרדים. ושוב יש לי מלא חברות מה100. יותר מבנים אפילו.

זה גם באשמת עח"ו כי בפורום הקודם היא הכניסה לי לראש שכל השרשורים צריכים להיות כחולים, וכאן הם צריכים להיות מסומנים כנקראו.
עד שמישהו מחליט לשרשר לאמצע ותוקע לי את הסימון
אל תאשימי אותי בזה שיש לך סוג של OCD כמוני:-D. ואוף אנשים שתוקעים לי את השרשור במודגש;-(

עדי תמשיכי עם התמונות האלה. זה בדיוק מה שאני צריכה לסוף היום |מזיע|
יור ויש איז... מיי ויש טו:-P:

למעלה