וולוו B12B

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo45.gif כיפק היי-היי !

כיפק היי!
כיפק היי-היי !

../images/Emo26.gifעוד על ניר נמני:../images/Emo26.gif

כל האמת על ניר נמני

דרור ! הגיע הזמן שאני אחשוף את האמת המוחלטת על ניר נמני ! בבכורה עולמית כאן: ניר הוא המועמד להיות שר התחבורה שלנו והגיע הזמן שכולם יידעו את האמת ! לאחר ישיבה מרתונית בריכוז הקומונות, החלטנו פה אחד לבחור בניר לתפקיד ! מעתה ואילך יש לכנותו - כבוד השר !!! אין עוררין על ההחלטה שלנו !
אין להגיש התנגדות כי מאוחר מדי - את הנעשה אין להשיב !
חסר רק אישרור מסכם של בועז לוי והענין גמור ! צוות הקומונות והפורום מאחל לניר הצלחה במילוי התפקיד ! ניר - העם איתך ! ללא ספק, מופז יכול רק לקנא !!!
ה-577 עוברת לדום מתוח !!!
עוד על ניר נמני:

ניר הוא אחלה גבר !!! רק שתדעו: הוא חבר של החיים ! אילו רק ידעתי מי זה ניר בעבר, לא הייתי נכנס עימו לכסאח בעבר ! הוא אחלה גבר ! אני הייתי "אחלה" חמור !!!

הכל היה ונגמר ,ואם תתנו איזה מילה

עוד על ניר נמני:

ניר הוא אחלה גבר !!! רק שתדעו: הוא חבר של החיים ! אילו רק ידעתי מי זה ניר בעבר, לא הייתי נכנס עימו לכסאח בעבר ! הוא אחלה גבר ! אני הייתי "אחלה" חמור !!!
הכל היה ונגמר ,ואם תתנו איזה מילה
לאולמרט אולי אני באמת אני אהיה שר התחבורה(כן כן...).80% מהמשאבים יושקעו לטובת המוזאון חחחחחחחחחחחח.

mister K

New member
זה לא מה שאמרת השבוע על האילתית...

פששש... חזון אחרית הימים
שאתה תשבח O404... וכן, אני מסכים איתך ה OC500 אכזבה.
זה לא מה שאמרת השבוע על האילתית...
להזכירך: "ה-OC500 האילתיות הן המכונות הכי טובות באגד..."

846

Active member
" ז"

טוב, אז שי כתב קצת על מעלליו של ג'ק
אחרי שהוא השבית את דלת הכניסה לסניף חוף הכרמל (כניסת עובדי אגד), הוא השבית דלתות תאי המטען של ה-OC500 איתה הוא בא - הן פשוט סירבו להיסגר... אז למרות שבאנו לאוטובוס הרבה לפני הזמן, יצאנו הרבה אחרי... מפוצצי נוסעים! ואז, בת"א, כשכבר חשבתי שהכל אבוד, ולא יהיה לי אוטובוס (מ.א.ן NG כמובן!) הביתה, זיהינו את האחרון, ועל אף קדימותו ברמזור הצלחתי לעלות עליו, הודות לתרגיל מדויק שביצע ג'קי! (התגנבות, חסימה והורדה אל מול הנהג ההמום של דן שלא הבין מה נפל עליו
) אז תודה לג'ק, וזכור - עם ה-846, בחיים לא היית מדביק את המפרקית!
" ז"

elians

New member
משום מה זה יוצא

חה-חה-חה !!! ענק !!!

תגובתו של הנהג מתבקשת בענין שרשור המשכנתא שלפנינו ! נשבר לי מהמהירות של "תפוז" הערב !!! למרות שתפסו את ההעבל מרמלה - נראה שהשרת של תפוז הערב חולה....אין מהירות בנט - כמו וולוו ממש !!!
משום מה זה יוצא
כל פעם שהמזג האויר טיפה סוער ויורד מעט גשם.. השרתים של תפוז יורדים בקצב... נכנס להם מים לחוות השרתים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה