וואי וואי מה מצאתי

אצלי הם בקובץ וורד חחחחח

כל מי שרציתי חוסל, אויבים של אחי... אנשים שאיימו עליי ביחסים עם אני חלא אביא להם חיילים
וכו' האויב שתקף אותי ראשון-היום אנחנו חברים חחחח

oren127

New member
הקרב הראשון שלי

נגד מישהו שקרעתי לו את הצורה והוא לא הבין איך כי לו היו יותר מפעלים חחח... בסוף הכרזנו על שלום, אבל היה סבבה... יכלתי למחוק אותו אם הייתי יודע איך מוחקים מדינות T_T

גם אני הייתי עושה ככה

אבל בתיקיה מיטוחדת ששמה גינדיס. היו לי שם תמונות ריגול שאפי' פרסמתי פה פעם אחת... והיתה לי גם תיקיה מפוצצת בקבצי וורד שכל אחד הכיל משהו כזה- לחסל את ---- תקף אותי קומנדו גנב ------ כסף כל מיני דברים כאלו בסגנון... אני לא מבין למה על דפים כשיש לכם וורד?

Winston

New member
יש גם תיקיה במחשב, אל תדאג

יש אפילו כמה קבצים על שימך, יעקב הירוק1, 2, 3 וכן הלאה...

../images/Emo9.gif

יוווווו איזה כיףףף!!!! איזה כיף לי!!!! יש לו תיקיות עלי... במחשב שלו... תיקיות עלי.... שרשום שם.... שרשום שם.... ריגולים.... מה ריגולים.... מההההההההההההה?????????????????? ריגלת עלי?????????????????? מחוצף שכמותך!!!!!!!!!!! מה המספר מדינה שלך?????????

isramjad

New member
מפתיע במיוחד!

וזה לא שאתה אוסף מידע ומתעד מטרות. אני עשיתי יותר מזה
, היו זמנים שהייתי מעתיק את רשימת הברית שלנו MGH - לפני שהיתה הגבלה על מספר החברים בברית - 3 פעמים ביום כדי לבדוק מי נכנס ומי יצא מהברית באותו יום, ולסמן אנשים חשודים. אבל אחי, אנחנו במאה ה-21, מה זה נייר וקלסר והשטויות האלה. תפתח ספריה במחשב שלך ותסדר קבצים ותשמור בהם המידע שאתה צריך. זה לוקח פחות זמן, מאפשר סידור מהיר וחיפוש יעיל, והכי חשוב ידודותי לסביבה. לא חראם על כל הנייר שהשתמשת בו? שיהיה לך לילה טוב, אמג'ד

XXXaviramXXX

New member
באמת מפתיע שלא הזכירו את זה

אני בכלל לא מבין למה דפים מה קרה לא חבל על כל המאמץ ועל האמזונס? אבל אם דפים זה מה שעושה לך את זה תהנה

Winston

New member
וואי מה עשיתם מזה

יש לי, אני מאמין כמו כולם, תיקיה בשם גינדיס במחשב, שעמוסה כל טוב. אבל תמיד הייתי משרבט כל מיני הערות על דפים שאני לא צריך, כמו הדפסות טיוטא למיניהם, ולאט לאט זה נערם, אז שמתי הכל בקלסר, ומאז שכחתי מזה. בקשר למודיעין, הכל על המחשב כמובן, אני לא מזוכיסט

האמת היא....

שעכשיו אני נזכר שבהתחלה כשהייתי מחפש מטרות ללא ברית הייתי יושב עם נייר והייתי רושם את כל החסרי ברית ורק אז עובר ליחסים לבדוק... (אז לא היה יחסים בחדר מלחמה)ושם הייתי רושם גם את הריגול.... אבל מהר מאוד הפסקתי עם זה ועברתי לקבצי וורד וצייר

meetAmeet

New member
אני בתיקייה, עם קבצי וורד וצייר...

בכל מקרה לא השקעתי בחיים כמוכם, גורם לי להרגיש קצת מפגר

Winston

New member
גם גליונות אקסל יש

למרות שאני חייב לאמר, שמחשבון הוא ידידו הטוב ביותר של הגינדיסיונר פרימיטיבי? שיהיה... (לפחות לא חשבוניה)

evil44

New member
אתם צריכים ליראות תרשימת חיסול ש

שהייתה לי כל פעם הייתי רב א ם מישהו הייתי סם אותו שם ואחרי כמה זמן מחסל אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פעם כימאט חיסלתי את ווינסטון וככה הכרנו זה היה מצחיק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יש לי גם רשימה לבנה רשימה שחורה וחומה כל אחת לפי דברים אחרים אחת השמדת התעשיה אחת היתעללות אחת השמדה טוטאלית חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יש הרבה ברשימות שלי חחחחחחחח

liornei

New member
חחחחחחח

לי יש מישהו שפעם בתחילת המשחק הרס לי 30 מפעלים ומאז אני הרסתי לו 3 פעמים את התעשייה
זה מצחיק כל פעם מחדש

tapuzoren

New member
רק אקסל

אחרי שבוע במשחק הכל אצלי בגליון אקסל אחד. אחרי חודשיים גיליתי את הקליינט אבל אז כל מה שרציתי לחשב כבר היה לי באקסל. ככה ידעתי כמה תורים צריך לבנות בניה כדי לקנות הטכנולוגיה הבאה, כך שלא ישאר גרוש מיותר, ככה בניתי מפעלים צבאיים בדיוק לפי האיזון הצבאי שלי כך שאני לא אבזבז הרבה תורים על מכירת צבא. (וכן אני שייך לאסכולה של מפעלים אזרחיים) היום אני יש לי מקרו קטן שמאפשר לי לדעת כמה צבא צריך לקנות ולמכור כדי להגיע לאיזון הצבאי שאני רוצה (אם כי אני לא ממש צריך למכור) אם לא הייתי בכח שאני נמצא בו אז הייתי ממשיך לאסוף מודיעין.

Da Fish Snake

New member
אוי ואבוי ../images/Emo12.gif לאן הגעתם?...

אתם לוקחים את המשחק הזה יותר מדי ברצינות... זה רק משחק
קלסר מודיעין?! זאת רמה חדשה של שעמום...

למעלה