וואי ה- Bittersweet symphony

כריס כזה ממחזרO_O../images/Emo60.gif

בIn My Place - שיש בקטע את ה'הו יה', אז הוא אומר 'הו' והקהל מחזיר 'יה' ואז זה יוצא מהקצב ומשתגע וזה אז הוא עושה את זה נראה לי בכל הופעהO_O

debase

New member
לגבי מה היה לו על האצבעות

הוא שם את זה בכל הופעה ציבורית, הוא קורא לזה VISUAL AID למטרה האהובה עליו והלהקה, MAKE TRADE FAIR...

0mroosh

New member
בהחלט!!

מעצבן

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo68.gifהיה מצוייןן הגעתי באמצע bittersweet simphony, אבל ראיתי בסיכום שהיה ב-3 בלילה את מה שפספסתי... היה כה טוב../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif והיה מקפליי וערוץ 10 ה****** לא שמו אותם../images/Emo7.gif ואני רואה אותם ברקע וכזה: "לאאאאאאא הנה דני וטוםםםםםםםםם שימו לי דני וטוםםםםםםםםם וה***** האלה עברו לאלטון ג'ון../images/Emo122.gif../images/Emo5.gif... בכל מקרה, הכי טובים בעיני היו קולדפליי עופקורס, קין, אני לנוקס הייתה מדהימה, פול מקארטני היה ממש מעולה, וthe who שאני פשוט לא יכולה עם התרגום של השם שלהם../images/Emo122.gif, ופינק פלויד../images/Emo99.gif.... למה רק פעם ב-20 שנה../images/Emo7.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo68.gifנכון../images/Emo3.gif

למעלה