וואי הרב ה זמן לא הייתי פה....

נועם 4

New member
וואי הרב ה זמן לא הייתי פה....

אבל חזרתי
השאלון לקוח מתוך פורום האלופה: שם: תאריך לידה: כינוים: שם שהיית רוצה שיקראו לך: גיל: מין: מקום מגורים: מזל: מספר מזל או מספר מועדף: תמונה כלשהיא: בית ספר אוהב או שונא? שמח שנגמרה השנה? שיעור האהוב - שיעור השנוא - איזה כיתה? אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? מה צבע התחתונים שלכם? מה הסרט האחרון שראיתם? מה הדבר האחרון שאכלתם? מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? מה צבע העיניים שלכם? ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ביום כיפור האחרון- איפה היית? יש לך בלוג? יש לך משקפים/עדשות? מה העיר אותך היום? היית בחו"ל? מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הלכת מכות? הוצאת מלא כסף על שטויות? צרחת מפחד? הופעת בציבור בפיג'מה? בכית בסרט? בכית כשסיגי מתה? היית על במה? התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית את זה? כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? נפגשת פעם עם 8? באיזה כיתה 6? 2 ו-3,שילוב מוצלח? ומה עם 3 ו-4? יש סיכוי ל-2 ו-5? למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? ולמה 12 אחרון? 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] ל-10 יש אחים? ובאיזה עיר הוא גר? את מי היית משדך ל-11? כבר נתת ל-5 חיבוק? ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 7 כבר יצא לחופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? ובשתי מילים? ובמשפט? מה הכי מאפיין את 8? ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? ול-11? ולכל מי שרשמת? מסר לאומה? איך היה השאלון?

shaharrr53

New member
עונה.

שם:שחר תאריך לידה:23/12/1993 כינוים:שחרור
שם שהיית רוצה שיקראו לך:שחר גיל:13.5 מין:זכר מקום מגורים:י-ם מזל:גדי מספר מזל או מספר מועדף:23 תמונה כלשהיא:בובספוג
בית ספר אוהב או שונא?שונא שמח שנגמרה השנה?מאוד שיעור האהוב - מתמטיקה שיעור השנוא - ספרות איזה כיתה?ח אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?כמעט הכי קטן:/ אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?בין הגבוהים מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?לא זוכר כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן מה צבע התחתונים שלכם? אין לי כוח לבדוק...
מה הסרט האחרון שראיתם?לא יודע מה הדבר האחרון שאכלתם? מרמלדות מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? על רד הוט
שאני מסתכל על הפוסטר מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לשמוע מוזיקD: מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?היום מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?מאורנג' ביום כיפור האחרון- איפה היית?בבית יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? לא מה העיר אותך היום?אחותי היית בחו"ל? כן
מה המדינה האחרונה שביקרת בה? אנגליה הלכת מכות? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא בכית כשסיגי מתה?לא היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה?כן כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1.הדס 2.דנה 3.שרית 4.הילה 5.נועה 6.נעה 7.עומר 8.לוטן 9.אריאל 10.אור 11.סמדר 12.שיר מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9?לפני כמה ימים נפגשת פעם עם 8?לא באיזה כיתה 6?לא יודע 2 ו-3,שילוב מוצלח?ממש לא ומה עם 3 ו-4?אולי יש סיכוי ל-2 ו-5?לא למה דווקא בחרת ב-1 ראשון?כי היא הראשונה שנזכרתי בה ולמה 12 אחרון?כי היא הייתה האחרונה שזכרתי 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? []-אין לי מושג
ל-10 יש אחים?כן ובאיזה עיר הוא גר?רמת-גן את מי היית משדך ל-11?אף אחד כבר נתת ל-5 חיבוק?לא ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר?שהיא אוהבת את רובי וויליאמס 7 כבר יצא לחופש?לא 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון?תיכון איך היית מתאר את 1 במילה אחת?אחלה שאלונים יש לה ובשתי מילים?ירושלמית גאהP: ובמשפט?הדס היא בת 16 נראה לי,מרמות,גולשת בפורום שאני מכיר,אחלה ילדה
מה הכי מאפיין את 8?נחמדות ומה אתה כבר מת להגיד ל-12?אממ...שלא תחפור בשאלונים ול-11?שתגלוש פה יותר בפורום ולכל מי שרשמת?שהם הפורום הכי כיף בעולם
מסר לאומה?פורום 'סקרים ושאלונים'-593 שליטע איך היה השאלון?אחלה
,אהבתי מאוד

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif אני ודנה לא שילוב מנצח? ../images/Emo7.gif../images/Emo3.gif

נוגעע

New member
עונה.

שם:
נוגה תאריך לידה:
31.8 כינוים:
נוגעע, נוגשה, נוגית, נוגיש וכו'.. שם שהיית רוצה שיקראו לך:
שיר.. לא דעת למה >< גיל:
14 מין:
נקבה
מקום מגורים:
ת"א מזל:
בתולה מספר מזל או מספר מועדף:
מזל- 9 מועדף- 4 תמונה כלשהיא:
בית ספר אוהב או שונא?
לא אוהבת, לא שונאת. שמח שנגמרה השנה?
מאוד !!!!!! שיעור האהוב -
מתמטיקה והסטוריה שיעור השנוא -
אנגלית תנ"ך ומדע איזה כיתה?
ח' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?
אמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?
אמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?
מבחן הכי קשה....... מדע. כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע?
לבן מה צבע התחתונים שלכם?
וורוד בהיר מה הסרט האחרון שראיתם?
שודדי הקאריביים 3 מה הדבר האחרון שאכלתם?
מסטיק מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר?
"מה השעה ?" מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי?
מחשב, TV, חברות, ספרים ועוד.. מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?
לא זוכרת מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב?
כל יום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?
כל יום מה צבע העיניים שלכם?
חום-ירוק ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?
יעסמין ביום כיפור האחרון- איפה היית?
בית יש לך בלוג?
כעע... 296261- בישרא יש לך משקפים/עדשות?
כעע-- משקפיים מה העיר אותך היום?
אמאבא ואחות קטנה ונודניקית היית בחו"ל?
כעע מה המדינה האחרונה שביקרת בה?
איטליה הלכת מכות?
לא הוצאת מלא כסף על שטויות?
כעע צרחת מפחד?
כעע הופעת בציבור בפיג'מה?
כעע.. בפורים ביסודי.. בכית בסרט?
לא>< בכית כשסיגי מתה?
לא רואה האלופה היית על במה?
כעע התעלמת ממישהו בכוונה?
כעע סיננת מישהו בטלפון?
כעע ניתקת למישהו בפרצוף?
כעע רצית לצרוח ולא עשית את זה?
יותר מדיי כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו]
אני לא מכירה אף אחד אז אני אדלג על זה... 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? נפגשת פעם עם 8? באיזה כיתה 6? 2 ו-3,שילוב מוצלח? ומה עם 3 ו-4? יש סיכוי ל-2 ו-5? למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? ולמה 12 אחרון? 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] ל-10 יש אחים? ובאיזה עיר הוא גר? את מי היית משדך ל-11? כבר נתת ל-5 חיבוק? ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 7 כבר יצא לחופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? ובשתי מילים? ובמשפט? מה הכי מאפיין את 8? ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? ול-11? ולכל מי שרשמת? מסר לאומה? אנורקסי זה לא סקסי ! איך היה השאלון? חביב

sweet shir

New member
עונה. ../images/Emo9.gif

שם: שיר. תאריך לידה: 6.11.92 כינוים: שירוש, שוש, שישקע. שם שהיית רוצה שיקראו לך: -- גיל: 14 וחצי. מין: נקבה. מקום מגורים: רעננה. מזל: עקרב. מספר מזל או מספר מועדף: 6. תמונה כלשהיא: האמפ. בית ספר אוהב או שונא? לא אוהבת ולא שונאת. שמח שנגמרה השנה? ככה ככה, כי זה החודש האחרון שלי בבית הספר שלי. שיעור האהוב - אנגלית. שיעור השנוא - מתמטיקה. איזה כיתה? ט'. אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הקטנים. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בין הנמוכים. מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? המ, נראה לי במתמטיקה. כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לא לובשת. מה צבע התחתונים שלכם? ורודות. מה הסרט האחרון שראיתם? גברים לעניין. מה הדבר האחרון שאכלתם? שוגי גו. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? לישוןןןןןןןן. לישוןןןןןןן.
...
מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב, חברות.. כלום.
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? לפני שעה, צרחתי: "וורז מיי ביר?!?!?!" ברחובXD חיקוי מאוד לא מוצלח של הארי ג'אד.
ואז גם צרחתי: "איים ד'ה בסט דראמר אין ד'ה וורלד!!" ובקיצ' חיקיתי את הארי ג'אד. XD מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? לפני שעה, שהתחרפנתי עם חברות שלי XDDD ~צחוק~מלמול~ אני: "מה?" ~עונה לעצמי~ "כלום!" XDDDDDDD מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? לפני שעה, לפני ההתחרפנותXD מה צבע העיניים שלכם? חום>: ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? אההה. ~הולכת לבדוק~ מ-'פלאפון'. XD ביום כיפור האחרון- איפה היית? עם חברות ברחוב, אז בבית של חברה שלי, שוב עם חברות ורחוב ואז בבית.
יש לך בלוג? כה. אבל זה יותר בלוג "תמונות ברשימות" מאשר "בלוג שאשכרה כתוב בו משהו".
יש לך משקפים/עדשות? כה>>: מה העיר אותך היום? אבא שלי. היית בחו"ל? כה מה המדינה האחרונה שביקרת בה? ירדןXD חחחחחחחחחחחחחח שהיינו בדרום שלחו לחברה שלי אסמס שאמר שאנחנו בשטח ירדןXD הלכת מכות? כה. הוצאת מלא כסף על שטויות? ביום שישי.
צרחת מפחד? יום שישבתXD הופעת בציבור בפיג'מה? פסח. בכית בסרט? שלשום. בכית כשסיגי מתה? אממ, לא.
אבל זה היה עצוב. וראיתי רק ת'שניות האחרונות כי כולם כ"כ התלהבו מזה. אנלא רואה בד"כ כלל. היית על במה? כה. התעלמת ממישהו בכוונה? כה. סיננת מישהו בטלפון? כה. ניתקת למישהו בפרצוף? כה. רצית לצרוח ולא עשית את זה? כה. כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. שרית. 2. לוטן. 3. קיה. 4. נסטיה. 5. אור. 6. אריאל. 7. דרור. 8. שחר. 9. הדס. 10. הילה. 11. עירית. 12. דנה. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? המ, יום רביעי/חמישי. כי זה היה בלילה אז אנלא יודעת.
נפגשת פעם עם 8? לא. באיזה כיתה 6? ח'. 2 ו-3,שילוב מוצלח? לודעתO: ומה עם 3 ו-4? אין לי מושג חחחח יש סיכוי ל-2 ו-5? הכוונה זוגזוג או מה? O: כי הן 2 בנות, ולא נראה לי שהן לסביות חח למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? כי אני מדברת איתה כרגע במסן. XD ולמה 12 אחרון? לודעתO: 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? נראה לי עגולים. ל-10 יש אחים? אני חושבת שכן, חח לודעת. XD ובאיזה עיר הוא גר? ^^ את מי היית משדך ל-11? מישהו נחמד?
כבר נתת ל-5 חיבוק? לא. ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? תיכף. XDDDDDDDDDDDDDD פעם זה היה זין וחבל, אבל עכשיו כבר לא.
7 כבר יצא לחופש? לאO: 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? חטיבה. איך היית מתאר את 1 במילה אחת? חמודהD:: ובשתי מילים? פרדי מרקיורי. XDDDDDDDD ובמשפט? הולכת להיות איתי בביצפר בעוד שנתייםD: מה הכי מאפיין את 8? רד הוט צ'ילי פפרס?
ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שזה אחלה פורום? XD ול-11? היי?
ולכל מי שרשמת? .__. מסר לאומה? דאגי יצור מושלם!
איך היה השאלון? חמודP:

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif חחחחחחחחחחח פרדי מרקיורי!!11 XD

כ"כ אני בשתי מילים D:: וטעות.. אנחנו נהיה באותו בצפר בעוד שנה וחודשיים. :O

sweet shir

New member
חחחחחחחחחחחח נכון. XD

לזה התכוונתי. פיכ. שפכתי קופסא של זיתים על הרצפה, ועכשיו יש לי ריח של חומץ ואקונומיקה. X___X;

I L O V E MCR

New member
עונה:}../images/Emo129.gif../images/Emo23.gifחחח

שם: נעה תאריך לידה:ואוו שכחתי XP סתםסתם8.12 כינוים: נעוש נועושקעס וחרציצית היערXP[המבינה תבין] שם שהיית רוצה שיקראו לך: הוממ ככה טוב לי גיל: 13 מין: נייקבה! מקום מגורים: צפון מזל: מזל קשת מספר מזל או מספר מועדף: 6+8 תמונה כלשהיא: -> ג'רי קטן ומתוקק!! כשהו עושה"המממ"חושני:} בית ספר אוהב או שונא? שונאת שמח שנגמרה השנה? אבל היא עדיין לא נגמרה>< שיעור האהוב - אומנות שיעור השנוא - מתמטיקה איזה כיתה? ז' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? גדולה אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בין הנמוכים יש לנו ג'רפות בשיכבה מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? מבחן- אחד באנגלית>< כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן מה צבע התחתונים שלכם? וורוד עם פסים>< מה הסרט האחרון שראיתם? שודדי הקאריבים מה הדבר האחרון שאכלתם? קוסקוס:} מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה השעה? ואוו להכנס למקלחת! מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לישון>< ולכתוב פאנפיקים מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? הוו גם היום בחזרותP: מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?לא זזכורת מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?ראשונה? הממ חברה שלי ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? לא מה העיר אותך היום? תזכורת להביא משהו לבצפר היית בחו"ל? בטח מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הולנד הלכת מכות? זה לא קורה. אני מרביצה למישהו ואז הוא מתקפל מכאבים^^ הוצאת מלא כסף על שטויות? היום-על מלא מסטיקים צרחת מפחד? היום ידיד שלי בא אלי בחושך ואז חבר שלו הליק את האור והוא היה בפוזה מפחידה הופעת בציבור בפיג'מה? הוו בחחים לא בכית בסרט? ואוו מלא זמן לא בכית כשסיגי מתה? בטח! היית על במה? היום בחזרות התעלמת ממישהו בכוונה?חחח אתמול סיננת מישהו בטלפון? לפני יומיים ניתקת למישהו בפרצוף? חח לפני 3 ימים רצית לצרוח ולא עשית את זה? היום כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. לוטן-אני מדברת איתה באייסי 2. הממ ומעכשיו זה שמות שאניזוכרת - דנה 3.נועם--P: 4.שירה 5.שי 6.נוגה 7.שחר 8.איזבל 9.אריאל 10.נופר 11.הדס 12.לימור ויש עוד מלאאא:} מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? אני מדברת איתה רק בפורום נפגשת פעם עם 8?כנ"ל באיזה כיתה 6? לא יודעת>< 2 ו-3,שילוב מוצלח?לא יודעת>< ומה עם 3 ו-4?כנ"ל יש סיכוי ל-2 ו-5?ממש יכול להיות^^ למה דווקא בחרת ב-1 ראשון?כי אני מדברת איתה מלא באייסי ולמה 12 אחרון? זה לא אומר כלום!!!:} 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] בדרך כלל בגלל עצלות ב כאלה[] ל-10 יש אחים? לדעתי כן ובאיזה עיר הוא גר? ואיי אין לי שמצ את מי היית משדך ל-11? איזה זכר חביב כבר נתת ל-5 חיבוק? לא ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? לא יודעת 7 כבר יצא לחופש? הממ לא יודעת 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? דייי איך היית מתאר את 1 במילה אחת? כפרה! ובשתי מילים? כפרעליה זאתי ובמשפט? לוטן יא מדניבולה מה הכי מאפיין את 8? לאדעת ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שיש להשן יפה ול-11?כנ"ל ולכל מי שרשמת? שאתם חבורה של אנשים מהממים:} מסר לאומה? "אנג'וי דה סילנס" איך היה השאלון? חמוד:p

עונה../images/Emo219.gif

שם:לוטן תאריך לידה:26.4 שם שהיית רוצה שיקראו לך:דנה גיל:12 וחודש מין:נקבה מקום מגורים:יבנה מזל:שור מספר מזל או מספר מועדף:2,4,6 תמונה כלשהיא:אח"כ אני אצרף בית ספר אוהב או שונא?שונאת שמח שנגמרה השנה?כשתיגמר אני אהיה מאושרת שיעור האהוב - לא"י שיעור השנוא - מתמט' איזה כיתה?ו' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?באמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?בין הגבוהים כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אין לי גרביים מה צבע התחתונים שלכם? אדום מה הסרט האחרון שראיתם? "הצעקה" מה הדבר האחרון שאכלתם? אבטיח מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לשמוע מוזיקה,לשיר ולזייף,מחשב,לישון מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? לא זוכרת מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?היום,נראה לי מה צבע העיניים שלכם? חום-ירוק ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?מיובל ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? לא מה העיר אותך היום?הפלא' היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? איטליה הלכת מכות? לא ברצינות הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה?כן! היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה?כן כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1.שיר [החופרת D:] 2.נעה 3.אריאל 4.דנה 5.הדס 6.שחר 7.שי 8.עירית 9.שרית 10.איזבל 11.תמר 12.שיר [מיבנה P:] מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9?ממזמן נפגשת פעם עם 8?לא באיזה כיתה 6?לא יודעת,ח'? 2 ו-3,שילוב מוצלח?אין לי מושג ומה עם 3 ו-4?גם אין לי מושג יש סיכוי ל-2 ו-5?אם הן בקטע של בנות אז אולי למה דווקא בחרת ב-1 ראשון?כי היא הראשונה שראיתי את הניק שלה ולמה 12 אחרון?כי היא האחרונה שראיתי את הניק שלה 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? אין לי מושג במה ל-10 יש אחים?לא יודעת ובאיזה עיר הוא גר?גם לא יודעת את מי היית משדך ל-11?לא יודעת כבר נתת ל-5 חיבוק?לא [קחי חיבוק-
] ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר?אין מילה ספציפית אני חושבת 7 כבר יצא לחופש?לא יודעת 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון?חטיבה אאל"ט איך היית מתאר את 1 במילה אחת?חופרת |: [בטח יאמרו לך את זה עוד XD] ובשתי מילים?גרופית חפרנית D:: ובמשפט?גרופית חפרנית שמתה על מקפליי ובאסטד D: מה הכי מאפיין את 8?לא יודעת ומה אתה כבר מת להגיד ל-12?שאני רוצה לפגוש אותה!!!11 ><" ול-11?לא יודעת ולכל מי שרשמת?הההההההההההההההההההאאאאאאאאאאאיייייייייי!!!!!11 מסר לאומה?בבבבבבבבונזוD:: איך היה השאלון?נחמד

ותמונה../images/Emo27.gif../images/Emo219.gif

אני רוצה להיות חברה שלה!!!11 או לפחות את השיער שלה,הוא מגניב |:.

sweet shir

New member
אנלא כזה מתה על באסטד, רק ת'שירים אני אוהבת.

די נו, אל תגידו שאני חופרת.

למעלה