וואו
(וכמה דברים חשובים)

idanshaf2

New member
וואו ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif (וכמה דברים חשובים)

באמת אני רוצה להודות לכולם שנכנסו וכתבו כל הכבוד אני רואה שהפורום הזה מתפתח.... אז בואו נעשה קצת סדר... אז קודם כל אני שמח שלכולכם יש כל כך הרבה לכתוב אבל על מנת שנוכל לשמור על הסדר ושיהיה נוח לעבוד עם הפורום נסביר כמה דברים: 1) תשתדלו להשתמש באופצית השירשור... שירשור זה בעצם דיון ארוך או הרבה הודעות שקשורות להודעה ראשית אחת (לדומא שירשור הכרות, או שירשור פתיחת הפורום) אז אם ראיתם איזה הודעה שבא לכם להגיב עליה או דיון שבא לכם להצטרף אליו אז נא להשתמש באופציית "הוספת תגובה" שנמצא מתתחת לתוכן ההודעה ולא להוסיף הודעה חדשה.. 2) אני אשתדל כל יום לפתוח שירשור OFF מה זה אומר.. שירשור של הדברים שלא קשורים לפורום או לנושאים שמדיינים בהם.. וכל מי שיש לו משהו לכתוב שהוא נחמד וסבבה אבל לא קשור לנושא מתבקש לשרשר לשירשור OFF. 3) אני יודע שהפורום רק התחיל ואנחו בבניה אבל אני אשמח לראות פה דיונים רציניים.. נכון שמהות הפורום היא חברתית אבל זהו המקום בדיוק לדבר על כל מה שמפריע לכם בתנועה בםרט ובמדינה בכלל.. לפחות פעם בשבוע יכנסו לפה נציגים מהמנגנון וישמחו להגיב לכם על נושאים שונים או על שאלות. אז זהו בינתיים תהנו כולכם ותמשיכו את העבודה הטובה... שלכם...

assafein

New member
רעיון יותר טוב....

בשירשור אוף, במקום לפתוח כל יום אחד חדש, בתפוז השירשורים נסגרים אחרי שיש 36 הודעות בשירשור ואחרי 80(אם אני לא טועה) הודעות הוא לא קופץ. אז העיצה שלי היא לפתוח שירשור חדש רק כשהקודם כבר לא באותו עמוד, או שהוא לא קופץ....

cenas girl

New member
../images/Emo207.gif

יש לי שאלה. אצל כולם הימי פעילות בשלישי-שישי?

anat135

New member
ימי פעילות-

אמממ אצלנו יום פעילות עם חניכים (פעולות...) זה רק בימי שישי. בד"כ ביום שלישי יש ישיבות וכד'.

yoyole123

New member
אצלנו זה היה בשלישי..

אבל הרכזת לא יכלה אז העבירו לרביעי. זה היה נוח אבל בגלל חניכה אחת שלא יכלה ביום רביעי, כל החניכים בשכבה היו חייבים לעבור לחמישי (ולסדר חוגים אחרים שלא יהיו באותה השעה...)

ואז יצאנו למלחמה! ../images/Emo195.gif

כעס
עצומה
הפגנה שכשלה
דיון עם הרכזת
זה נשאר בחמישי

yoyole123

New member
זה פשוט אוטומטי

בד"כ נוצר מצב שאומרים "כרמי-יוסף" והשני בוהה בך כמו מפגר.. אז זה נהיה דיי אוטומטי להגיד שזה ליד רמלה

assafein

New member
אם זה קורה לך מכרמי יוסף....

עכשיו תתארו לכם מה עושים כששומעים נעלה

למעלה