וואו! מה שמעתי
עצבני!!

פינכוס1

New member
וואו! מה שמעתי ../images/Emo58.gif עצבני!!

הרבה זמן שאני רוצה להצטרף לפורום אבל עכשיו סוף סוף אני חייב לספר לכם מה שמעתי. גיסתי חברה של אשתו של יגאל שילון והיא סיפרה לה כמה דברים על המתיחה שהולכים לעשות אתם פשוט לא תאמינו למה שתשמעו! מסתבר שהחיים של יריב ארד הם בסגנון המופע של סטיב! (או המופע של טרומן למי שראה את הסרט). בקיצור כל מה שקורה בחיים של יריב מאז שהוא שר בפאב את "אני אפס" לא אמיתי. גם דנה לא יודעת, כי פחדו שהיא תסגיר אותו אז למעשה מותחים גם אותה. הוא לא התקבל לשום סרט כי אין סרט כזה. אין שום איידס, הכל מתיחה שתתברר לקראת הסוף. מי שחשב שגלי נעלמה מהסט - היא לא! היא מפקחת יחד עם יגאל שילון על כל מה שקורה בחייו. היא פנתה ליגאל שילון שיעזור לו להתפרסם כי היא ריחמה עליו אחרי כל מה שקרה עם המחזה שלה. ועוד משהו לגבי הקרחת של רועי! הוא לא חולה!! זה גם חלק מהמתיחה. היא נשבעה לי שזה באמת הסיפור, ובהחלט ממקור אמין אז תזכרו איפה שמעתם את זה בפעם הראשונה! לגבי מי שימות זה גם הפתעה ובכלל לא בכיוון של כל הניחושים שלכם! כנראה שזו תהיה בת שבע אטיאס, פשוט יהרגו את הדמות שלה. זוכרים שכשמיקי פתחה בקלפים אז אמרו גם בת שבע אטיאס וגם נועה שחר? למה לא הסתפקו בלהגיד נועה? כי זה רמז לבאות. יביימו את המוות שלה כי נמאס לה לשקר. חכו תראו.... אני ינסה לחקור לגבי עוד דברים וארוץ לספר לכם. ביי פינכוס1

פינכוס1

New member
על סמך מה אתה אומר בולשיט??

אתה יודע משהו אחר? יש לך הוכחות? לגבי המוות של בת שבע אולי אני טועה, אבל לגבי השאר פשוט לא!!

חבל שאתה מזלזל זה נשמע סביר...

לא כל כך בולשיט. מוזר שכבר שמעתי את הגירסה הזאת...

AyalaN

New member
כן אבל תזכרי

שהרבה אנשים נכנסים לכאן ואומרים שאמא של החברה הכי טובה היא אחותה של המפיקה וכו' וכו'. ובגלל זה אי אפשר להאמין לאף אחד.

Aviad1987

New member
לא נשמע לך הגיוני שזה אותו אחד?

או שפשוט העבירו את השמועה הזאת מפה לאוזן. יש 21 אלף שמועות. זאת אני יכול להגיד בוודאות כמעט מלאה - לא נכונה.

פינכוס1

New member
אפשר לדעת מה הגירסה של כבודו??

ואני אותו אחד כמו מי? פעם ראשונה שאני כותב פה - WHAT THE HELL R U TALKING ABOUT?? אני קורא המון ולא ראיתי שדיברו על מתיחה סטיב סטייל! אתה קצת מתנשא אביעד!

Aviad1987

New member
פרסמו פרסמו, אל דאגה...

הייתי מחפש לינק אבל אני לא זוכר בדיוק מה הייתה הכותרת או מי כתב. את הגרסה האמיתית אתה תראה כשזה ישודר בטלוויזיה.. אני מאמין שלא לפני.

Aviad1987

New member
אגב, זה לא שאני יודע מה יקרה

אני מסתמך על מה שהיה כתוב בידיעות לתקשורת שההפקה הוציאה והיגיון פשוט. לא צריך להיות גאון הדור בשביל זה. אבל כמו שנאמר.. אנחנו נראה

לי זה גם נשמע לא הגיוני בגלל ש

הוא אמר יריב לא התקבל לשום סרט ,כי אין שום סרט אז אם לא היה שום סרט אז שקוסשווילי האמיתי היה מתקשר לא היו מראים אותו אומר "תמחקי את יריב ארד" כי הרי אין באמת שום סרט לא??

SG12

New member
כן אבל

אמרו שיגעל שילון קשור למתיחה בכלל של בת שבע בדנה ומיקי....

פינכוס1

New member
בתקצירים נותנים לנו להבין שזה קשור

לנועה מיקי ודנה, כמו שאמרתי שדנה לא יודעת. לא יודע את כל פרטי הפרטים של איך יתגלגלו העיניינים אבל מהמתיחה שלהן יובילו לסרט על יריב. אמרתי לכם - בדוק! אשתו של יגאל שילון לא תשקר לחברה שלה, מקור יותר אמין מזה יכל להיות?

Aviad1987

New member
כתוב באי און ליין \ וואלה...

שנועה ויגאל יעבדו על דנה ומיקי. אני בכל מקרה עומד על דעתי שזה שטויות ממדרגה ראשונה ורק צר לי שזה יפגע בחברות של גיסתך עם אשתו של יגאל =\ מבאס...

TheCharm

New member
לא יודע עד כמה זה אמין

אבל גם אם זה יתברר כנכון - לא שמענו את זה ממך בפעם הראשונה

למעלה