וואו, חבר'ה

Guybrush Marley

New member
וואו, חבר'ה../images/Emo118.gif

שבוע לא הייתי פה ורק הודעה חדשה אחת בפורום... מי רוצה להתכבד ולהקריא קדיש? (אגב, הייתי בגיבוש טייס. לא עברתי, אם למישהו אכפת בכלל)

Gutterball

New member
איך היה?

איך התמודדת עם כל הקשיים? ובקטנה! אם הגעת עד הגיבוש זה כבר מעולה :) הלאה ליום לסיירות!

Guybrush Marley

New member
לא בדיוק../images/Emo118.gif

הכושר שלי סביר, אבל לא מעולה, אז הסיכוי שלי לעבור יום סיירות הוא קטן. בכל אופן, היה ממש קשה, במיוחד שהמפקדים מתייחסים אליך כמו חרא ושאתה מנותק לחלוטין מכל מה שקורה בעולם. הדבר היחיד שאתה יודע זה איזה יום זה ושהשמש תשקע מתישהו. וכן, תקשיב, לכל מחזור מתמיינים 10,000 איש, ולסוף הגיבוש הגיעו 600 איש... זה אומר שאני נמצא בקבוצה של 6% של אנשים מובחרים מבחינה פסיכוטכנית ובריאותית

Gutterball

New member
בקשר לכושר ביום סיירות...

אתה לא צריך כושר מעולה. כושר סביר זה גם מגניב ואתה יכול לעבור איתו יום סיירות, הרי הם לא בודקים רק כושר ואת התוצאות שלך במבחן. לא הייתי דואג בקשר לזה. איך היה בגיבוש מבחינת כושר? הבנתי שיש בגיבוש של טיס מלא דיבורים, דיונים, הרצאות וכו'...

Guybrush Marley

New member
מבחינת כושר../images/Emo118.gif

זה היה בדיחה. מספיק אפילו כושר של שעורי ספורט בבצפר. כן, היו דיונים, וכל מיני משימות קבוצתיות ודברים כאלה, וזה בעצם החלק המרכזי של הגיבוש. והנה קצת יותר מפורט: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showpost.php?p=596063&postcount=56 למרות שזה לא מדויק, כי לפני שני מחזורים מת מישהו אז עשו את הגיבוש הרבה יותר קל.. נגיד, במקום 7 דקות לארוחות - היו לנו 30 דקות ופעם אחת גם 40.

למעלה