וואו...הכל השתנה פה מאז שעזבתי...

• פותח הנושא Joey*
  • פורסם בתאריך

Joey*

New member
וואו...הכל השתנה פה מאז שעזבתי...

יש פה עוד מישהו שאני מכיר / מכיר אותי? יש פה כמה שמות מאוד מוכרים בצורה מעורפלת...אוף, זה מה שקורה ששותים יותר מדי ולא ישנם מספיק....
זהו בינתיים, אני אשמח לקבל תגובות מ(א) מי שמכיר וזוכר אותי, ו(ב) כל מי שרק בא לו... ובתור סטודנט, קבלו מוטו לחיים - לחיי אהבה, ציונים טובים ו*יונים טובים...

AFRICA

New member
הלו דודלי ...!

אני זוכר אותך במעורפל , בטישטוש ובפלאשבקים ... מה קורה תלמיד ? מתי אתה שוב באזור חיוג 03 שנרים שוב לחיים ? ומוטו מהחיים שלי , אל תלמד יותר מדי קשה , זה לא בריא ללב ...

Joey*

New member
הלו רגע!!!

מתי אני מגיע לאיזור 03? וואללה, לא יודע... בין המבחנים, העבודה ובעיקר הילדים, קשה לי להאמין שזה יהיה בקרוב...אבל קודם כל תארגנו משהו שיהיה שווה להגיע אליו!!
לאושר יש את המספר שלי, אם תארגנו משהו שווה גיחה דרומית...אשמח להקיש עמך כוס בירה משובחת, לזכר ימים עברו!! שבוע טוב ידידי!!

האאא?? מתי התחתנת? ילדיים!!!??

מזה??????? מה הולך פה?? כולה הסתובבתי רגע והופ? מה ניסגר? מה נשוי? מה ילדים? (מילא ילד אבל י ל ד י ם??מתי הספקת?? לא עברו שנתיים) מה? מהההההההה??? הלו לעדכן לי פרטים אני לא מ א מ י נ ה !!! חיחיחייייייייי געגעתייייייייייייייי מווווווואה!! בונבון שלח תמונות...

Joey*

New member
אה!!!

חתולה!!! ועוד מסטולה!!! שנים!!! אז ככה, התחתנתי לפני קצת יותר משנה, ויש לי זוג תאומים מדהים (בן ובת) שהם בימים אלה ממש בני חצי שנה (כן התחתנו שאשתי היתה בהריון כבר, אבל אין לזה שום קשר...אני כבר מכיר את הראש שלך...
) לגבי תמונות של הילדים, אין סיכוי שבעולם שאני שם אותם ברשת ו/או שולח אותם באימייל...כל מה שחסר לי עכשיו שזה יגיע למקום הלא נכון (ואל תעלבי, גם להורים שלי אני לא שולח תמונות ככה). עוד מעט יעלה אתר שחבר שלי בונה לי ושם אפשר יהיה לראות תמונות, וכמובן שאני אפרסם אותו פה. זה יהיה אתר מוגן שלא יהיה אפשר להוריד ממנו את התמונות בכלל. אבל בינתיים יש לך תמונה שלי מלפני כמה חודשים בכרטיס ביקור שלי פה בתפוז...אם תתני לי את האימייל שלך אני אשלח לך תמונה של אשתי אתיף שתראי עם מי יש לך תחרות.....
אה, ומזל טוב אוטוטו....

יוווו ג'ואי ממי זכרת ת'ממולדת שלי!

חחחחחחחחח מוווווווווותק מזל טוב שיחקת אותה בתאומים וואלה אתה גבר גבר ומה גם כל אחד ממין אחר...פעמיים גבר גבר!! **** ודרך אגב אל תתן לי כזה קרדיט אני עמה במתמט' לא היתי מנחשת שהתחתנם כשהיא הייתה בהריון **** פשששששש התגעגעתי...לא היה לך יומולדת באוגוסט?? אתה לא מזל אריה?? (אני מקווה שאני לא טועה...) אני מקווה שצדקתי טייגר חחחחחח ג'וניור!! מזל טוב גם על זה!! **** לפחות הם חמודים כמו אבא?? אני מקווה שאתה לא נותן להם בירות (במקום סימילאק) אני מכירה את הראש שלך... או ג'וני וולקר (לא משנה מה יגידו לך יא אלכוהליסט זה לא תחליף טוב לחלב אם!!) חחחח תחרות?? עם אישתך?? ממי אני NO1 שלך אל תשכח מי גידל אותך לתפארת איזור הצפון!!! רק בזכות איך שעיצבתי את דמותך מישהי בכלל זרקה לכיוון שלך!!!(חסר לך היא לא כוסית כמוני!! לא לבייש ת'פירמה) חחחחחחחחח אני מתה עלייך בונבון מלא מלא מזל טוב רק אושר ואני מתה לראות לכם!! לכולכם! יו ממי אתה אבא!@! ונשוי!@!@! חתווווולע מאושרת אבל בשוווווווק ים נשיקות ג'ואי!! אתה מוזמן להרים פון ב- 14/2 לאחל לי מזל טוב ולשרשר מלא הודעות (זה יוצא יום שבת ולא מעניין אותי שזה יום האהבה...!!) ** נ.ב. אם לא תעשה כך ההשלכות לעתידך יהיו הרסניות (קראתי את זה בבזוקה הרגע!! חחח)

t@gel

New member
../images/Emo9.gif היה שווה להציץ פה היום.

רק בשביל לראות אותך בא לבקר.

candybox

New member
יא../images/Emo70.gif

לא יפה לומר שהכל השתנה! כמעט הכל.... חי... אז מה שלומך? מה שלום הילדים? ובתור סטודנטית - בהצלחה

Joey*

New member
יא 2X.....

הכל מצוין אצלי... הילדים בסדר גמור....זה מדהים אותי כל בוקר מחדש כמה הם גדלים ושהם אשכרה שלי...מפחיד קצת, אבל זה אושר עילאי שלא ניתן להסביר...בקרוב אצלך...
מה את לומדת והיכן?

candybox

New member
אהממ.. רואים שלא היית פה המון...

ממי, יש לי גם ילד
ואני לומדת לתואר ראשון במדעי ההתנהגות, שנה אחרונה ברופין.

Joey*

New member
וואללה....

אני מסיים השנה פסיכולוגיה ושירותי אנוש, ואני כבר עובד בתחום שבו אני עומד להתחיל עוד מעט תואר שני (בחברת תקשורת גדולה). בן כמה הבן שלך? המדהימים שלי היו עכשיו בני חצי שנה...

candybox

New member
הו... תואר שני, כבר?

וואי, אני לא יכולה לחשוב אפילו על תואר שני, אפילו שזו הייתה המחשבה המקורית... והבן שלי בן 3 חודשים וקצת...

Joey*

New member
מה לעשות?

צריך להתפרנס, לא? וחוצמזה, אם מקום העבודה שלך מציע לממן לך את התואר השני כדי שתישאר בעבודה, אז אתה הולך ללמוד תואר שני...

candybox

New member
יא../images/Emo70.gif

אבל אני כאן כל הזמן, תמיד שווה להציץ פה אנשים

למעלה