וואוו!

דנה^^

New member
וואוו!

טוב יש לי כמה דברים לספר, אז אני אתחיל מהתחלה!!!! אתמול הלכתי לישון (ישנתי 6:30 שעות במקרה הטוב..) אבל כנראה זה לא הפריע למוח שלי להיות יצירתי.. (לא היה לי חלום צלול). אני זוכרת שעוד מישו סיפר על זה בפורום, אבל תקשיבו לי עד הסוף! בחלום שחלמתי.. חלמתי שהלכתי לישון והיה לי חלום צלול!! מדהים.. לא? אז עכשיו מהתחלה.. החלום התחיל רגיל, אני לא אפרט כי התנהגתי בצורה שבחיים לא הייתי מתנהגת וזה היה כל כך מוזר שזה בטח כי הושפעתי ממשהו.. בכל מקרה, באותו חלום אחרי כמה זמן הלכתי לישון, ובזמן שישנתי (באותו חלום) פתאום הייתי במסדרון בבית שלי, וקלטתי- אהה! זה חלום צלול. התחלתי לחשוב מה לעשות עכשיו. עשיתי בדיקת מציאות עם המתג אור (ירדתי למטה, למרות שגם למעלה יש הרבה מתגי אור..) והוא לא נדלק. הבנתי שזה חלום. נתתי כזו צרחה מרוב אושר... אבל אז הרגעתי את עצמי כי זכרתי שאחרת אני אתעורר. טוב החלטתי שאני רוצה לנסות לעוף. נתתי קפיצה, עצמתי את העיניים וחשבתי על זה שאני יכולה לעוף. פתחתי את העיניים ועפתי מעל המדרגות. חשבתי שזה כזה מדהים שאני מצליחה לעוף כבר בחלום הצלול השני שלי. אני בטעות נחתתי על הרצפה, ורציתי שוב לעוף אז שוב נתתי קפיצה, עצמי עיניים, פתחי אותן ועפתי.. אחרי כמה פעמים כאלה אחרי ששוב עמדתי על הרצפה, חשבתי על זה שלמה בעצם אני צריכה לתת קפיצה? ניסיתי הפעם בלי קפיצה, וזה עבד! אוקיי, עכשיו החלטתי לצאת החוצה מהבית. זה היה שעות מוקדמות של הבוקר, וכולם בבית שלי ישנו. החלטתי לקחת איתי את המפתח שעל הדלת כדי שאני לא אנעל בחוץ. עפתי מחוץ לדלת, וברחוב (שהיה ממש שונה מהמציאות) היו אנשים שונים, שכאילו הכרתי. משם הלכנו לאיזה מקום והיתה שם חברה שלי מהיסודי שאנחנו עדיין בקשר. אני חושבת שבחלק הזה אני שכחתי שזה חלום צלול.. ובעצם החלום נמשך רגיל. לאחר מכן.. עבר כמה זמן ואמא שלי העירה אותי לבית ספר..! זהו.. וואוו... נכון? זה מזה מגניב! זה חלום שבו חלמתי שיש לי חלום צלול.. נאי יודעת שזה לא נובא מיתר התעסקות בנושא, כי אני שוכחת לעשות בדיקות מציאות, ואין לי זמן לווילד וכו´, כי אני בקושי יושנת 6 שעות בלילה בזמן האחרון. אז לקום אחרי 6 שעות...? אני מחכה לתגובות! הדבר השני, הוא שהיום חברה שלי (שאין לה אינטרנט אז היא לא תצטרף לפורום..) סיפרה לי שלפני כמה זמן היה לה חלום ואז היא הרגישה נפילה כזו, כאילו שהיא נופלת לגוף שלה. אז אמרתי לה וואוו! היתה לך חוויה חוץ גופית! אז היא קוראים לזה מסע משהו לא..? אמרתי לה כן! מסע אסטרלי! והיא גם סיפרה לי שהיה לה חלום שבו מישהו בחלום כל הזמן הופיע ונעלם. והיא שאלה אותו איך הוא עושה את זה? והוא ענה לה שזה רק חלום והוא יכול ללכת לאן שהוא רוצה, ואז היא ניסתה, היא עצמה עיניים וכשהיא פתחה אותן היא היתה במקום אחר! אז ישר התחלתי לספר לה מה אפשר לעשות בחלומות כאלה, ושזה ממש מגניב ואיך שאני מקנאה בה.. וואוו... כל הדברים שהיא היתה יכולה לעשות אם היא היתה יודעת על זה.. פעם הבאה היא תדע :) טוב בכל מקרה- היום כשקמתי החלטתי שאת החלום של היום אני מופיסה ליומן חלומות (חלום מספר 3 שיהיה כתוב בו..) כי זה נראה לי חלום ממש מיוחד ומגניב! (חוץ מכמה חלקים.. :()

Variety

New member
מזזזזלללל טווווווווווווובבבבבבבב!

מזל טוב דנה^^לה! אני ממש שמח בשבילך! דווקא לפי מה שאת מספרת - זה נשמע לי כמו חלום צלול! לא חלום שחלמת על חלום צלול! כי ממש ידעת שאת חולמת לפי מה שהבנתי. אז, מזל טוב! ומאחל לך עוד המון כאלה! חלומות פז, Variety-

דנה^^

New member
:) אתה יודע אני גם התלבטתי אבל

ברגע שיצאתי מהבית אז פגשתי אנשים שאני לא מכירה במציאות אבל באותו חלום כאילו כן הכרתי.. ואז כשהגענו לאיזה מקום פגשתי מישהי שאני כן מכירה במציאות וכאילו שכחתי שאני חולמת וזה נמשך רגיל.. יכול להיות שבכל זאת זה באמת היה חלום צלול נפרד? (ואז זה אומר היה לי חלום שהסתיים בזה שהלכתי לישון, אחריו היה עוד חלום שבו בעצם התעוררתי וקלטתי שזה חלום, ואחריו היה עוד חלום כשהגעתי למקום ההוא?) כי כולם נראים לי כאילו הם בעצם חלום 1, והצלול התחיל מהחלום הרגיל.. מבין? (או שכבר הלכת לאיבוד..)

דנה^^

New member
נזכרתי בעוד פרט!

מתי שהלכתי למטה (כדי לנסות להדליק את האור), בזמן שעפתי הבחנתי במספר פריטים מוזרים: הראשון היה ליד המקום שהמחשב שלי נמצא בו. אני לא זוכרת אם בחלום המחשב גם היה, אבל אותו מכר תפס את התשומת לב שלי.. זה היה מעין מכשיר שחור, מעין קופסא, שפועל על בטריות\חשמל והיו לו נורות אדומות שהבהבו. הדבר השני הוא שעל השולחן בפינת אוכל (הוא נמצא ליד המדרגות) היה איזה פרי מוזר ביותר: משהו בגודל אבטיח, אולי אפילו קצת יותר גדול, רק שהוא היה בצבע כתום, כאילו זה דלעת ענקית\קלמנטינה ובאיזשהוא שלב בטעות פגעתי בזה, זה נפל לרצפה וכשהרמתי אותו בחזרה לשולחן הוא כאילו חצי נפתח, וכששמתי אותו על השולחן חלק ממנו נשפך על השולחן.. עזבתי את זה וחזרתי לעוף :)

Mr. Nice Guy

New member
גדול!! ../images/Emo13.gif

תגידי, היתה לך מודעות גבוהה בחלום? זכרת פרטים על עצמך, והרגשת כאילו את ערה?

דנה^^

New member
כן.. (אתה מתייחס לחלק הצלול הנכון?)

בחלום הזה הלך לי הרבה יותר טוב גם מפעם קודמת, כנראה כי זו היתה פעם שנייה וכבר התנסיתי בחלום צלול פעם. אני לא בדיוק יודעת איך, אבל שמתי לב שגם בחלום הצלול הראשון שלי, וגם בחלום הזה עוד לפני שבכלל עשיתי בדיקת מציאות אני פשוט ידעתי שזה חלום. ממש אין לי מושג איך.. אבל אני קודם כל יודעת שאני חולמת, ורק אז אני עושה בדיקת מציאות... כמו שסיפרתי- זכרתי פרטים על עצמי, כי ידעתי שזה החלום הצלול השני שלי, וידעתי שבגלל שזו שעה נורא מוקדמת בבוקר אמא שלי יושנת, ולקחתי את המפתח מהדלת (תמיד יש אצלנו מפתח בדלת..) ולאחר מכן כשהגענו לאיזה מקום אז זיהיתי את החברה הזו שלי, וידעתי שאני מכירה אותה הרבה זמן. מהבחינה הזו- כן, הרגשתי שאני ערה. (אבל בעצם בכל חלום רגיל אתה חושב שזו המציאות וזה אכן מה שקורה...) כמו בחלום הקודם, החלק שהייתי בתוך הבית היה יותר חשוך, אבל אני יכולה לקשר את זה רק לזה שלא היתה אף טיפה של אור (מלבד ממש מעט), מה שכן- הפעם זה היה יותר ברור לי, ופחות מטושטש ומרגע שיצאתי לרחוב אז היה אור (אור יום של השעות המוקדמות בבוקר) והכל היה ברור. עוד דבר שחשבתי עליו- אם החלום הצלול היה בתוך החלום שחלמתי, אז לא היה לי סיכוי לגלות את זה.. כי אם אני חולמת שאני חולמת, אז בכל מקרה בחלום מכשירים לא יפעלו, ואני אדע שאני חולמת, ככה שבעצם אני מודעת לחלום הפנימי, אבל לא לחלום הראשון.. מבינים למה אני מתכוונת?

למעלה