וואה וואהה..

MorraniChan

New member
וואה וואהה..

נעלמתי רק לשלושה ימים וכבר הופורם מתחיל לעלות על גדותיו! *אושר עילאי D: * אז בשביל קצת לצמצם פערים אני אאחל המוווווווווןןןן מזל טוב למיה ומיטל שחגגו את יום הולדתן *קולולולולווו!!*
וכמובן לאל-סבג *מוסיקה ספרדית* שעבר אודישן! האיח! לכל מי שידע ומי שלא, ביום שני האחרון היה לי סשן לסוסלנד [: חשבתי שזה יהיה סשן של סתם כל מיני דמויות אורחות.. אבל.. לא O_O במקום זה טליה המקסימה הפתיעה אותי ונתנה לי דמות קבועה שהמדבבת שלה [מיכל צפיר אם אני לא טועה, ויש מצב שאני טועה] לא יכלה להמשיך. אותה דמות היא אלמה, אחת הילדות הטובות בחבורה של סוסלנד... היא בד"כ לובשת בגדים ירוקים למי שמכיר קצת את הסדרה. דמות כזאת אף פעם לא דיבבתי OO" היא -כל- הזמן מחייכת... בכל מצב! גם כשהיא כועסת =_= והיא כל הזמן מדברת בהתלהבות.. בקיצור, חוויה שאני לא אשכח [: אז, טליה, המון המון המון תודה! אני מקווה מאוד שיהיו פרקי המשך {נכון שאין שום דבר מועיל מלהוציא רק 39 פרקים לסדרה? S: } וזהו. סליחה על החפירונת
פשוט הרגשתי צורך עז לספר על הדמות הקבועה הראשונה שלי לכם

MorraniChan

New member
נ.ב-

הדמות לא כל הזמן מחייכת.. היא מדברת בחיוך =_=" תחי העילגות

AvishagChan

New member
סחתיין O: ../images/Emo113.gif

מגניב D: עכשיו אין סיכוי שאני אפספס את סוסלנד :]

MorraniChan

New member
אה..

תפספסי! XD נגדיר את זה ככה: הדיבוב שלי לא היה ממש ממש מוצלח שם.. OO" מה גם שאני מופיעה רק בחמשת הפרקים האחרונים. ותודה! D:

lsabag

New member
מברוק מורני!!!

מזל טוב ותודה לך על המזל טוב וסחטיין לטליה על ההפתעה :)

Hawkgirl

New member
מזל טוב מורני!!

הצעדים הראשונים שלך אל עולם הדיבוב מתחילים עכשיו! מוחעחעחע!

MorraniChan

New member
אכןאכןאכן [<

התחנה הבאהL: להשתלט על כל עולם הדיבוב! מוחעחעחעעעע מוווחעעעחעעע

Eyal 1 2 3

New member
מזל"ט!../images/Emo215.gif

מהזה חצי מהפורום מדבבים בסוסלנד XDD הדמות נשמעת טוב! D: או אולי טובה מדיי..? לא יכלו לעשות פרק שהיא וחברותיה מנסות להשתלט על העולם בעזרת סוסים? ;-; סתם XDDD למרות שדמות רעה זה שולט *ך* אה ואת זוכרת במקרה אם הייתה לה רפליקה שקשורה איכשהו לסייחים? @@;

MorraniChan

New member
בהחלט טובה מידי..

אבל זה אתגר. לדבב דמות מרושעת זו לא כזאת חכמה, כי זה הכי קל להתפרע מול מקרופון. דמות טובה מידי זה אתגר מאתגר באתגרותו תודה D:

מאי 88

New member
אצלי דווקא להפך..

אני חושבת שלא ניצלתי את כל הפוטנציאל הסנובי המרושע שלה.. כי מה לעשות, הכי נוח לי עם ילדות קטנות וחמודות שאין להן שום כוונה להשתלט על העולם או משהו.. כמובן דמויות משוגעות (כמו איצ'יגו 3>) זה הכי טוב, אבל מרושעות לא בא לי בטבעי..

Eyal 1 2 3

New member
לכל אחד יש אתגר שונה../images/Emo215.gif

לי זה אתגר לדבב כל דמות שהיא לא שטחית, או פשוטה מדיי... גם דמות רעה זה די קשה להתרגל לדעתי XD אבל כל אחד וההרגלים שלו ^^.

amityosovich

New member
נכון

לכל אחד יש את הקשיים שלו יש כאלה שמעולים בכל סוגי המשחק ויש להם בעיית דיקציה ויש כאלה כמוני שמתקשים בקלים בדמויות רגילות וחסרות אופי.... ויותר נוח להם בדמויות עם עומק כמו נגיד באלו הדוב לדוגמא, או אלאדין או אפילו נניח נארוטו שיש לו אופי מוגדר אבל כאלה שהם "סתם ילדים" זה די קשה אבל אני עובד על זה ונראה לי שהשתפרתי:)

Eyal 1 2 3

New member
זה כל הקושי! להתנסות בהכל מהכל../images/Emo215.gif

ככה בדיוק משתפרים, כשמנסים דווקא את אותו הדבר שאתה מתקשה בו, וזה כייף אם שואלים אותי XD

amityosovich

New member
יפה יפה

עוד תכנית שהרייטינג שלה יעלה בזכות הפורום נשמע שממש נהנית וזו אחלה דמות יפה מאוד מאוד:)

MorraniChan

New member
בשביל שהרייטינג יעלה

צריך גם לקנות את הערוץ =__= תודה רבה רבה :)

מאי 88

New member
הרשי לי לחלוק איתך את בקיאותי בסדרה P:

אז ככה.. המדבבת הקבועה של אלמה היא לא אחרת מאשר מיכל רשף.. אז.. כבוד!! אני ממש שמחה שאת גם תדבבי שם!! זה אומר שהדמות שלי תציק לך, מוחעחעחע 3< לצערי, הסדרה לא תחזור, כי זו כבר בעיקרון עונה שלישית.. (כל עונה 13 פרקים). והיות והעונה הזאת עוד משודרת באמריקה לא נראה לי שנראה פרקים חדשים בקרוב.. אבל, תמיד ישש תקווה!! ועכשיו אפשר לומר שבאמת הפורום השתלט על עוד סדרה ^^ זה אומר שעכשיו יהיו לך עוד הקלטות, נכון? הדמות הזאת ראשית.. או, וכמובן, מזל טוב ענקי!!!

למעלה