והקצין מיון שלי אמר.....

והקצין מיון שלי אמר.....

צפ"טית
בהתחלה ממש התאכזבתי ואולי אני באיזשהו מקום עוד קצת מאוכזבת. שאלתי בחביבות "יש מצב לשנות את זה?" הקצין מיון באדישות אסרטיבית "לא." אז עכשיו אני צפ"טית. קצת על השרשרת חיול, קצר מהיר ודי לעניין, אישית לא נתקעתי בתחנות בכלל הלך מהיר כל העסק. לא עשיתי שריר בזריקות כל הכבוד לי! אבל עדיין כואב לי יומיים אחרי (כשנשענים על זה בלילה בניסיון לישון). טיפים להביא תיק קטן לשים בו אוכל פלאפון כסף ושאר דברים נחוצים כי את התיק הגדול מוסרים לשמירה עד סוף החיול. לא לשכוח לשים בתיק הקטן מגבונים לחים! כדי שתוכלו לנקות את הידיים אחרי הטביעות אצבעות בלי להישאר עם ריח של ביצים על הידיים! עלק "משחה"
כמו כן יש להכין עצמכם לשהות ממושכת בסככה אז רצוי להביא משהו קטן לאכול וכסף לקנות שתיה קלה. את הזמן המיותר בו עושים כלום בסככה רצוי לנצל כדי לבדוק מי איתך במחלקה ושובצה באותו תפקיד, זמן מצויין להתחברות עם האנשים שיהיו איתך בקורס (אני הכרתי ככה את כמעט כל מי שאיתי בחדר עכשיו). נסיעה לא ארוכה במיוחד לצריפין ואז החל תהליך הקליטה בבסיס לראות את המפקדות להתחיל להבין איך את אמורה להיראות להישמע לדבר מה מותר מה אסור מה יאה ומה בל יעשה. יום ראשון של הטירונות מסדר בוקר - איך צריך להיראות וכו', שיחה מפחידה ביותר עם הגבררררר (במובן הרע!) של הסגל - הלא היא קבלו אותה בהקשב כפול ורועם הסמ"חיתתתתת!היא עברה בהרחבה על הנהלים וזה, שאר היום היה לנו שיעורים על כל מיני נושאים כללים כאלה. ארוחות סך הכללא כזה נורא - כל פעם מוצאים משהו אחד לפחות שסבבה לאכול.
הבנות שלי בחדר אחלה לאללה וכולנו כבר מסתדרות מצויין - אה ועוד דבר - מקלחות זה כל כך שטויות!!
אין טעם להכנס לסרטים מיותרים בגלל זה. אז זהו עכשיו אזוז לי להמשך פעילות ניצול סופ"ש עד תום!

venus girl19

New member
זיקים קיים - והעולם שותק../images/Emo13.gif

סתם חמודה יחסית זה ממש לא נורא אני חובשת ולפעמים יוצאת לשם למטווחים, ואני גם מכירה חלק מהמ"כיות והאנשים. תאמת חוץ מהאוכל (
) הבסיס באמת בסדר! ואחרי שהטירונות תיגמר את תסתכלי על זה כעל חוויה:)

מ ס ט י ק

New member
לא להיות מצוורחת על זה שאת בזיקים..

בסוף עוד תתגעגעי לשם...
זה אחהל של מקום, נכון, זה לא ניראה ככה שנימצאים שם, אבל זה בכלל לא רע!

מיטללל

New member
טירונת מקוצרת רולזזז

היציאות של צפ"טיות גם דיי שוות. והתפקיד שלהן גם נחשב טוב... לא רע לירוני
לא רע סוף שבוע מהנה !

באמת אל תיהי שבוזה.......

יש לכם אחלה שקם שם מניסיון כשהגעתי לבסיס שלי אחרי בה"ד 7 הייתי בשוק אז תהני לך מהשקם בתם באמת זה אחלה תפקיד עם אחלה יציאות מניסיון הייתי עושה יומיים וחצי בבסיס 4 וחצי יום בבית שבת ל3

dudster

New member
ואז הקר"פ אמר

"אני נותן לך 3 גימלים" לדודסטר היתה שימחה וצהלה וששון ורינה

למעלה