והנה הן: המנגינות של סנופקין יקירנו

וולפהרט

New member
והנה הן: המנגינות של סנופקין יקירנו

הקלטתי מזמן שתיים והיום את השלישית נשארו לי עוד שתיים שאני מקווה להקליט בקרוב כמו כן התחלתי להקליט גם מנגינות אחרות ממומינים ואני אשמח לפרסם גם אותן- הכל במפוחית החמודה שלי שמשרתת אותי נאמנה מקווה שתהנו:) אשמח לבקשות למנגינות מסויימות

וולפהרט

New member
ומטעם קטן ממנגינות הסדרה

קראתי לזה "מומין בונה סירה" כי זכור לי שזה הופיע כשמומין בנה בחשאי סירה מבול עץ בפרק "נשף התחפושות" תודה לולאד(monolith98 ) על שהשמיע לי מנגינות שהקליט באורגן ונתן לי מוזה. (הוא הבטיח להעלות כשיהיה לו מודם MIDI או משהו כזה) אז... תהנו וסליחה על הפגשושים פה ושם:S (מנגינה קשה... אני אשתפר) http://www.fileflyer.com/view/QlbIuAg מומלץ לשמוע באוזניות (בגלל הסטראו)

skaramoosh

New member
תודה רבה! הולך לאמפי שלי

גם אני ניסיתי לנגן את המנגינות האלו במפוחית שלי (ד"א, איזו יש לך? דיאטונית או כרומטית? כי לי יש דיאטונית של הונר ולא הצלחתי לנגן בה די הרבה דברים, כי חסרים בה תווים ואני לא מתיימרת לחלום אפילו על להצליח לכופף אותם
) יש לסנופקין בסה"כ חמש מנגינות? שאותן הוא מנגן בלופים כל הסדרה? מהספרים אני יודעת שיש מנגינה אחת של סנופקים שקוראים לה |כל החיות הקטנות צריך שיהיה להן סרט יפה בזנבן" מעניין איך זה נשמע

וולפהרט

New member
שלי כרומטית

ויש בה את כל הצלילים, כך שאין בעיה אכן, יש רק חמש וכל פעם שומעים אותו מנגן קטעים ממנגינה אחרת אם אגלה שישית אהיה המומה ושמחה כאחת:) אבל באמת שראיתי כבר את המומינים מההתחלה לסוף ומהסוף להתחלה ולא נראה לי שיש סיכוי שפספסתי אחת יהיה מעניין להלחין את "כל החיות הקטנות ראויות לסרט יפה בזנב". אני אנסה פעם לקרוא את הפרק של טיטיאו בספר ואדמיין מה הוא ניגן שם....

skaramoosh

New member
גם לך יש את סיפורי משפחת החיות ../images/Emo12.gif?

אילו עוד ספרים יש לך?

וולפהרט

New member
יש לי את...

"עמק החיות המוזרות" "משפחת החיות המוזרות" "סיפורי משפחת החיות המוזרות" ו: "קיץ מסוכן בעמק המומינים" את השניים האחרים אני מנסה להשיג נואשות ומחכה בקוצר רוח שיצאו בהדפסה מחודשת (בתקווה שההוצאה לא עובדת עלינו:S) שמם בישראל: "כוכב שביט נוחת בעמק המומינים" ו: "ספר הזיכרונות של מומינאבא"

skaramoosh

New member
לי יש את כוכב שביט, וגם אני מנסה להשיג

את ספר הזכרונות, אבל אין לו זכר. הוא היחיד שלא קראתי, פשוט מעצבן

ואוו...

דבר ראשון: מעולה עם המפוחית... ממש טוב! דבר שני: אם למישהו יש רעיון היכן להשיג ספר כלשהו מהסדרה- אני אשמח כי גם אני מחפשת נואשות (כנראה שבסוף אני אצטרך לקנות אותם באנגלית מאמזון או משהו...) דבר שלישי: איזו הוצאה הודיעה שהיא מוציאה את הספרים מחדש? היא מוציאה את כולם??? אני עובדת בחנות ספרים ולא שמעתי על זה, אני מקווה שתחדשו לי לטובה... באמת הגיע הזמן שיוציאו את זה שוב כי אי אפשר כבר להשיג אותם בשום מקום...

Dolev יי

New member
גורז'ס ../images/Emo99.gif

ממש אהבתי את הביצועים שלך!! [במיוחד את 'מומין בונה סירה'!!!
אתה בטוח שסנופקין ניגן את זה?] וואו איך הצלחת לשחזר את הצילילים? לפי שמיעה או השגת את התווים?

וולפהרט

New member
את* בטוחה*

ולא- סנופקין לא ניגן את "מומין בונה סירה"- כאן גלשתי כבר למנגינות הליווי של הסידרה שחלקן לדעתי יכולות להישמע לא רע במפוחית, אז למה לא לנסות לעשות להן ביצוע? ו- לגבי תווים: הרבה שואלים עליהם אבל לא נראה לי שיש דרך להשיג אותם וגם אם הייתי מצליחה זה לא היה עוזר לי (אין לי מושג בקריאת תווים:S)

ninitz

New member
פרסמי את כולן! O:

תודה רבה, הנגינה טובה מאוד! אני אוריד באדיקות גם את השאר! :) 3>

למעלה