והנה המיקוד
שונא את

A N I g M A

New member
כוס אמא שלהם../images/Emo7.gif

|סליחה על הקללות דרורי| נמ. הורידו את פיאז'ה. זה טוב
פסיכולוגיה מטומטמת. ואין מיקוד בקרימינולוגיה. והורידו את אדיפוס!! זונות!:( ומלא שירה צעירה שלמדנו הורידו:( זונות!!

Dawson girl

New member
הורידו אדיפוס! יש אלוהים!! ../images/Emo3.gif

אוי איך אני שונאת את זה יש ביבר הזכוכית

purple rain2

New member
מה זה המיקוד השערורייתי הזה?!../images/Emo46.gif

טוב שהורידו משהו באזרחות!
ובתנ"ך!
ובמתמטיקה!
אבל אולי מישהו בכל זאת הקשיב לי למעלה- לפחות במדעי המחשב הורידו יעילות! ווהו! סעמק על היעילות הזו, כל השנה כל הנקודות שירדו לי במבחנים היו רק על היעילות המטומטמת הזו. רק למה הורידו מחסניתי?!
אוף זה כ"כ קליל וחביב, ועד שנקשרתי אליה...
בספרות טוב שלא הורידו את כל השירים הנורמליים של ביאליק! "צנח לו זלזל" ו"הכניסיני תחת כנפך" שירדו פי אלף יותר יפים מ"גבעולי אשתקד" ו"אמנון אני חולה" שירדו!
בעעעעע אני נהיית חולה רק מהשיר הזה! באמת עשו טובה שהשאירו את "על השחיטה" ו"הים ביני ובינך" ואת "לא זכיתי באור מן ההפקר". ובימי הביניים דווקא הורידו את ההכי נורמלי- "ליבי במזרח". ובשירה צעירה טוב בסדר, לפחות לא הורידו את "רק על עצמי"... אבל זין שיקפצו לי- לא עושה שירה!
ווהו ויש בית הבובות!!!!

123יעל

New member
אה אני לא היחידה במחשיבים../images/Emo70.gif

כן יעילות
ווהו
אני שונאת..... ורציתי שירד כל רשימות או משהו
אני פשוט לא זוכרת רשימות בגרוש כבר

purple rain2

New member
Join The Club../images/Emo24.gif

למה דווקא רשימות זה ממש נחמד, רק עצים בינארים זה קטסטרופה והם לא יכלו להוריד את זה אלה!
וגם דפקו אותנו לגמרי בתורת המחשב...
רגע, איזה מסלול נוסף אתם לומדים במקביל לעיצוב תוכנה?

מיקודים מעולייייייים

בביוכימיה ירד כל מה שאני שונאת, בביולוגיה ירד כל מה שאני לא מבינה, במתמטיקה ירד דברים חביבים אבל למי אכפת ממתמטיקה, בספרות ירד אדיפוס !!! ייייששששש , בביוטכנולוגיה ירדו דברים מעצבנים בקיצור- לא יכולתי לבקש מיקודים יותר טובים מזה

vitamin P

New member
איזה כיף לכם שלמדתם אדיפוס

אנחנו למדנו אנטיגונה בעעעעעעע לא איכפת לי להיבחן על זה רק שיורידו את כל השירים המפגרים והדבילים האלה מחר אני אלך לקנות מיקודית חח(עד מחר בטח יהיה נכון?)

vitamin P

New member
כנראה שאת צודקת כי

רק לחלק מהמקומות זה יגיע מחר/מחרתיים הבנתי שהם מדפיסים את הספרים ברגע זה ממש. אני כבר כל כך רוצה מיקודית חחח זאת תקווה קטנה לספרות

כבר אמרתי לאמא שלי

ששבוע הבא מגיעים הספרים [מוכרים אצלנו בבצפר ספרים של מיקוד] ואני צריכה בכל המקצועות בערך. למה בביולוגיה למשל יש [ראיתי שנה שעברה שהיה] ובאומנות ותיאטרון אין????????????

S l i d e RS

New member
אני יודעת שזאת לא בדיוק שאלה- עזרה

אני צריכה את המיקוד במת' שאלון ד' . אז מה הבעיה? כנסי לאתר של משרד החינוך הוא אפילו משורשר פה והכל... אז זהו שהקובץ לא נפתח לי במחשב! מישו יודע למה? :/ או מישו יכול להעלות את זה בתמונה כמו שעשו פה לספרות ולאנגלית וכאלה? תודה רבה על כל עזרה.

למעלה