והנה המיקוד
שונא את

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif אין אנטיגונה../images/Emo41.gif

אני לא מבין מה הם רוצים ממני זה בכלל לא מיקוד אמנם אין אנטיגונה אבל מכל השירים ירד לי רק שיר אחד וזה עשרים ומשהו שירים ללמוד

ירדו לי מיליון שירים!

ואין אנטיגונה גם בספרות וגם בתיאטרון!!! זה היה סיוט חיי אחרי הדיאלוג שלי. ד"א פרק השירה הוא בחירה.

גם לי ירדו מלא שירים !!!

אבל ירד ביאליק
וזה היה הכי כיף אבל מצד שני ירד אדיפוס :):):):):):)

אויי מיי גאדדדדדדדדד

פיאז'ה!!!!!!!!!!!!!1111111111111 פיאז'ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111 הורידו!!!!!!!!!11111111 אין פיאז'ה!!!!!!1111111111111111 אויי מיי גאד בחיים לא האמנו שיורידו אותו!!11111111 אעהההההההההההה

vitamin P

New member
אין לי מושג מה זה

מה שאני יודע שיש יותר מידי סיפורים ויותר מידי שירים ירד לנו רק שיר אחד של ביאליק ועוד אחד מימי הבבניים את כל השאר יהיה במבחן וזה הרבה הייתי בטוח ירדו חצי לא פייר לפחות אין אנטיגונה

זה הדבר הכי מפלצתי בפסיכולוגיה!11

על מה אתה מדבר ספרות זה קל, אללי. תסתכל על אזרחות!!111111 אין סדרות!!!!!!!! OMG
איזה מיקודים מעולים!!!1

vitamin P

New member
אני לא מבין כלום במיקוד של....

כלכלה יש לנו תוכנית אחרת אבל בכל זאת הדברים הבסייסים קיימים ובבתי ספר הרגילים ירד כמעט הכל מהחומר שלנו חחחח לא מבין את זה בעעעעע

purple rain2

New member
למה דווקא הוא לא כזה נורא בכלל../images/Emo8.gif

ואיזה יופי- הורידו את פרק "לחץ" שבדיוק רק אותו נשאר לנו ללמוד
אבל עדיין נשאר מלאאאאאא חומר

123יעל

New member
אני שונאת בצפר../images/Emo70.gif

ואני לא מבינה כלום שם...... בספרות , כל השירים של ביאליק שלמדנו ירדו

יש א-לוקים והוא אוהב אותי!!

כל השנה נכשלתי בכימיה ב2 נושאים- חומצות בסיסים ותרכובות פחמן ותמיד המורה צעקה עליי להשלים אותם ותמיד אמרתי לה שאני לא משלימה כי זה ירד לנו במיקוד השנה..... וצדקתי! חומצות בסיסים ירד לגמרי וירד גם הרבה מתרכובות פחמן..!! יאללה עם כל השאר- אינגליש תושב"ע מתמטיקה תנ"ך וגם ספרות (אותם אני עושה 5 יחי')נסתדר!! שיהיה לכולכם יום נעים (אפילו הגשם פסק והשמש יצאה)

princess0

New member
המיקוד בסוציולוגיה

קודם כל מיקודים חביבים ביותר
למי שלומד סוציולוגיה: לא הבנתי ממש את המיקוד- למה אין פירוט של כל המאמרים? מציינים משהו כמו 20 עמודים מכל ספר, שכוללים נושאים מרכזיים. אני אמורה ללמוד פשוט את כל המאמרים שקשורים לנושא שצויין?

לא,

יש תוכנית חדשה. בגלל התוכנית החדשה יש שני ספרים- החוויה הסוציולוגית ואממ החדשים שאנלא זוכרת את שמם :] אז יש בתי ספר שהחליטו להישאר עם הספרים הישנים ואז יוצא שיש מאמרים שיש בספר אחד ובשני אין לכן הם מנסים לגשר. אז את לומדת פשוט את מה שלימדו אותך מבין העמודים או משהו o_O.

Drorrrrrr

New member
אני לא מאמין שהורידו בעיות גידול

ודעיכה
זה כל כך קל
.

למעלה