והנה אוטובוס של הכשרת מעוז

מצב
הנושא נעול.

shapira meir

New member

הנוסעים לסרפנד. 1947. מאתר הפלמ"ח

shapira meir

New member
ככה זה עבר לידכם?

הנוסעים לסרפנד. 1947. מאתר הפלמ"ח
ככה זה עבר לידכם?
בלי תגובה? אז הנה עוד אוטובוס מ-1948 מאתר הפלמ"ח (עד כה לא מצאתי עוד תמונה של רכבת העמק, אבל טרם התייאשתי אחרי 20.000 תמונות)

shapira meir

New member
ורציתם תמונה של הגשר בדיר סניד?

ככה זה עבר לידכם?
בלי תגובה? אז הנה עוד אוטובוס מ-1948 מאתר הפלמ"ח (עד כה לא מצאתי עוד תמונה של רכבת העמק, אבל טרם התייאשתי אחרי 20.000 תמונות)
ורציתם תמונה של הגשר בדיר סניד?

shapira meir

New member
עברתי 30.000 תמונות של הפלמ"ח

ככה זה עבר לידכם?
וחוץ מהתמונה ההיא אין משהו אחר שקשור לרכבת העמק. אוטובוסים יש, כמו זה

איזה יופי של תמונות

וחוץ מהתמונה ההיא אין משהו אחר שקשור לרכבת העמק. אוטובוסים יש, כמו זה
איזה יופי של תמונות
אותי הם ממש מרגשות, כשהייתי קטנה ושמעתי סיפורי גבורה של הפלמ"ח וההגנה ממש קינאתי בהם שנולדתי כל כך מאוחר והפסדתי הכל. הם היו מושא הערצה עבור הדור שלי, כמובן שהיו כאלה ששמעו סיפורי גבורה אחרים של אצל ולחי זה פשוט תלוי איפה הם נולדו וגדלו. והאוטובוסים העתיקים, ממש מקסים
לך מאיר

shapira meir

New member
כולנו מערבבים רכב ונוסטלגיה,לא?

איזה יופי של תמונות
אותי הם ממש מרגשות, כשהייתי קטנה ושמעתי סיפורי גבורה של הפלמ"ח וההגנה ממש קינאתי בהם שנולדתי כל כך מאוחר והפסדתי הכל. הם היו מושא הערצה עבור הדור שלי, כמובן שהיו כאלה ששמעו סיפורי גבורה אחרים של אצל ולחי זה פשוט תלוי איפה הם נולדו וגדלו. והאוטובוסים העתיקים, ממש מקסים
לך מאיר
כולנו מערבבים רכב ונוסטלגיה,לא?

shapira meir

New member
וזה

ככה זה עבר לידכם?
וזה
כולם מחזרת ההכשרה מפעילות בנגב לגליל, מאתר הפלמח כמובן (לרוב התמונות אין שום סימוכין)

מצב
הנושא נעול.
למעלה