והזוכים הם....

99eyal

New member
והזוכים הם....

המלחמה הייתה צמודה מאוד בין הג'ינגלים של 99ESC לבין הג'ינגלים של רדיו תל אביב 102FM אבל לקראת הסוף ולאחר שהצביעו למעלה מ70 איש, הפער היה חד וברור ועל כן אני גאה להכריז שהג'ינגל הנבחר ע"י פורום רדיו-תפוז כג'ינגל הטוב ביותר הוא הג'ינגל של... 99ESC!! והם הזוכים הגדולים בכבוד ובתהילה עם לא פחות 45% מהקולות! (33 הצבעות) במקום השני והמכובד - האותות של רדיו תל אביב 102FM שזכו ל 26% מהקולות. במקום השלישי עם 11% מהקולות - הג'ינגלים של התחנה הדרומית קול הים האדום. והמקום הרביעי מחולק שווה בשווה בין רדיו ללא הפסקה, לבין רדיו חיפה שכל אחד מהם זכה באופן שווה ל7%. במקום האחרון - הג'ינגלים של רדיו קול חי עם 4% בלבד. (אני יכול לומר בוודאות שההצבעות הנמוכות נובעות משיעור האזנה נמוך במיוחד לתחנה הנ"ל.)
לזוכים ולעופר מאירי היוצר ותודה לכל המשתתפים! 99EYAL והנהלת פורום רדיו.

../images/Emo45.gif תמה ונשלמה התחרות הנפלאה! ../images/Emo13.gif

כל הכבוד על היוזמה!
משום מה, יש לי תחושה שאנשים רבים הצביעו לתחנה האהובה עליהם ולא לזמריר האהוב עליהם, אבל אני בטוח שה- "best jingle - won".
לזוכים!

אילן פז

New member
תודה!!

אני רוצה להודות בשמי ובשם כל צוות 99Esc לחברי הפורום שבחרו בג'ינגל שלנו כג'ינגל הטוב ביותר. כמו שאתם ודאי יודעים לא רק הג'ינגל שלנו הוא הטוב ביותר,אלא אנחנו משתדלים גם לתת את המוזיקה הטובה ביותר,ואת העטיפה הטובה ביותר לתחנה ולשמחתי גם מצליחים.ללא ספק זה משקף את רוח התחנה ואת האהבה שלכם ל-99Esc. תודה!! אילן פז 99Esc

למעלה