וגם שלי רוצה להיפרד

Shellylove

New member
וגם שלי רוצה להיפרד

hi guys! (אני מאמנת את האנגלית שלי) עוד פחות מיומיים אני נוסעת למקום גדול שקוראים לו אמריקה ואמא אומרת שאנחנו נטייל בכל מיני מקומות מאד יפים. אני מה ´כפת לי, אם אני עם אמא (והציצי) וגם אבא והאחים הגדולים שלי יהיו (אני באמת מתגעגעת אליהם נורא), אז הכל סבבה. אורי, תום ועידן, זוכרים את האווירונים שראינו בים? אז אני אהיה בכמה כאלה ואני אספר לכם כשאחזור איך זה. שמעתי שכולכם תיפגשו כשאני לא אהיה וביקשתי מאמא שנזיז את הנסיעה, אבל היא אמרה שאי אפשר, ראיתם כזו חוצפה? טוב אז לפחות תחשבו עליי כשאני לא אהיה, טוב? אני לא אהיה פה המון זמן, אז שלא תפסיקו לינוק לי פתאום, שמעתם? אני אתגעגע מאד ואני רוצה למצוא פנים מוכרות כשאחזור (בשביל הביטחון העצמי שלי). תשמרו יפה על האימהות שלכם ואל תשכחו שלפעמים הן צריכות שיגידו להן שאוהבים אותן (זה קטע נשי כזה) ושיחבקו אותן. המון נשיקות momylove (שלי)

Bonjourno, Shelly ../images/Emo42.gif

(אני מאמן את האיטלקית שלי
). אמא אמרה שגם אנחנו ניסע באווירון, אז כשניפגש בפעם הבאה נוכל להחליף חוויות. אני הייתי קצת מודאג מכל הסיפור הזה של הנסיעה (בכל זאת, האיטלקית שלי לא ממש משופשפת), אבל - הי - בררתי שגם הננוק בא (אמא הבטיחה שכן), ושמעתי שבאיטליה אוכלים הרבה פסטה, שזה האוכל החביב עלי (אחרי ננוק, כמובן), אז נשמע לי שיהיה בסדר. אז, שלי דרלינג, תעשי חיים, תעשי הרבה NANOOK ותאכלי הרבה צ´יפס והמבורגרים וקטשופ, ואנחנו ניפגש כבר כשאני אחזור מאיטליה, ואל תדאגי - אין שום סיכוי שאני אפסיק לינוק עד אז
אז נסיעה טובה, ותחזרי בשלום, ושתהא ברכת הננוק שרויה עליך

שלי נשמה.. תעשי חיים!

אימא שלך נשמעת ממש לא פיירית שלא הסכימה לדחות את הנסיעה לאחרי המפגש. אל תגידי לה שאמרתי את זה - אבל נראה לי שכדאי לך לנצל את הטיול הזה כדי להחזיר עטרה ליושנה
ולהזכיר לה מי קובע דברים במשפחה הזו!
שלא יהיו אשליות..
הם ממש נסחפים ההורים האלה לפעמים..
נותנים להם אצבע והם רוצים את כל השד! תעשי חיים משוגעים ו.. אם את כבר שם - תעשי טובה - אימא שלי טוענת שבלילה השמש
נמצאת אצל ארצות אחרות. נדמה לי שהיא הזכירה את המילה אמריקה מתישהו. תבדקי את הנושא.. כל העניין נראה לי תמוה. אם זה נכון - דברי עם השמש בשבילי שתגיע יותר מוקדם - נורא מרגיז להתעורר בחושך.. אם היא יכולה להיות כאן בארבע-ארבע וחצי זה יהיה נפלא!
טוב, מותק - תבלי ותחזרי מהר
אוהבים אותך הרבה ונתגעגע מאוד
אייל

שלילו ומאמקסימה

שתהיה לכן נסיעה נהדרת עם המון חוויות ואקשן. שלי,את בטח תפגשי תינוקות אמררררררריקנים (ולא תביני למה פתאום כולם מדברים עם רררררררררררררר)ותגלי שהם נהנים לשחק ולינוק בדיוק אותו הדבר
ואני בטוחה שההורים יקנו לך מתנות(נורי מוסר שתבקשי משהו עם בוב הבנאי כי הוא מה זה קול). שלילו,תשמרי על אמא ותשני טוב בלילות.
סעו בשלום וחיזרו בשלום

ווואאאווווו - אווירון

ועוד אווירון, ועוד אווירון! תִספרי לי את האווירונים? אחרי שתחזרי תֵספרי לי איך זה להיות בתוך אחד כזה (הייתי פעם - אבל זה היה כשהייתי קטן, אני כבר לא זוכר). לגבי המפגש - אל תדאגי, אחרי שתחזרי נארגן עוד אחד.

שלי, אני כבר מתגעגע../images/Emo7.gif

כשאני ארגיש טוב ואלך שוב לים, למי אני אחטוף את הדלי והכף??? תבלי יפה ותספרי לנו את כל החוויות כשתחזרי, בסדר?

ענבל30

New member
bye-bye שלי............... מרומי של

bye bye זו המילה היחידה שאני יודעת באנגלית, אפילו שאמא שלי מדי פעם מזייפת לי שירים בשפה המצחיקה הזאת... אבל שלי מתוקה - את בטוח תצליחי לתקשר יופי עם התינוקות האמריקאים - אני פגשתי לא מזמן חברה מאמריקה, ונראה לי שהם אחלה תינוקות שם
תעשי הרבה כייף בטיול, תשמרי על אמא שלך וכל המשפחה, ותחזרי מהר - כי בטוח נתגעגע
ואני כבר מחכה שתספרי לנו איך היה
ואמא שלי מבקשת פה שתמסרי לאמא שלך נסיעה טובה, ושיהיה לכם המון כייף וגם
ליום הולדת

למעלה