ובכן, חזרתי לדווח....

ובכן, חזרתי לדווח....../images/Emo124.gif

בס"ד שלום בננות....מה נשמע??? התגעגעתי, ואני מקווה שעוד זוכרים אותי פה.... אז ככה, למי שלא יודעת או לא זוכרת, תזכורת: התחתנו באור לט"ו בחשוון, ה-20 לאוקטובר בשבילכם
, אולמי הנסיכה. אה, כן, צעירת הפורום... ובכן, לפני הסיפור המלא, הקרדיטים:
המקום: אולמי הנסיכה, האולם הקלאסי. מקום מדהים, מאוד-מאוד מרשים. לפי מה שהאורחים ספרו, ולפי מה שאני יודעת מארועים בהם אני הייתי האורחת, אוכל מצויין. שרות מאוד אדיב. עיצוב מקסים! היה לנו כל מיני שגעונות ועקרונות נוקשים (לדוגמא בתחום הכשרות- דרשנו שכל הארוע יהיה גלאט-חלק, בתחום הצניעות ובתחום ה"מנות משמחים"- למי שמכיר ועוד ועוד). מנהל הארועים ורב המלצרים הלכו איתנו עד הסוף ונכנסו לראש שלנו ודאגו לכך שנוכל לשמוח בראש שקט! מומלץ מאוד-מאוד!
התזמורת: "איילת השחר"- תזמורת חסידית-ישראלית. 7 חבר´ה צעירים מהמרכז, שעשו שמייח בטרוף! הרמה המוסיקאלית גבוהה מאוד, חבר´ה עם המון מרץ ושמחה. צריך לראות בוידיאו את הריקודים ולהבין... והמחיר- שווה. גם המבוגרים מאוד נהנו ויכלו לדבר בשולחנות. בקיצור, ממליצים מאוד!!!
ה-צלם: אין, אין לנו מילים להודות לצלם הלל לדרמן מפ"ת. אין לי מושג מאיפה להתחיל? מזה שהלל החליט להפתיע אותנו והביא לנו (חינם) מצלמת רחף???? מזה שהאלבומים המקסימים (!!!!!!!!!) הגיעו אלינו ביום חמישי של אותו שבוע (4 ימים אחרי החתונה), והווידיאו הכ"כ מיוחד הגיע ג"כ מהר מאוד, שבוע וחצי אחרי החתונה? מזה שהיה לי כיף עם הצוות שדאג לשמח אותי כל הזמן? מהיחס המקסים והייעוץ לפני ואחרי מהלל ואשתו? מהג´סטות במחירים? פשוט אנשים מקסימים ומקצועיים! ממליצים עם המון אהבה!!!!
השמלה: מקום לא כ"כ מוכר אבל מאוד מומלץ! "ברוריה- עיצוב ואופנה". ממוקם בשכונת הדר בחיפה. תפרו לי שמלה מקסימה, נוחה מאוד, במחיר זול בהרבה מהמקובל, עם הרבה מאוד יחס אישי בכל המדידות. מקום קטן ומקסים! לא לוחצים עלייך להחזיר מיד אחרי ובכלל אווירה מאוד מרגיעה. הבגדים של אישי היו מהמשביר לצרכן.
נעליים: "פנינה", דיזינגוף. נסעתי לשם במיוחד כדי לקנות נעליים מסויימות ומאוש שמחתי שכך עשיתי. היה לי כ"כ חשוב למצוא נעליים יפות ונוחות ובמחיר שפוי. רקדתי המון ולא הרגשתי לרגע את הרגליים! הנעליים של אישי היו של טימברלנד- הוא גם ממליץ מאוד!
תסרוקת ואיפור: התארגנתי בבית שלי, והמאפרת והמסרקת (ככה קוראים לזה?) הגיעה אליי. קוראים לה רחל, והיא מחיפה. היה לי ממש נעים ורגוע להעביר איתה את השעות האלו. איפרה אותי מקסים (ואני לא מתאפרת בד"כ) מאוד עדין ויפה! גם התסרוקת הייתה מאוד יפה ונוחה! היא איפרה וסירקה גם את אמא שלי ואת אחותי וכולנו יצאנו מאוד מרוצות (ונדמה לי שגם מאוד יפות... אמא שלי ואחותי כמובן....) מומלצת בחום!
הזמנות: עשינו בבית דפוס בחיפה שנקרא "אותיות חיפה". אבל פה אני משוחדת מראש... את כל ההזמנות אנחנו עושים אצלם תמיד. גרפיקאי מקסים ואוהב ומוכשר!!!!! היה לי כיף להיות שם, כרגיל! תלוי בסגנון שלכם. אני ממליצה בחום! אמ.... מה שכחתי? אה,
הזר: "פרחי אביבה", שד´ מוריה. הזר שלי היה מורכב מוורדים לבנים קטנים, פרחי ליזיאנטוס בצבעים סגול ולבן (הפרח עצמו הוא סגול ולבן) וירק. שרות אדיב ומחיר טוב. אני עדיין שומרת את הזר (ייבשתי את הוורדים, את הליזיאנטוס אי אפשר)....
את הטבעת המקסימה שלי קניתי בחנות קטנה פה בסביבה, שכחתי איך קוראים לחברה אבל... סי- משהו.... משהי מבינה למה אני מתכוונת?
מזכרת: על השולחנות היו ברכונים שהכילו את ברכת-המזון בשני נוסחים: עדות המזרח ואשכנזי עם כיתוב שלנו. אין לי מושג איך קוראים להוצאה לאור שממנה הזמנו את זה. אני צריכה לברר עם אישי....
עריכת חופה: את החופה ערך הרב של אישי, שהוא גם האבא של החברה הכי טובה שלי. את הברכות אמרו רבנים של אישי ושלי וגם דוד שלי. הרב שלו הסביר לכולם את שלבי החופה והמשמעויות הכרוכות במנהגים. מידי פעם גם דאג להצחיק אותי... המיוחד בחופה שלנו, היה חזן מבית הכנסת של ההורים שלי ששר במהלך החופה מספר שירים. אנחנו לא חובבי חזנות, והזמנו אותו לבקשת ההורים שלי, אבל בפועל זה ריגש אותנו ואת כולם מאוד!!!! וללא ספק הפך את החופה שלנו ללא שגרתית .... ערך מוסף- זה גרם לקהל לשתוק במהלך החופה. זהו אולי שכחתי משהו, אני לא מצליחה להזכר עכשיו. בכלל הזכרון שלי לא משהו מאז החתונה....
רק דבר אחד אני זוכרת- את האושר הגדול שלא פוסק מאז!!!!!!!!!!!!!!!! ואם כבר אני בשלב התודות- תודה להורים שלנו שרק בזכותם הכל התאפשר!!!! ותודה לרבונו של עולם! אתה יודע בדיוק על מה. שבוע טוב ומאושר לכולנו!

סמיילי22

New member
ממש מחקר אנתרופולוגי אפשר לעשות

מהפורום הזה... איזה כייף לקרוא על חתונה די שונה ממה שנכתב כאן בד"כ בפורום (למרות שאני שמעתי ביותר פרוטרוט...
). מאחלת לך ולאישך (שימו
בנות ותלמדו ממנה - בחורה דתיה שקוראת לבן זוגה "אישי". מסתברת שהיהדות יכולה להראות אחרת) רק
(וסימן טוב...
), תשכילו לבנות בית חם ואוהב בישראל ושיהיה לכם רק אושר!!!

מיכלוש!!!!!!!!!!!!

בס"ד מה שלומך, מתוקה??????????? תודה רבה על כל הברכות!!!!!!!!!! וסליחה ששיגעתי אותך מוצ"ש שעבר.... אגב, לא עשיתי מחקר מדוייק, אבל מהמון טקסטים מהמקרא ומשאר ספרי הקודש שהעברתי לי בראש, לא מוצאת שהמילה בעל כ"כ דומיננטית, בטח לא בהקשרים חיוביים. הרבה יותר רווח ההטיות של "איש"... תתחילי להתחבר....
וכמו שאת יודעת, אישי במילואים!!! ווווווההההההההה

סמיילי22

New member
אישך במילואים ואני בין המאמרים

בא להקיא כבר מהסמינריונים האלה..."-/ אגב קיבלתי את האלבום המעוצב
איזה יופי!!! תעקבי בפורום בקרוב אני אעלה כאן תמונות.

Marinka78

New member
אופס נשלח לי לפני הבזמן ../images/Emo2.gif

רק רציתי לאחל המון אושר, וחיים מלאים וכיפיים ומספקים אחרי! שמעתי מעדי ראייה שהייתה לך שמלה נורא יפה, ובכלל היה נהדר, שמח וכולם רקדו המון. איזה יופי!

למעלה