ואני שואל

joojoo

New member
ואני שואל

מתי מתחיל המבצע על הקרקע? תעזבו אותי משטויות - איפה ההרעשה הארטילרית על דרום לבנון (שילכו כולם לעזאזל, מצדי שיהרגו כל מי שעוד נמצא שם כולל זקנים נשים וטף, ושחברתנו בקנדה תתפוצץ)? איפה הטנקים? איפה הפצצות של הטון פלוס? איפה הנפל"ם? כמה תירוצים עוד צריך? בכלל, מה הסיפור הזה עם האיפוק המוגזם לחלוטין? מצור כבר שמנו, את ביירות אנחנו מפציצים כבר כמה ימים, אתם באמת רוצים להגיד לי שמישהו עוד חושב ש"לא חצינו את הגבול הריבוני ללבנון"? כמה זמן נמשיך לקרוא לזה מלחמה ולא באמת נילחם? אני כן מקווה שעם כל הרעש בלבנון צה"ל מנצל את זה לאגרסיביות מוגברת בעזה. לא שמעתי הרבה על מה קורה שמה כי כולם מפוקסים על לבנון, אבל אני מקווה שנוספו עוד כמה גבעות של גופות לאוסף של Northernstar ושהתקרבנו לגלעד שליט.

berlinale

New member
למה לצה"ל להכניס כוחות קרקעיים?

היתרון של צה"ל הוא בעדיפות האווירית. אם כוחות קרקעיים, אז כל מיני פעולות נקודתיות ("קומנדו"), אבל מה ההגיון בלהכניס כוחות קרקע בהמוניהם ללבנון? רק מגביר את האבידות של צה"ל בלי להשיג את המטרה --> חיסול תשתיות חזבאללה. אבל מי מחפש הגיון אצל מישהו שחושב כמוך...

Mrs G

New member
הם מכניסים כוחות רגליים פנימה.

יש כוונה חגייס אוגדת מילואים. כמוך כמוני - לא מבינה מה עומד מאחורי המעשים.

hello all

New member
../images/Emo45.gif צה"ל הוא צבא של אימפוטנטים

ברגע האמת הוא מוכיח לנו את זה יפה מאוד. כל הדיבורים חסרי התוכן וההילולים את צה"ל שווים לתחת. ברגע האמת צה"ל נכשל. 3 חטופים. סטי"ל מותקף בגלל אי שימוש במכ"מ. חיילים הרוגים. חיילים פצועים. אזרחים הרוגים. אזרחים פצועים. בושה אחת גדולה כל מה שקורה פה.

hello all

New member
ואני כמובן מכוונת לרמה הגבוהה

לדרג מקבלי ההחלטות ולא לחיילים הנהדרים, שעושים את מלאכתם הקשה נאמנה ואני נושאת תפילה לשלומם

Mrs G

New member
לא יותר טוב מאלה שאומרים "מתנחבלים"

"סמולמרט" ו"טמבלביזיה". שילמדו לדבר כשהם כותבים בעיתון, במיוחד אם יש מאחוריהם שאיפות פוליטיות. בקיצור, סתם. היי - שינו פורמט להודעות :)

hello all

New member
אולמרט:

"אין לנו כוונה להתכופף אל מול האיומים" אמאל'ה. איזה פחד. כולי רועדת. פחח...

KajaGugu

New member
המיבצע מתחיל עוד מעט,מחכים רק לך

אני על הטנק עכשיו עם פגזי זרחן, רק מחכה לך שתגיע. לך ולכל הגיבורים כאן בפורום שכבר שורפים את לבנון בנפלאם ושולחים את חיילי צה"ל לתוך המוקשים הלבנונים. הצבא עושה מה שצריך לעשות, נילחם בחיזבאללה מלמעלה, להגביר את התקיפות תמיד אפשר, השאלה איזה מטרה זה ישיג.

airdene

New member
אני חושד שג'וג'ו מנהל פה

מופע 'קמפ' המעלה את דמות הלאומן שטוף הורמוני רצח לשיאי הגיחוך... הללווו ? האם זה אותו אדם שאת כתיבתו הכרנו פה?

עם כל הכבוד ג'וג'ו! הסיבה שישראל

פינתה את דרום לבנון ב2000 במאי, קרתה בגלל האבידות והנחיתות הגיאוגרפית/איסטרטגית שצהל ספג לפני הפינוי במאי 2000.הממשלה הלבנונית הבטיחה להציב את הצבא הלבנוני לאורך הגבול עם ישראל, הבטחה והחלטה באום שלעולם לא בוצעה.הנחיתות שלנו תורגמה למוקשי צד ואבידות איומות שהחיזבאללה הנחית על צהל. שכחתם? מאיפה לכם הרגשת העליונות המעוותת מול החיזבאללה? העימות כאן הוא הרי בין ארהב ואיראן דרך החיזבאללה וכוחות צהל.אנחנו בסה'כ בעימות של בובות חוטים שהאיראנים מושכים בחוטים של החיזבאללה נגדנו. חוץ מרצח עם שיטתי בכל דרום לבנון,אין דרך אחרת,כי החיזבאללה מעורבב עם האוכלוסיה המקומית. החיזבאללה הוא כוח פוליטי בלבנון. לא האמריקאים ולא אנחנו ננקוט באמצעים כל כך מזעזעים.... הדרך היחידה שלנו היא להקיף את החיזבאללה ולבודד אותם בדרום לבנון ולהרוג את הלוחמים וכל מי לצאת מחוריהם ושמנסה להמלט מדרום לבנון כדי להביא אוכל או תחמושת. זה יכול לקחת חודשים ארוכים,כי יש להם תחמושת ואוכל... כך שסבלנות נדרשת כאן.אחרת כל כוח מזויין של צהל שייכנס יספוג אבידות בגלל המיקוש ויכולת החיזבאללה. אין לנו יתרון בלחימה עם החיזבאללה! שכחת, אין לנו נשק נגדם. רצח עם שיטתי לא בא בחשבון. קח כדור הרגעה ולמד שסבלנות זה הנשק הכי חשוב שיש לנו. גם הבריטים בלונדון חיו עם הבליץ הנאצי. חבל שהאוכלוסייה החיפאית והצפונית לא יורדת למקלטים כשמזהירים אותם. הבעייה היא שהחיים האזרחיים נקטעים וישיבה של שעות ארוכות במקלטים היא אלטרנטיבה מחורבנת והורסת את הנורמליזצייה, הכלכלה והחיים הרגילים של הציבור. החיזבאללה מנצל את הקלף הכי רגיש שיש לעם ישראל וזה העורף שלו! הם מפלצות החיזבאללה. בגלל זה צריך לחסל אותם אחד אחד פעם אחת לתמיד. האמריקאים סובלים את אלפי האבידות בעיראק בגלל הידע שהחיזבאללה רכש והוריש לאיראנים דרך ידע ונסיון שהם לימדו את מי שמנהל את מלחמת הגרילה נגד האמריקאים.

למעלה