ואני כבר נשואה 4 ימים!!

ואני כבר נשואה 4 ימים!! ../images/Emo99.gif

קרדיטים קרדיטים אני אכתוב בנפרד כתגובות להודעה הנ"ל כדי להקל בעתיד על החיפוש התחתננו לפני חודש בקפריסין ויום חמישי בחתונה רפורמית ברשימת המוזמנים אחרי וידוא הגעה היו 340 מוזמנים- הזמנו 270 + 40 רזרבה והגיעו סה"כ 270 בדיוק ולא פתחנו אפילו רזרבה אחת (תודה לגיסי) עלויות- סה"כ העלות כולל: קפריסין, רב רפורמי, ירח דבש בערך 110,000 מתוכם כיסינו בערך 2/3 תהנו מהקרדיטים

גן- חירבאת דוראן

גן מושלם למי שאוהב טבע ועצים הבעלים מקסימים ובאים באמת לקראת הזוג. היינו חתומים על דולר מאוד גבוה והם חייבו אותנו בסופו של עניין על דולר נמוך האוכל טעים מאוד, עוגה של 3 קומות, סושי בקבלת פנים, הם מוסיפים אקסטרות- סלמון, עגל וכדומה פינת נרגילות וקפה, עגלת גלידות ופירות שניצל העגל לא משהו קינוחים מושלמים עיצוב חופה ושולחנות- הסטנדרטי מספיק אבל יש מעצבת מוכשרת מאוד במחיר מצחיק של המקום ועיצבה חופה מדהימה ושולחנות ונתנה לנו עיצוב קבלת פנים מתנה תאורה- של המקום, פשוט מדהים....

בר אקטיבי- ברצלונה

מדהימים!!! בפרוש עשו לנו את הארוע- מצחיקים, נחמדים, לא דוחפים משקאות, המלצרים לא ילדים המשקאות תוצרת חוץ וטעימים מאוד- וודקה רדבול במחיר מצחיק, מבחנות, שייקים, קוקטיילים, טקילות, פירות ונחשי גומי אלכוהוליים הם ניגשים לשולחנות לביאים את המשקאות גם ליותר מבוגרים ממליצה עליהם בחום

תקליטן- צביקה בירן

מלך התקליטנים!!! עשה לנו חתונה מדהימה! אנשים לא רצו ללכת, ב-2 בלילה לתחן התחיל לכאוב הגב וצביקה אמר שאין לו לב לכבות כי אנשים לא הולכים אז שאני אסגור.... צביקה הוא תקליטן בחסד עליון ואישיות מדהימה- התחברנו אליו מיד כמו כן- אם רוצים משהו מסוים אפשר לתת לו דיסק והוא ישלב בלי בעיות- טראנסים נדירים למשל. סתם עצה כללית- לא להגביל את התקליטן ולתת לו לזרום והכי חשוב החיבור לבן אדם. שיר כניסה לחופה iron maiden- alexander th great שיר יציאה מהחופה- הבה נגילה בגירסת טראנס סלואו- e se tu nexiste pas- joe dassin

צלם- אבי שי

צלם אלמוני כמעט מראשל"צ שצילם את החתונה של אחותו הקטנה של החתן והתאהבנו בעבודה שלו הוא גם לא יקר יחסית הצלמים שלו מקסימים- יש לו צוות שלם שכ"א מהצלמים מתאים לסגנון שונה והוא מתאים לכם את הצלם הטוב ביותר צילומים מקדימים- רק סטילס ללא וידאו קפה נוגה בת"א, רחוב אלנבי ואוטובוס אקראי שעצרנו עצה כללית- לבחור מקום לצילומים מקדימים שאתם באמת אוהבים ולהנות אנחנו אוהבים לשחק סנוקר ולהסתובב בת"א אז בחרנו להצטלם במקומות שהם הכי ת"א בשבילנו- היינו חתיכת אטרקציה באמצע הגי'פה של אלנבי.... תזרמו עם הצלם! תצחקו איתו! אני כ"כ נהנתי מהצילומים המקדימים!

שמלה- גלית קורנר

מדהימה עשתה לי את שמלת חלומותי עליה קיבלתי מחמאות רבות השמלה היתה מאוד נוחה ורומנטית יותר מהכל- היחס של הצוות אצל גלית- אין מילים! תמטיד מחייכת, עומדת בזמנים, נותנת הרגשה של מלכה

נעליים- נעלי ארו

הנעליים אומנם נראות נוחות והם בסדר בשעה הראשונה לא עזר שלבשתי אותם בבית במשך חודש שלם לפני נאלצתי להחליף לכפכפים... לא מומלץ

gilliron

New member
גם אני קניתי אצלם...

קצת הפחדת אותי, איזה נעליים היו לך?
אה, וכמובן מזל טוב!!!!

נעליים

היו לי נעלי פלטפורמה 6 ס"מ עם X מקדימה לא נורא הן מצטלמות יפה מאוד ואז מחליפים לכפכפים או נעלי ספורט אל תדאגי!!! הלן

בגדים לחתן

חליפה מדהימה מרחוב העלייה בת"א אבל, המכנסיים התפרקו אחרי שעה של ריקודים, חור די גדול כמו שאומרים- איכות עולה כסף

רב- מאיר אזרי

הרב הראשי של בית דניאל- בית הכנסת של התנועה ליהדות מתקדמת חופה מדהימה ומרגשת הרב הדגיש את האהבה והשותפות ובניית בית חדש בישראל ביחד הסביר לאורחים את כל מהלך החופה והמשמעות והקהל נהנה מאוד והיה די המום החתימה על הכתובה היתה מרגשת ומיוחדת הרב הנ"ל הוא בעיני אי של שפיות בעולם מטורף

שיער ואיפור- שוקי סמוכה

עשה אותי מאוד יפה- איפור מדהים ושיער רומנטי אבל... היתה לי קצת תחושה של חובבנות האיפור התחיל להימחק אחרי שעתיים ונדרשו 2 תיקונים עד לחופה, התלתלים כבר כמעט התפרקו עד שהגענו לגן, הייתי מוכנה מוקדם מידי.... שמעתי שמועות שהוא מאחר אז, חשוב להדגיש לו שאתן לא תסכימו לכך בשום פנים ואופן- אצלי זה עבד

מלון- קרלטון

מלון מקסים ולא יקר כניסה מוקדמת ב- 10 ויציאה ב-16 יום למחרת מקבלים חדר בקומות גבוהות עם נוף לים השוס הגדול- המיטה שלהם אלוהית אפילו זממתי איך אפשר לגרום להם לתת לי אותה מתנה... יש מראה מגדילה לאיפור רום סרוויס של המלון נורא טעים- אותנו הם לא חייבו על חלק מההזמנות כמתנה

למעלה