ואן גוך דאבל אספרסו

DMO4

New member
ואן גוך דאבל אספרסו

קיבלתי אותה עכשיו מהדיוטי במילה אחת: WOW פשוט תענוג כל הרשמים שקראתי עליה על כמה שהיא חלקה ועל איך שהיא יורדת בגרון פשוט נכון,טעם חזק מאוד של קפה יורד חלק בגרון ובלי המתיקות(לפעמים מוגזמזת שיש לקלואה או לליקרים אחרים) לא יודע מזה בדיוק ליקר או וודקה (כל הדיון שהיה סביב הואן גוך האם היא יכולה להיקרא וודקה או ליקר). מיצידי שיקראו לה שנאפס פשוט ת-ע-נ-ו-ג שווה כל שקל מה-170 שהיא עלתה

DMO4

New member
אכן כן,כל

מילה נוספת מיותרת
אגב מכירים עוד טעמים של ואן גוך שמשתווים ברמתם לדאבל אספרסו ? מה עוד מומלץ לטעום ממגון הטעמים שלהם ?

n y k

New member
המלצות

מי שעוכב ודאי הבין שמדובר בכוס התה שלי... מתוקים: רימונים, קוקוס (אדיר!!נחמד לאללה עם הדאבל אספרסו), אסאי וממה שיש בארץ-מלון. לא מתוקים:המוחיטו:ממה שאני נתקלתי או שמאוד אוהבים או שמאוד לא בכל מקרה הוא בטעם חזק של מנטה. והתפוז שמזכיר טופי עלית של פעם....

DMO4

New member
רימונים נשמע טוב

למישהו יש בבית רימונים או שהוא טעם אותה? איך היא בקוקוטלים? קוקוס נשמע לא רע ,בקשר לתפוז למה להוציא 170 ש"ח על וודקה שמזכירה סוכריות טפי ישנות לא עדיף לחפש במחסן סוכריות ישנות וזהו

ספיידי1

New member
הקניה הבאה של הוואן גוך שלי היא רימונים

לא טעמתי, אבל בדומה לדאבל אספרסו - רק דברים טובים שמעתי על הוואן גוך רימונים, אני כמעט בטוח של לOBBB יש וואן גוך רימונים בבית, ברגע שהוא יחזור מהצבא או שהוא יכנס לפורום הוא יכתוב לך עליה בטוח כמה מילים. בקשר לשאר הטעמים יש לוואן גוך מלא טעמים מיוחדים, כנס לאתר הרישמי שלהם ותמצא כמה מיוחדים ומעניינים. אני אמור לקבל את הדאבל אספרסו בתקווה עוד שבועיים-שלוש נקווה שיהיה טוב כמו שכולם אומרים שהוא

DMO4

New member
אני אומר לך

עכשיו כל מה ששמעת עליה נכון,אתמול קיבלתי אותה וכששתתי אותה פשוט תענוג,חשבתי אולי זה קשה מידי לשתיה נקי בכל זאת 35% אלכולהול זה לא קצת או שיהיה מתוק מידי בצורה מוגזמת אבל לא פשוט יורד חלק קל לשתיה וטעם חזק של קפה אבל לא יותר מידי מתוק ומשתלט כמו בליקרים. בקיצור לא תתאכזב אגב ספיידי ניראה לי שצריך לארגן מתישהו נסיעה לסוקוליק בבית חנן (לאלה שזה יחסית רק להם) ולקנות כמה בקבוקים של ואן גוך המחיר שם ממש משתלם,אם מה שאומרים זה נכון שהיא עולה 170 לפני הנחת מזומן זה אומר ששם יותר זול מהדיוטי אז אם נקנה איזה שלוש ארבע,כמה אנשים זה יצא משתלם. מישהו יודע איזה טעמים מחזיקים בסוקוליק בבית חנן (של ואן גוך )

ספיידי1

New member
מבחינתי

אפשר... רק לא בזמן הקרוב, תן לי קודם לקבל את הדאבל אספרסו :) ויש לי חבר שבטוח גם ירצה לקנות עוד וואן גוך כזה, ובגלל קטל וואן ב115? גם משתלם... איזה טעמים? אין לי מושג, לא שמעתי על החנות הזאת אבל אני בטוח שחיפוש באינטרנט יניב תוצאות

DMO4

New member
תגובה

צודק לכן רשמתי מתישהו ולא בזמן הקרוב,וגם אני צריך להירגע קצת עם קניות האלכוהול שלי בסוף את כל המשכורת אני יוציא על זה
חיפשתי באינטרנט אין להם אתר או רשימת משקאות,אבל הקאטל ואן ממש ממש טובה שתיתי אותה אתמול נקיה יורדת חלק בלי טעם לוואי ניראה לי משתלם 115 ש"ח

ספיידי1

New member
גם לי יצא כמה פעמים, כשהיא קפואה, היא לא מורג

כשהיא קפואה, היא לא מורגשת בכלל, באמת טובה אפילו חמה היא רק טיפה מעקצצת בגרון

obbb

New member
בנוגע לקטל1...

שמעתי שהציטרון מעולה? מישהו יכול להעיד?

obbb

New member
מה יחזור מהצבא מה?

עשית אותי קרבי? אני כל יום בבית! אבל זה לשיחה אחרת... קיצור יש לי ואן גוך רימונים, רק זה מצב זמני. התלהבתי ממנה כ"כ שהיא הולכת להגמר... ולדעה שלי עליה - אכן מעולה, מתוק וכיפי, לא יותר מדי עמוק או מתוחכם כמו הדאבל אספרסו, אבל בהחלט מעולה. מצד שני להוציא את המחיר של זה בשביל רכיב לקוקטיילים זה שנוי במחלוקת לטעמי. לא חושב שאני אקנה חדשה שהנוכחית תיגמר (לא במצב הכלכלי הנוכחי ...) אבל מי שאוהב וודקה בטעמים נקייה - לדעתי משתלם, וזה אחל'ה צ'ייסר שבעולם!

למעלה