ואם כבר בילדים עסקינן - קבלו סקר

ואם כבר בילדים עסקינן - קבלו סקר../images/Emo70.gif

האם אתם רוצים להעביר לילדיכם חינוך חילוני או דתי או מסורתי? האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב
? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה? אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם? באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם? איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם? איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם? איזו תכונה שלכם אין הייתם רוצים שיהיה לדור ההמשך? מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם? מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם? האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)? האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית? על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים?

עונההה

האם אתם רוצים להעביר לילדיכם חינוך חילוני או דתי או מסורתי? חילוני עם מעט מסורת
האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב ? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה? ממש ממש לא.. חחחחח למרות שכשהייתי קטנה הייתי ממש ממש מקנאה בילדים שהופיעו על הבמות ואמרתי לאמא שלי שאני רוצה להיות ... כזו |מאוהב\ אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם? עידו,תומר,זיו,תמר,ליאור,נועה ובטח שכחתי כמה..
באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם? עקרב
איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם? עקשנות איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם? מאחרים כרונים
איזו תכונה שלכם אין הייתם רוצים שיהיה לדור ההמשך? חוש כיוון .. חחח מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם? עיניים ? חוסר שעירות ..חח מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם? נטייה להשמנה ועור יבש
האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)? מעדיפה קודם בת ואז תאומים
האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית? לא על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים?על יושר ועזרה לזולת

ס22ית

New member
../images/Emo95.gif

התשובות בלשון זכר אבל נכונות לשני המינים
האם אתם רוצים להעביר לילדיכם חינוך חילוני או דתי או מסורתי?
מסורתי..גם אם לא יקיים את כל תרי"ג מצוות, שיעריך, שיכיר ויכבד את היהדות, את המנהגים..שיהיה מחובר אליהם. האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב ? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה?
בשבילי הכוכב זה אתה
אם יהיה לו כישרון לזה וירצה..אני אתמוך. מה שיעשה אותו מאושר! אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם?
יש כמה שמות..אבל כל דבר בזמן שלו. באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם?
ממש לא משנה. איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם?
רק את הדברים הטובים
איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם?
ביישנות
איזו תכונה שלכם אין הייתם רוצים שיהיה לדור ההמשך?
שלא יענה פעמיים על אותה שאלה
מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם?
עיניים מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם?
את הצבע עור השקוף
האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)?
עוד לא סגורה על זה..ובאמת רק שיהיו בריאים
האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית?
לא נראה לי. על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים?
בדיוק על אלה שאני גדלתי.
"לך אשיר ילדי מכל הלב כי ידעתי בחיי צער וכאב את הכל מבטיחה אז אשכח כשבזרועותי אותך בני אקח.."
[להיות אמא - שרית חדד]

עונה לעצמי!

חילוני כמו שאני גדלתי עליו עם זיקה לחגים יהודים האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב ? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה?
לא אדחוף אותו לדברים כאלה, רק אם ממש ירצה אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם?
לבנות - נועה, נופר, שנהב.. לבנים - יואב, יובל, סער באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם?
ממש לא משנה לי איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם?
ליברליות, הקשבה, חייכנות איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם?
רגישות יתר, חוסר בטחון עצמי מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם?
גובה, שיער, שפתיים מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם?
אף!!! האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)?
ממש לא, מה שבא ברוך הבא
האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית?
ברור שלא הייתי מעדיפה שיצא לי ילד כזה אבל אני אקבל אותו כמו שהוא ואתן לו את כל האהבה שבעולם!!!! על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים?
עזרה לזולת, הקשבה, סבלנות וסובלנות

Natalila

New member
עונה ../images/Emo132.gif

האם אתם רוצים להעביר לילדיכם חינוך חילוני או דתי או מסורתי? אני מאמינה שחילוני עם זיקה למסורת...
האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב ? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה? אם אני אראה שהילד שלי אוהב את זה ושר במקלחת בלי הפסקה אז למה לא... אבל לא נראה לי שאהיה פאנטית של לשלוח אותו לסוכנויות וכאלה
אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם? יובל, שחר, נועם, רוני - זה יפה גם לבן וגם לבת
באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם? לא יודעת. אין העדפה מיוחדת
איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם? את האכפתיות והדאגה
איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם? את הביישנות היתרה
איזו תכונה שלכם אין הייתם רוצים שיהיה לדור ההמשך? נראה לי שיותר שאפתנות
מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם? עיניים ירוקות ואת החוסר שעירות
מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם? את כל השאר חחח
האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)? נראה לי שבת
האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית? ממש לא על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים? דרך ארץ, נימוסים, עזרה לזולת, אהבת בעלי החיים, קבלת השונה ובקיצור.... להיות בני אדם

SinergiA

New member
ילדים זו ברכה../images/Emo79.gif

חינוך חילוני עם זיקה למסורת(ללא כפייה) האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב ? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה?
צריך לדחוף את הילד לכיוון שהוא בוחר ,להכריח ילד לעשות דברים בכוח ישיגו בדיוק את ההפך אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם?
לא התעמקתי יותר מדי בנושא באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם?
לא משנה ,העיקר שיהיו בריאים
איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם?
אחריות איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם?
עצלנות איזו תכונה שלכם אין הייתם רוצים שיהיה לדור ההמשך?
חריצות מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם?
עיניים מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם?
את הכרס
האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)?
אני מעדיף בן האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית?
בכנות, כן
על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים?
ציונות,אסרטיביות,נתינה,סדר עדיפויות,ספרים
ספרים וספרים...

אני!

האם אתם רוצים להעביר לילדיכם חינוך חילוני או דתי או מסורתי? מסורתי ושיחליט מה טוב לו. האם הייתם רוצים שילדיכם יהיה כוכב ? האם נראה לכם שתנסו לשלוח אותו/ה לפסטיגלים וכאלה? רק אם הוא רוצה וגם זה בחינוך שזה תחביב לא מקצוע אילו שמות ששמעתם עברו לכם בראש על מנת לקרוא כך לילדיכם? באיזה מזל אסטרולוגי הייתם מעדיפים להביא את ילדיכם לעולם? אריה איזו תכונה הייתם רוצים שילדיכם יקבלו מכם? לשמור על הכבוד איזו תכונה אתם מקוום שלא יקבלו מכם? שטויות ברגע של חולשה איזו תכונה שלכם אין הייתם רוצים שיהיה לדור ההמשך? סוויצ' מה מהמראה החיצוני שלכם אתם רוצים שירשו מכם? גוף מה מהמראה החיצוני שלכם הייתם מעדיפים שלא ירשו מכם? אמממממממממ לא יודעת האם אתם מעדיפים קודם בן או בת (כן, כן, ברור שיהיו בריאים הכי חשוב אבל לכל אחד יש העדפה)? בת האם יפריע לכם אם בנכם/בתכם יהיו בעלי נטיה הומוסקסואלית? הוא לא היה על איזו דרך חיים אתם מאמינים שתגדלו את ילדיכם? על אילו ערכים? ערכים טובים ומוצלחים!

למעלה