ואל וניס

Taker Sucks

New member
ואל וניס

ואל וניס,לדעתם, עשה כבר את הקריירה שלו או שאפשר עוד להשתמש בו טוב, והוא יכול עוד לתת קרבות ואנגלים טובים? קשה להאמין שלפני 5 שנים הוא היה מאוד אובר ואלוף בין יבשתי,ורק לפני שנה וחצי היה אלוף זוגות ואחד מהנשים המרכזיים בראו(כעוזרו של בישוף). היום הוא עושים ג'ובים לג'וברים(הפסיד לסניצקי, ולגריסון קייד אז שקיבל את הפוש). מה אתם חושבים?

דעתי

אף פעם לא אהבתי את ואל וינס, הוא מתאבק בינוני עם גימיק יחודי (בערך), אולי בגלל זה הוא הצליח בזמנו. לא הייתי רוצה לראות אותו מקבל פוש, אם נוח לו התחפקיד שלו היום אז סבבה, רק לפעמים ממש מציק לי לראות אותו... גם ברו האחרון אמרתי לעצמי "קיבינימט! זה היה אלוף בין יבשתי???!!!"

Taker Sucks

New member
מתאבק בנוני, כן

אבל בימים שכל בן אדם מעל 280 פאונד מקבל פוש, להיות מתאבק בנוני זה משהו מיוחד. אני לא אומר לתת לו את האליפות הבין יבשתית או משהו כזה, אבל הוא יכול נחמד כאלוף זוגות, או באיזה פיוד.

אני לא רוצה לראות אותו בכלל....

אין אצלו שום דבר מיוחד, עדיף להביא צעיר קצת מוכשר, שיהיה במקומו כאלוף זוגות. אולי הקרבות לא יהיו יותר טובים, אבל יהיה שינוי קטן ומרענן

Brockster

New member
מסכים בעניין הזוגות

אני לא יודע כבר איך לנסח את זה במילים, אבל כשאני רואה עד כמה דיוויזיה של זוגות יכולה להיות ממש, אבל ממש מדהימה, עם זוגות כמו הבריסקוס, לחשוב שהכי טוב שה-WWE יכולים לתת לנו זה את מר מאני שוט בתור אלוף זוגות זה ממש מבאס...

ואל וניס הוא אחלה מתאבק

וגם מאוד כריזמטי, חבל מאוד שהפסיקו להשתמש בו. היו לו פרומואים מאוד מבדרים לפני כל קרב. וגם חבל שיש לו שם כל-כך מגעיל לפינישר (לא אפרט, יש פה ילדים).

Brockster

New member
AKA The Cum Shot...

מקווה שאני לא אחטוף על זה באן

pufpuf

New member
לדעתי הוא מתאבק ממש טוב

הוא טוב בזירה, והוא טוב במיקרופון, ויש לו כריזמה, ושנתנו לו דמות שונה ולא מטופשת כמו הדמות שלו כיום (בתור העוזר של בישוף) הוא עשה עבודה פנטסטית. אני חושב שהוא פשוט ישאר בתור ג'ובר, עד שעוד כמה שנים יקבל פוש על תקן נאמנות לחברה וזהו.

Bad S Shuff

New member
אחלה מתאבק

אחד מהסמלים של תקופת האטיטיוד הגדולה ב- 98-99... בזמנו הוא הביא קרבות נהדרים והיה ניסיון אמיתי לקדם אותו כשהיה לו פיוד עם מנקיינד אבל דעך מאז... לגבי היום, אני מאמין שהחבר'ה בוו-וו-אי רואים את היכולת הנוכחית שלו ומסיקים שאינו מתאים לפריים טיים כי פוטנציאל תמיד היה לו... אל תשכחו שרסלינג זה דבר מאוד שוחק וכנראה שהוא ממש הזדבל...

למעלה