ואולי..

שאנל

New member
ואולי..

פתאום בלי שום הודעה מוקדמת, "נפל" עלי מצברוח. אני לבד כבר די הרבה זמן והאמת....קצת קשה לי עם הלבד הזה...ברור לי שמצב הרוח הזה יעבור, אבל הזמן עובר ואני עדיין לבד. אין לי הרבה הזדמנויות להכיר גברים. עברתי לא מעט פגישות עיוורות, רק שהן לא היו מוצלחות במיוחד. מה עוד שאין לי הרבה הזדמנויות להכיר.. אני יודעת שזה לא קשור לפורום הזה, אבל אני כבר פה, אז למה לא לדבר גם על זה...

gaia20

New member
שאנל?? על מה הדיכי?!../images/Emo4.gif

אל תיהי בדיכי
אני יודעת שקשה להיות לבד, זה לא נעים
אבל, אני בטוחה שזה לא ימשך עוד הרבה זמן
אני יודעת שאת אישה מקסימה ויש לך המון כוח אני כאן בשבילך, מתי שתרצי... כתבי הודעה, שלחי מסר... ואם שמת לב- יש לנו צאט משלנו- אפשר לקבוע שעה, לדבר... רק אל תיהי עצובה- זה לא טוב בשבילך, זה רע ללופוס (את יודעת שמצבי רוח דכאוניים קוראים למחלה לבוא...) עכשיו אני רוצה שתחיכי, קדימה... חיוך גדול ויפה.... בלי להתבייש... נו, תתאמצי קצת... יופי, חיוך כ-ז-ה גדול אני רוצה לראות!!! שאנל מתוקה- יהיה טוב... אני כאן. חג שמח, שיהיה לך רק טוב!! שלך, גאיה.

שאנל

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif

חמודה אני לא בדיכי סתם מצב רוח , אני אלופה במצבי רוח (מזל סרטן קלאסי) אני יודעת שזה יעבור....בחג אני בלי האפרוח שלי אז קצת קשה .. תודה

gaia20

New member
והיכן האפרוח שלך?

האפרוח שלי (גאיה, שמה), יושבת לה בשקט בסלון... גאיה, אני חולה על הצורה שלך!!!!!!!!!!!! חג שמח!!

שאנל

New member
אז אם גאיה על הספה..מי את?../images/Emo8.gif

האפרוח שלי הוא בעצם הבן שלי. הוא נמצא בחג עם אבא שלו. המלאך התקשר אתמול והיום לדבר איתי (מתגעגע..) מוזר איך מצבי הרוח שלי משתנים. היום למשל אני בכלל לא מרגישה כמו שכתבתי בהודעה הראשונה.... יום נפלא

gaia20

New member
גאיה זו גאיה... ואני... אני הדר...

יום נפלא לכולם!!! דרך אגב- שמתם לב שיורד גשם בפסח?? שנים שלא ירד גשם בפסח... סופשבוע נעים!! גאיה.

נועה בת

New member
שאנאל וגאיה

תזפרו מתי אתן בצטים .. נעביר חוויות .. שאנל שולחת לך חיוך ענק (לא יוצא לי הסמיילי..)

gaia20

New member
אתן רוצות לקבוע יום ושעה לצאט?

אם כן תשרשרו כאן מתי. רעב טוב לכולם!! גאיה.

שאנל

New member
דיברורים..דיבורים...

גאיה יש בעיה לשלוח לך מסרים.... בכול מקרה מתאים שניפגש היום (יום שישי) ב-9 בצ´ט?

gaia20

New member
אני בודקת את העניין הזה עם המסרים..

מתאים היום ב-9 בצאט. אני מקווה שלא אשכח...
כולם מוזמנים
גאיה.

gaia20

New member
היה כיף בנות!../images/Emo8.gif

עד לפעם הבאה!!!! לילה טוב
, גאיה.

למעלה