ואוו, פיק ראשון!

ואוו, פיק ראשון! ../images/Emo12.gif

שם הפיק: הסיפור האמיתי מאחורי פריורי אינקאטנטאטם.
פאנדום: הארי פוטר.
שיפ: ג'ן.
דירוג: PG-13.
בטא צמוד ומדויק: נגה - skaramoosh.
אשמח לקבל ביקורת בונה וביקורת משבחת.
אינג'וי.

בהודעות א'. ../images/Emo141.gif

"קדימה, זה כמעט קורה!" "כבר?" "כן!" אישה ג'ינג'ית נרגשת ניסתה להקים ממקומו גבר בעל שיער שחור ופרוע. "את בטוחה שנוכל לעשות את זה?" "כמובן! זה נדיר, אבל אני בטוחה שזה יעבוד!" "ואוו," אמר בקול שקט הגבר בעל השיער השחור הפרוע. "כל-כך הרבה זמן..." "אבל הוא בסדר." אמר סדריק. " ראיתי אותו עכשיו, אין לכם מה לדאוג." "כשהוא נמצא שם עם היצור המרושע הזה," אמרה לילי, "בטח שיש לי מה לדאוג!" "אתם בטח גאים כל-כך..." אמרה ברטה. "אני עדיין לא מבין מה קורה פה." שיתף הזקן את כולם במחשבותיו. הארי רכן מאחורי המצבה, וידע שהסוף הגיע. אין תקווה... אין מי שיושיע. וכששמע את וולדמורט קרב עוד ועוד , הוא ידע דבר אחד בלבד, מעבר לפחד או להיגיון - הוא לא ימות שפוף כמו ילד במשחק של מחבואים; הוא לא ימות מתרפס לרגליו של וולדמורט... הוא ימות זקוף כמו אביו, והוא ימות בניסיון להתגונן, גם אם אין הגנה אפשרית... לפני שוולדמורט יוכל לדחוף את פניו הנחשיים סביב המצבה, הארי הזדקף... הוא אחז את השרביט חזק בידו, הושיט אותו לפניו, זינק מאחורי המצבה והתייצב מול וולדמורט. וולדמורט היה מוכן לקראתו. בו ברגע שהארי צעק "אקספליארמוס!", וולדמורט קרא, "אבדה קדברה!" _____________________________________________________________________ "הרגשתם את זה?" אמר ג'יימס. קול כללי של הסכמה נשמע בחדר. כל הנוכחים בחדר הקטן חשו כאב חד בחזה, כאילו דבר מה בלתי נראה לוחץ עליו. בחדר היו אנשים רבים, אך הקבוצה הקטנה שעליה מסופר סיפורנו הרגישה את זה יותר מכולם. הארי היה חשוב להם, לפחות לחלקם. לילי נטתה ליפול, הכאב היה חד מדי, חזק מדי. ג'יימס החזיק אותה בידיו. "את בסדר?" "כן, זה פשוט- כואב..." אמרה. עיניה לחות, דמעות החלו לבצבץ בעיניה. "הוא שם לבד, מול אדון האופל." "אנחנו מיד מצטרפים אליו, יקירתי... הוא יהיה בסדר." "כן," אמר סדריק כדי להרגיע את לילי. "הוא הצליח בכל המשימות, הוא יצא מזה, אני מכיר את הארי." ג'יימס פנה לעבר סדריק בסקרנות. "איך הוא?" שאל. "הארי... איך הוא?" ג'יימס לא זכה לפגוש את בנו מעולם, מאז הלילה שבו נרצח. הגעגועים קרעו את ליבו, גם בעולם שמעבר. סדריק הרהר מעט, ואז ענה, "הוא... בחור רגיל. הוא לא ממש מתבלט, אבל תמיד כל הדברים המוזרים קורים לו." סדריק עצר לרגע, ואז המשיך, "תמיד הייתה לו ל הייחודיות שלו, הוא תמיד זכה לאור הזרקורים." לילי וג'יימס לא הבחינו בשמץ הקנאה בקולו של סדריק. "איה!" כאב חד חדר בליבם של הנוכחים בחדר השקוף. "מיד יחל השיר... " אמרה לילי שנשענה על זרועו של בעלה. "הטבעות יופיעו, ואז נוכל לעבור..." _ ____________________________________________________________________ "אל תעשו דבר!" צווח וולדמורט לאוכלי-המוות, והארי ראה את עיניו האדומות מתרחבות בתדהמה לנוכח המתרחש, ראה אותו נאבק לשבור את מיתר הזהב המחבר עדיין בין שרביטו לבין השרביט של הארי; הארי היטיב את אחיזתו בשרביט, החזיק בשתי ידיו, ומיתר הזהב נותר שלם. "אל תעשו דבר אם לא אצווה זאת!" צעק וולדמורט על אוכלי-המוות. ואז התמלא האוויר בקול יפהפה כמו מעולם אחר... הקול בקע מכל אחד ממיתרי רשת-האור שרָטטו סביב הארי וּוולדמורט. הארי זיהה את הקול, אם כי שמע אותו רק פעם אחת בחייו קודם לכן... שירת עוף-החול... באוזניו של הארי זה היה קול התקווה... הקול היפה והמבורך ביותר ששמע בחייו... הוא הרגיש כאילו השירה ממלאת אותו ולא רק מקיפה אותו... זה היה הקול שהתקשר אליו לדמבלדור, וזה היה כמעט כאילו חבר לוחש באוזנו: אל תנתק את הקשר. "אני יודע," אמר הארי לקול השירה, "אני יודע שאסור לי..."

בהודעות ב'. ../images/Emo141.gif

"כל-כך התגעגעתי אליו. ג'יימס, אתה זוכר את הרגע שאדון האופל הגיע?" כל נוכחי החדר פנו לכיוון לילי וג'יימס, כדי לשמוע את הסיפור שלעולם לא יכלו לשמוע ממישהו אחר. "איך אשכח?" אמר ג'יימס. "הייתי בחדר העבודה שלי, בשעה עשר ורבע... עבדתי על מערך הגנה חדש שדמבלדור אמר לי לבצע. פתאום שמעתי בום חזק-" "אווץ'..." לחשה לילי. "מה קרה?" "הטבעות החלו להופיע..." הסבירה תחת הכאב שתקף אותה שוב, "עכשיו צריך לסמוך על הארי שידע מה לעשות. אני דואגת לו..." ג'יימס חיבק את לילי. "יהיה בסדר," ניסה להרגיע אותה. פרנק הסתכל על הזוג המודאג. מעולם לא הייתה לו אישה. הוא גר בבית רידל כבר יותר מחמישים שנה, לאחר שסיים את תפקידו במלחמה. הוא היה בודד. הוא הרגיש צורך לנחם את הזוג הזה, למרות שלא הכיר אותם, לחזק אותם במלחמה של בנם נגד... מישהו שרצח אותו. "תראו!" אמר סדריק, וכולם הסתובבו להביט בסדריק. הוא החל להיעלם לאט לאט, נהיה שקוף יותר ויותר. "הוא עובר לשם... המעבר יהיה לפי סדר המוות..." אמרה לילי. "נתראה." אמר סדריק ונעלם כליל. כולם הביטו במחזה המדהים, הנער סדריק פשוט נעלם כלא-היה. כולם חיכו לתורם לעבור לצד השני, המקום שבו חיו, עד שוולדמורט גזל זאת מהם כשרצח אותם. נשמע קול שכאילו עטף את החדר עצמו, ואף אחד לא הבין מה מקורו של הקול הזה. "תחזיק חזק, הארי," הם שמעו את סדריק מורה להארי. הם יכלו לשמוע את זעקותיהם של אוכלי-המוות שהיו סביב הארי וולדמורט. לא עבר זמן רב, ופרנק ברייס החל להיעלם בדיוק כמו סדריק. "מה קורה פה?" שאל בתדהמה. "זה בסדר," אמרה לילי בשמחה, "אנחנו עוברים לעזור להארי להילחם נגד וולדמורט." "אז הוא לא שיקר אותי..." אמר פרנק, כולם הסתכלו עליו בתימהון ולא הבינו על מה הוא מדבר. מיד לאחר-מכן הוא נעלם. "אז הוא באמת היה קוסם?" הם שמעו את פרנק מדבר אל הארי... "הוא רצח אותי, הקוסם הזה... תילחם בו, ילד..." בתוך החדר, לילי פנתה אל ברטה: "מיד את תעברי, ייתכן שגופו של הלורד וולדמורט ניזק מההתקפה שלו על הארי, אל תיבהלי ממנו. ואל תלחיצי את הארי, בסדר?" "כן." אמרה ברטה בחשש, ולאחר כמה זמן אכן היא החלה להיעלם מהמקום שבו היא עמדה. "הכל יהיה בסדר, נכון? הוא לא יכול לפגוע בי?" "הוא לא יוכל לפגוע בך." שמעה את ג'יימס אומר רגע לפני שנעלמה לגמרי ועברה לעמוד ליד הארי. "אל תרפה!" מתוך החדר נשמעה ברטה מעודדת את הארי להילחם בוולדמורט, "אל תיתן לו לנצח אותך, הארי - אל תרפה!" ג'יימס הסתכל על לילי, "יקירתי..." לילי פוטר החלה להיעלם באיטיות, "אני הולכת לשם...." אמרה בעיניים לחות. "אני אוהב אותך, יקירתי. אני מיד אגיע." הוא החזיק את ידה עד שהצליחה לעבור בשלמות לצד ההוא, ליד הארי. "אביך מגיע..." ג'יימס שמע אותה אומרת, "הוא רוצה לראות אותך... יהיה בסדר, תחזיק מעמד..." ג'יימס הסתכל מסביבו, כדי להכין את הבא בתור שיוכל לעבור, כשפתאום עינו נחו על אדם שעמד רחוק רחוק בתור. "סיריוס?!" זעק ג'יימס. "מה?" אמר הגבר בעל השיער השחור. "וולדמורט הרג אותך, סיריוס?" "אני לא סיריוס, אני אחיו... אתה מתחיל להיעלם..." אמר רגולוס והצביע על גופו של ג'יימס. "כן, נחמד לפגוש אותך..." אמר ג'יימס, למרות ששנא כל-כך את משפחתו של סיריוס. ג'יימס הרגיש כאילו הוא מנסה לעבור בצינור צר מאד, שנלחץ אל גופו וחנק אותו.... ג'יימס כמעט הפסיק לנשום, עד ש-לפתע הכל נרגע. הוא עמד ליד הארי, מול וולדמורט. הארי היה כל-כך בוגר מאז הפעם האחרונה שראה אותו. נהיה גבר של ממש. ג'יימס הסתכל על בנו היחיד בפליאה, ואז התקרב אליו... "כשיינתק הקשר, אנחנו נישאר פה למשך כמה שניות בלבד... אבל נרוויח קצת זמן בשבילך... אתה חייב להגיע אל מפתח-המעבר, זה מה שיחזיר אותך להוגוורטס... הבנת, הארי?" "כן," פלט הארי, והתאמץ להמשיך לאחוז בשרביט, שהתפתל והחליק בין אצבעותיו. "הארי..." לחשה דמותו של סדריק, "קח את הגופה שלי איתך, בסדר? קח את הגופה שלי בחזרה אל ההורים שלי..." "אני אקח אותה," אמר הארי, ופניו התכרכמו במאמץ להמשיך להחזיק את השרביט. "עשה זאת עכשיו," לחש קולו של אביו. "היה מוכן לרוץ... עשה זאת עכשיו..." "עכשיו!" צעק הארי. הזכויות של הפסקה השנייה, הרביעית והמחצית האחרונה של הפסקה החמישית שמורות לג'יי. קיי. רולינג בלבד והם היוו שפנפן לפיק הזה, ואיני מחזיק בדעה שאלה ציטוטים מקוריים שלי, אך שאר הפיק מקורי בהחלט ואין להעתיק ממנו.
Looking4CoolName. (C)

Roonil Wazlib

New member
כל הכבוד!../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

נגה הראתה לי את זה. אחלה פיק, וכתיבה ממש טובה. קבל ח"ח

yuvi217

New member
וואו! ../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

זה ממש יפה! התאהבתי
איזה יופי אתה כותב! ידעתי שאתה כותב יפה [מהבלוג שלך] אבל זה פשוט מדהים! כל הכבוד!

nateli92

New member
ממש ממש אהבתי ../images/Emo6.gif

רעיון ממש יפה ואחלה זווית להסתכל ממנה על הקטע הזה. אהבתי :)

3SEP

New member
וואו, זה היה ממש יפה וגם מקורי

אבל למב ליל כינתה את וולדמורט "אדון האופל"?, חשבתי שרק אוכלי המוות ותומכיו קוראים לו כך.

skaramoosh

New member
לה לה לה לה לה לה לה לה

זה גם הפיק הראשון שביטאתי, ואני מוכרחה להגיד שזה היה קשה... ו.. אני גאה לראות את הפיק בביטואי מפורסם בפורום
. והערה: זה שכתוב בפרטי הפיק "שיפ:ג'ן", זו טעות, הכוונה היא שאין שיפ. לה לה לה לה לה לה *אושר*

skaramoosh

New member
ועוד משהו

למרות שאמרתי לאבי, הוא שכח את ההדגשות, אז בקללות וב"עכשיו!" שהארי אומר בסוף, יש הדגשות. ויש גם קו מפריד בין הפסקה הראשונה לשנייה.

מעניין, בעיקר מעניין.

אודי אל תתחיל
בכל אופן, הוא היה קצר, אבל לא קצר מדי. יפה מאוד.. מעניין, וזה מגניב אם זה באמת היה ככה.. שהיה מין מקום כזה שהם חיכו בו וזה.. חמוד מאוד מאוד!! אבי, כתיבה יפה!!

אלאסטור

New member
יפה מאוד!../images/Emo9.gif

נהניתי מהרעיון, אגב, קראתי דיאלוג דומה עם ההורים של הארי, באיזה פיק מתורגם ב"המגדל הלבן".

מאוד יפה!!

כל הכבוד לך ולנגה שביטאה את הפיק!! רואים שהשקעת וחרשת קצת על הספר הרביעי (שלדעתי הוא הספר הכי יפה בכל הסדרה...
) מחכה לפיק הבא שלך...

למעלה