ואגב, למי שחושב שישראל צריכה לפרוש:

ואגב, למי שחושב שישראל צריכה לפרוש:

בשום פנים ואופן לא!!! ישראל צריכה תמיד להיות על המפה הבינ"ל, בכל מקום וארוע. כבר זכינו 3 פעמים (הפעם האחרונה היתה רק לפני 6 שנים!!) ויש מדינות שאפילו לא פעם אחת ואם הן ממשיכות לנסות אז גם ישראל תמשיך!! השיר שלנו השנה היה מיושן ולא ממש נתן סיבה מיוחדת להצביע עבורו, לכן אנחנו צריכים להחזיר את הקדם או לפחות לשלוח את אישתאר המדהימה, שיש לה נסיון עשיר בהופעות על במה. אם לא היא אז את שירלי צפרי המתוקה, דוד ד'אור או אחת מהמתחרות מ-"לא נפסיק לשיר-כוכב נולד" (ויש שם כשרונות שחבל על הזמן!!:)). וחוץ מזה- למה לקחת קשה תחרות שירים? ההשתתפות עצמה היא כיף אדיר וגאווה לאומית (תאמינו לי שליאור נרקיס בחיים לא היה נוסע ללטביה לולא האירוויזיון, לפחות היתה לו חוויה:) ותמיד צריך לזכור שישנן 26 מדינות, כך שאם אחת זוכה כל האחרות לא. היום טורקיה זכתה אז כל האחרות לא. זה כיף לקטר, אבל בתכלס- אני נהניתי וגם מאד מרוצה שטורקיה זכתה כי זה אומר שבשנה הבאה גם אני (א-פ-י-ל-ו אני) אוכל לממן נסיעה לאירוויזיון (איזה כיף זה יהיה!!!:). במקום לקנא באנשים שיש להם כסף לקנות כרטיסי טיסה יקרים לסקנדינביה או הבלטיות פלוס חדרים בבתי מלון- טורקיה מאד זולה ובטח יהיו דילים אז סוף סוף אוכל להיות שם בקהל האמיתי באולם. מי מצטרף אלי לאנקרה??:)))

זהבית 1

New member
בכייף אני אצטרף

אבל אני חושבת שהשיר של ליאור נרקיס לא מיושן וזה בדיוק הסגנון של אירופה רוב המדינות שרו באנגלית וכל היופי באירוויזיןן זה שכל מדינה שרה בשפה שלה

למעלה