ה-OAD השלישית של טסובאסה~!

Yami no Kira

New member
ה-OAD השלישית של טסובאסה~! ../images/Emo58.gif

זה היה דיי צולע יחסית לפרקים הקודמים אבל זה כי הם היו צריכים לדחוס ווליום וחצי לתוך 28 דקות. זה היה דיי חבל שהם הורידו את סצנת הפומה\קמואי, פאי-מתעורר, העבר של פאי, האנשים המתים שסאקורה ראתה במנגה (ווטפ?! דם יש אבל המון אנשים מתים אין? .___.), וואטאנוקי ועוד ועוד. נו טוב לפחות הם הכניסו את CCS! סאקורה -איכשהו-, אני מקווה שזה לא ספויילר למנגה כי אם כן אז 3 סאקורות במנגה אחת זה כבר מוגזם. X___x

jack4u

New member
ואחרי שסיימתי להקיא ../images/Emo58.gif

זה היה גרוע, אין מה להגיד.. איך אפשר להוריד את העבר של פאי ?! איך? תסבירו לי כי אני רוצה לדעת! הקטע אולי הכי חשוב בכל סיפור טוקיו פשוט אין לו זכר! הקטע עם 2 סאקורות? דבילי לגמרי , ותודו שלא .. ווטאנוקי כולו עטוף בתחבושות לא הראו גם , שגם זה מאוווד דפוק לעשות (ועוד הם עשו את האנימה של הוליק, כל שאת התרוץ של זכויות יוצרים הם לא יכולים להשתמש!!!)

JeeChan

New member
לדעתי האישית זה היה טוב :] ../images/Emo58.gif

הם ניסו לדחוף כמה שיותר לתוך הפרק ה3, שאני בטוח שהיה שיקולים ברקע ללמה לעשות רק טרילוגיה ולא 4 פרקים עם מרווח זמן בשפע. האנימציה הייתה כרגיל בשיאה, והרבה מהקטעים האלימים שאין מצב שהיו נכנסים לטלוויזיה היו שם. היה מקסים לראות את כל הקטע שפאי הופך לערפד שוב. גם כל החלק של לראות את סאקורה עוברת את כל המסע להשיג את הביצה בשביל התשלום, היה כואב לראות אותה סובלת שוב :/. לדעתי הם לא הכניסו את העבר של פאי עקב לחץ של זמן, והעובדה שאני מאמין שהם הולכים להפיק את עונה 3 ולשם יכניסו את זה. מוגזם ברמות על להגיד את מה שאמרת jack4u "ואחרי שסיימתי להקיא". אתה אוהב את המנגה מזל טוב, אבל להיות פרפקציוניסט לרמות שלומר שזה היה גרוע, זה באמת מוגזם. יכול להיות שמישו אחר היה עושה את זה יותר טוב [מה שאני בספק, כי בסוף גונזו היו מרימים את זה וכולנו יודעים מה התוצאות של זה..], ורוב הסיכויים שהיו עושים את זה גרוע יותר. זה הציג את רוב סאגת טוקיו, שמר על פיתוח דמויות, אומנם פספס כמה נקודות, אבל בכללי העביר את המסר. אנימה ומנגה הם שני מדיומים שונים וכל אחת מהם יצירה העומדת בפני עצמה. כל אחת יכולה לפנות לכיוון שהיא רוצה, ולא חייבת להיות נאמנת למקור. אם כל הזמן מנסים להשוות בין 2 היצירות, מאבדים את כל ההנאה מאחד מהשניים. הסדרת אובות הזאת, הייתה בפיקוח מתמיד של קלאמפ, על פי הרצון שלהם, אז אני בספק רב שזה סתם נעלם משם.

D N ANGEL GRIL

New member
~מגיבה בזמן שהיא צופה~

קיאהההההההה 3333333>~ קורוגאנה ופאי ~ רק מלראות את סובארו צווחתי X3 קיאההההה פאי *-* העין שלו... סאקורה נראתה דיי מאגניב כשהיא ירתה במפלצת ובכלל בכל המסע שלה XDD וטפ O__O מה סאקורה מCCS עושה שם....?! XDDD בדוק 3 זה יותר מדי.. נגמר.... וזה לא היה כזה גרוע OO: אולי גם כי אני לא זוכרת את הפרק כלכךךך טוב אבל עדיין! ובאמת יש להם רק זמן מוגבל.. ;;;;;;;;;; אבל אני רוצה עודדדד..כלכךךך עודדד כאן זה מתחיל להיות באמת מעניין D; 3>~ אהבתי~ ואחרי החפירה...~רצה לקרוא את פרק השבוע~

למעלה