ה
בין מטאל ל

BlackShadow

New member
ה ../images/Emo38.gif בין מטאל ל ../images/Emo58.gif

נמאס לי שאנשים כל הזמן מקשרים בין מטאל לשטן וכל השטויות האלה... מי ששומע דיסק של מורביד אנג´ל ואחר כך הולך לשחוט חתולים הוא לא מטאליסט אמיתי... כי הוא לא מבין את העיקרון האמיתי של המטאל. אז בבקשה... לאלה שבנכם שכותבים 666 בסיומת של כל הודעה תעשו לנו טובה ותחזרו לשמוע אן סינק כי בגלל אנשים כמוכם החרימו את המטאל במלזיה ובמצרים ודי כבר!!!

OPERATi0N_iVY

New member
///

כן....אם לא הייתם מתלהבים מ666 היינו עכשיו נהנים מצלילי מטאל מצרי! מניאקים :(((((((

a_duck

New member
צודק...

אבל אני שונא עוד יותר את אלה שחושבים שאם הם שומעים רוק הם צריכים להיות נרקומנים מגניבים ומעשנים בשביל להיות פריקים מגניבים שמקבלים 14 נכשלים...בגללם ובגלל אלה ששוחטים חתולים כולם חושבים שרוק ומטאל זאת מוזיקה של אנשים מופרעים...

חולוני

New member
יש לי שאלה

יש פה מישהו שמחשיב את עצמו לפריק ? ואם כן - למה ? תענו בכנות בבקשה.

OPERATi0N_iVY

New member
השאלה הזאת נשאלה פה כבר יותר מדי פע

מים.... זה נראה כאילו אתמול שמעת את "פריקים" של פרט שולי והבנת מה זה בעצם פריק...

NewSflAsh

אל תשכח את המטאל השטניסטי, הבלאק, הדת, הברוטל, וכל סוגי המטאל שמתרכזים בהעברת מסרים של מוות, דם, רצח ואונס בתולות וכו´... (ואני לא מדברת על קריידל) למה אנשים מקשרים את המטאל לשטן? כי זה הכי קרוב שיש אתה מכיר פופ שטניסטי? אני לא. לא שאני מצדיקה את הקישור, כי יש מטאל גותי ומלודי, שהוא הרבה יותר טהור מכל פופ או רוק שתשמע, אבל זה לא שהקישור בא משומקום. בכ"א, השטניזם בארץ - רובו התלהבות מיותרת. . Beyond Those Lifes -

שטויות

לא כל הבלאק והדת´ מעבירים מסרים שטניסטיים, ועצם זה שיש להקות שכן לא אומר שצריך להכליל ולהגיד שכל המטאל שטניסטי.

תקרא שוב...

לא אמרתי שכל המטאל שטניסטי, או אפילו שכל הדת והברוטל והבלאק הם שטניסטים, אבל, שוב, זה בטח יותר שטניסטי מכל ז´אנר אחר של מוזיקה. וגם לא אמרתי שעצם זה שיש להקות שכן מתקשרות לשטניזם, משמע שצריך להכליל. לא הצדקתי את הקישור הזה, רק הסברתי מאיפה הוא נובע. . Beyond Those Lives -

metal head

New member
א. כל זה באמת הקישור הכי דפוק כי גם

הלהקות שהזכרתם לא שרות שירים לשטן ואומרים כמה טוב הוא או דברים כאלה! ב. השטניזם בכל מקום זה סתם התלהבות עלובה, בדיוק כמו כל דת או כת אחרת!

לא מדוייק

תתפלא, אבל יש הרבה להקות שמהללות את השטן ושרות על נושאים קשורים, אבל עזוב את זה. אני לא שטניסטית או תומכת בכל העסק הזה, וכמו שציינתי - אני חושבת שזה (בעיקר בארץ) הפך לקטע של התלהבות, כל הפולחנים והכל, אבל בעיקרון - הדת עצמה, היא דת, עם חוקים ו"ערכים" ודברים דווקא דיי הגיוניים, אמנם אני לא מאמינה בה, אבל אני גם לא שוללת אותה על הסף. הפולחנים וכל העיניין שעשו סביב זה, זה כבר משהו אחר. לא כל שטניזם זה כת השטן וכל ההתלהבות מסביב. . Beyond Those Lifes -

לא "כל" דת אחרת...

אני דתי ותאמין לי שכשאני קם בבוקר, מניח שתי קוביות שחורות על הראש ועל היד ומתפלל זה לא נובע מתוך "התלהבות עלובה" כדבריך.

ed547

New member
הבלאק בעקרונו הוא שטניסטי..

להקות כמו מייהאם ודארקט´רון אולי החשיבו את עצמם לעובדי השטן אבל זה לא אומר שכל הבלאק הוא ככה(יש גם להקות בלאק נוצריות!) בכל מקרה יש את השטניסטים ויש את אלה שהם לא בדיוק בעד נצרות ואפילו אנטי-נצרות וכל דת אחרת אפילו מחוץ לבלאק כמו נוורמור אייסד ארט או טול.

יש הבדל בין שטניסטיות לאנטי דת

רוב הבלאק אנטי דתי, השטניסטיות לא בהכרח מוטיב הכרחי, ואם תסתכל על דארקת´רון שהבאת כדוגמא, ה"אידיאולוגיה" שהם הציגו בתחילת דרכם הייתה סתם בדיחה אחת גדולה וגם הם עצמם יודו בזה. בקשר לזה שמטאל הוא הז´אנר הכי שטניסטי... אני לא יודע, אני לא חושב שאני מכיר מספיק טכנו, אינדאסטריאל או גות´ רוק בשביל לשפוט.

למעלה