ה-BBC האלה עולים לי על העצבים

tch111

New member
יש לך ברירה, במקום לקבוע אם אני אינטליגנט או

תוכיח את דבריך.
שלחתי לך רשימה לא קצרה של מעשי טרור ערביים שבוצעו לפני הכיבוש, לא ענית על זה אולם אתה עסוק באינטלינציה שלי.

tch111

New member
גם האלפים שיצאו להפגנות יוצרים הסברה לקויה.

אולם אתה יוצר הסברה אמינה בפורום, בזכות אותם אלפים אני גאה להיות חלק מהעם הזה.
תמשיך לדון על רמת האינטליגנציה שלי.

Woking

New member
נו, אז מה למדנו?

שיש עוד הרבה כמוך ישראלים.

ונשיר כולנו:
לחיי העם הזה, העם הזה, העם הזה,
שהוא תמיד עקשן כזה, עקשן כזה, עקשן כזה.

(ועכשיו עם כפים)
ל-ח-יי ה-ע-ם ה-זה, שהוא תמיד עקשן כזה!

(ועכשיו מתגבר עם התלהבות, והמהדרין רוקעים ברגליים)
לחיי העם הזה, העם הזה, העם הזה ...

tch111

New member
הציניות בהודעתך מעוררת גועל.

אבל מה שכן למדנו מזה הוא שלפי סקר שנערך 85% תומכים בפעולה ושעם ישראל סוף, סוף התעורר והבין שמורסה צריך לנקות עד הסוף ולא להשאיר שאריות.

tch111

New member
הישראלים, כמובן,

זהו קונצנזוס שמעולם לא היה בישראל, אין לי את הניק אולם אשתדל למצוא.

Woking

New member
לפני שאני פותח את הלינק

זה מערוץ תקשורת מהימן או אנטישמי?

tch111

New member
אל תפתח את הלינק,

מה שכתוב שם לא ימצא חן בעיניך, ואתה, כך אני מבין אוהב לשמוע את מה שאתה רוצה, גם אם זה יהיה שקר.
גם על ההפגנות נכתב בעיתונים ובכלי תקשורת ימניים, אל תאמין לאף אחד.

tch111

New member
עייפת אותי,

איני יודע מה אתה רוצה להראות בכתבות האלו.
ברור לי שלא פתחת את הלינק, התמיכה של 85%, שלא מוצאת חן בעיניך, לא מדברת על תמיכה בפעולה קרקעית, למרות מה שאני שומע ממשפחה בישראל ומאישתי שנמצאת כעת תחת מטחי הרקטות שהלך הרוחות בישראל הוא בעד כניסה קרקעית, רק כך יושלט סדר בביצה שאתה כל כך נאבק איתי להגן עליה.

Woking

New member
זה דווקא פשוט

אתה בוחר את המאמרים שמתאימים לקונספציה שלך ומתעלם מהשאר. אז 85% תומכים במדיניות מטומטמת שלא מובילה לשום תוצאות. בטח שלא תוצאות חיוביות. מה עוד חדש? איך אמר ליבוביץ' בעניין הזה - הטיפשים הם הרוב.

מתי בפעם האחרונה חמאס הצליח להרוג 5 אזרחים בירי טילים? מתי בפעם האחרונה חמאס הצליח לשתק חצי מדינה? אז עכשיו תהיה הפסקת אש, בדיוק כמו זאת שהיתה לפני "עמוד ענן". כל צד יכריז בהתלהבות על נצחון, וכל צד ימשיך בדיוק באותן פעולות. ישראל תחסל נקודתית, והחמאס ירה פה ושם רקטה. אבל מה? מאות מליונים של דולרים שהועפו לאוויר דרך משגרי כיפת הברזל כבר לא ישמשו לשינוי חברתי בישראל, שלא לדבר על כל מאות ההרוגים שכבר לא יזדקנו.

tch111

New member
אתה יודע מה, אתה צודק, ואני אמשיך לתמוך

ברצח עם המתועב שמבצע אירגון הטרור הגדול ששמו צה"ל, עבורי הדיון נגמר, שיהיה לך יום טוב.

Woking

New member
אתה אמרת

ואתה כנראה יודע על מה אתה מדבר. אני לעומת זאת לא דיברתי על רצח עם, אלא עם מדיניות מטופשת שנועדה מראש לכשלון.

tch111

New member
רק מתוך נימוס אני עונה לך

הדיון בינינו הסתיים מבחינתי, לא נגיע לשום הבנה, כך שחבל על הזמן.

Woking

New member
דווקא שחשבתי שהשגנו פריצת דרך

אתה הודית שצה"ל מבצע פשעי מלחמה, ואני הראתי לך שהמבצע לא השיג, ולא יכול להשיג שום תוצאות חיוביות. עכשיו נשאר רק לטפל באמירה ה- בא נאמר רק "פנומנלית" - שהסבל של תושבי עזה "הוא רק יותר מרוכז".

תגיד לי,סתם מתוך עניין

האם כשרצחו את משפחת פוגל גם הגבת בכזאת נחישות על החמאס?
האם כשרצחו את משפחת חמוטל (אישה בהיריון מתקדם + ארבע בנות + ירוי כדור לוידוי הריגה בכל אחת בראש מטווח אפס) גם חשבת שהכל בסדר?
להמשיך?
אז נכון, נהרגו חמישה אנשים מפגיעת טיל בשוגג וכמה חיים הם קטעו לא בשוגג, ברצח אמיתי, להסתכל לקורבן בעיניים ולקחת ממנו חיים כי הוא נולד יהודי, לא כי עשה משהו. אתה מבין כמה שנאה צריך להיות בבן אדם כדי לראות רק דמות ולא אדם מולו?
ואתה רוצה לרדת קצת יותר נמוך? הם התחילו. הם יורים עלינו שנים טילים. אני מניחה שאתה לא גר בדרום ולא חווה את הטרור שהם הפגינו כלפינו שנים. מה קרה? קמנו להגן על האזרחים וגם על כבודנו אז התעוררת? או שהתעוררת כשהם בצעו מעשי זוועות בעם שלך גם כן?

tch111

New member
ששש...........אין לא תשובה על זה ,

שתיקה רועמת מאוד, לא?

Woking

New member
אני נמנע מלכתוב לך תשובה שהמנהלת תמחק

אבל תפעילי את הדמיון

למעלה