ה-100 עונה 5

LeAnnDyIan

Well-known member
הא זה כן. עם זה אני מסכימה.
אגב אני רוצה להביא בפנייך את האבסורד בזה שאת זוכרת סצינות של קיין וקופר (ובכל זאת שואלת אותי מי זאת😂) אבל צופה שבעמאות פעם בסצינה שלקסה בוהה לקלארק בבובז ולא קולטת את זה😂😂
אבל בבקשה תמצאי לי עוד קטעים מהפאקינג עונות ראשונות שאת זוכרת יותר טוב מהבובז של קלורק!! 😂😂
(נסי לחפש בעונה 2 עם הריפרים)

Shiri from the block

Active member
אגב אני רוצה להביא בפנייך את האבסורד בזה שאת זוכרת סצינות של קיין וקופר (ובכל זאת שואלת אותי מי זאת😂) אבל צופה שבעמאות פעם בסצינה שלקסה בוהה לקלארק בבובז ולא קולטת את זה😂😂
אבל בבקשה תמצאי לי עוד קטעים מהפאקינג עונות ראשונות שאת זוכרת יותר טוב מהבובז של קלורק!! 😂😂
(נסי לחפש בעונה 2 עם הריפרים)
כי היה חשוך ולא ראיתי נווווווווו

אני פשוט חושבת שהמילה Blight לא הוזכרה, והם פשוט רמזו שזה מה שקרה, ולכן החיפוש יותר קשה.
אני אשכרה עוברת על התסריטים של העונות הראשונות ומחפשת איזכור חחח

LeAnnDylan

Well-known member
כי היה חשוך ולא ראיתי נווווווווו

אני פשוט חושבת שהמילה Blight לא הוזכרה, והם פשוט רמזו שזה מה שקרה, ולכן החיפוש יותר קשה.
אני אשכרה עוברת על התסריטים של העונות הראשונות ומחפשת איזכור חחח
העיקר שלהמשיך עם הפרקים אין לך זמן.
תפסיקי לחפש תמונות שכבר ראינו ותסריטים שכבר צפינו ותמשיכי לעונה 6 יא קרציייהההההה

מילי08

Well-known member
הייתי בטוחה שאני משרשרת טוב אוףףףף
בואי ננסה עכשיו נראה מה קורהההה
הייתה לי את אותה בעיה עם השרשור כי חלק מהדפדפנים לא מרעננים את הדף כמו שצריך ולכן אני שומרת כל תגובה (סימן הדיסקט בסרגל) ואחר כך לוחצת CTRL F5 ורק אז שולחת וזה משתרשר לסוף כמו שצריך.
מאוד מעצבן, אבל זה מה יש כרגע

Shiri from the block

Active member
העיקר שלהמשיך עם הפרקים אין לך זמן.
תפסיקי לחפש תמונות שכבר ראינו ותסריטים שכבר צפינו ותמשיכי לעונה 6 יא קרציייהההההה
אבל עכשיו אני בעבודה אז יש לי זמן לקרוא, לא לראות סדרה זה כבר מוגזם חחח
היום אני מסיימת את עונה 5 בדוק :-]

Shiri from the block

Active member
הייתה לי את אותה בעיה עם השרשור כי חלק מהדפדפנים לא מרעננים את הדף כמו שצריך ולכן אני שומרת כל תגובה (סימן הדיסקט בסרגל) ואחר כך לוחצת CTRL F5 ורק אז שולחת וזה משתרשר לסוף כמו שצריך.
מאוד מעצבן, אבל זה מה יש כרגע
נכון, אבל את זה אני עושה כשאני כותבת הודעה כללית, נכון?
כי אם אני מגיבה למישהו על הודעה, אני לא צריכה לשמור, לרענן ולשלוח שוב, כי אני בעצם מגיבה לך אז אני רוצה שזה יופיע תחת ההודעה שלך...

LeAnnDylan

Well-known member
נכון, אבל את זה אני עושה כשאני כותבת הודעה כללית, נכון?
כי אם אני מגיבה למישהו על הודעה, אני לא צריכה לשמור, לרענן ולשלוח שוב, כי אני בעצם מגיבה לך אז אני רוצה שזה יופיע תחת ההודעה שלך...
רק אם את מגיבה להודעה האחרונה בשרשור להגיב ככה זה בסדר. אם את מגיבה למישהו אבל מתחת להודעה שלו יש עוד הודעות אחרות, אל תגיבי מתחתיו כי זה דופק את ההתראה של קריאת השרשור וזה מוציא אותי מדעתי. וגם מקשה על למצוא הודעות. בשביל זה את מצטטת כדי שנדע למי את מגיבה.

Shiri from the block

Active member
רק אם את מגיבה להודעה האחרונה בשרשור להגיב ככה זה בסדר. אם את מגיבה למישהו אבל מתחת להודעה שלו יש עוד הודעות אחרות, אל תגיבי מתחתיו כי זה דופק את ההתראה של קריאת השרשור וזה מוציא אותי מדעתי. וגם מקשה על למצוא הודעות. בשביל זה את מצטטת כדי שנדע למי את מגיבה.
לא הבנתי 😭

מילי08

Well-known member
@Shiri from the block כדי שיהיה לנו יותר נוח לעקוב אחרי הודעות בשרשורי ענק שלנו, עדיף שכל הודעה, גם תגובה למישהו, תשורשר לסוף ולא תהיה באמצע.
נגיד השרשור הזה של עונה 5.
אם אני מחליטה פתאום להגיב להודעה בעמוד 2, ואני לא ארענן את העמוד, אז ההודעה תופיע איפשהו בעמוד 2 ואף אחד מאיתנו לא ימצא אותה.
אבל אם אני משרשרת אותה לסוף אז הקריאה של כל השרשור הופכת להיות ברורה יותר.

בקיצור - זה מסורבל, זה מעצבן וזה מעיק! אבל בינתיים אנחנו כאן אז מנסים לעבוד עם מה שיש, (ועדיין אנחנו מפספסים לפעמים)... ולכן סדר הדברים בכל הודעת תגובה יהיה:
1. הוסף תגובה
2. שמור טיוטה (סימן דיסקט בסרגל)
3. ריענון (CTRL F5)
4. פרסם תגובה

Shiri from the block

Active member
@Shiri from the block כדי שיהיה לנו יותר נוח לעקוב אחרי הודעות בשרשורי ענק שלנו, עדיף שכל הודעה, גם תגובה למישהו, תשורשר לסוף ולא תהיה באמצע.
אם אני מחליטה פתאום להגיב להודעה בעמוד 2, ואני לא ארענן את העמוד, אז ההודעה תופיע איפשהו בעמוד 2 ואף אחד מאיתנו לא ימצא אותה.

בקיצור - זה מסורבל, זה מעצבן וזה מעיק! אבל בינתיים אנחנו כאן אז מנסים לעבוד עם מה שיש, (ועדיין אנחנו מפספסים לפעמים)... ולכן סדר הדברים בכל הודעת תגובה יהיה:
1. הוסף תגובה
3. ריענון (CTRL F5)
4. פרסם תגובה
האאא אוקיי אוקיי, עכשיו הבנתי.
סגור אין בעיה.
תודה רבה על ההסבר המורחב למאותגרת מוחית כמוני 😂

didalf

Well-known member
@LeAnnDyIan @didalf @reasonforall
קודם כל, זה הוזכר כבר בפרק RED QUEEN, להלן ההוכחה:

Kara: We waited as long as we could to strike. All we can do now is make sure the ones that we couldn't save don't die in vain.

Abby: It's not gonna happen quick, you know that, right? Stravation is slow, Kara. Those people out there, ours and theirs, their bodies will metabolize nonessential proteins first-- fatty acids, glycerol, then muscle. They'll lose their hair. Their skin will flake and peel. They'll bloat, and the first to die, well, they're gonna be the lucky ones. They won't have to fight the temptation to eat their friends. You're third generation farm station. You must have heard the rumor about the blight. It's why we started floating our dead.

Kara: Everything you just described would have happened to us in 5 years. You should never have opened that door. These deaths are on you, too.

וקישור:
וואלה לא שמתי לב לזה.
אז זה כן הוזכר לפני פרק 11 אבל לא בעונות הראשונות.
חצי נקודה לכל אחת:-P:

טוני החתול

Well-known member
מנהל

1. הוסף תגובה
3. ריענון (CTRL F5)
4. פרסם תגובה
אני מרגיש כזה סיפוק שאחרי שעמלתי וחינכתי אחרים בשיטת השרשור הנכונה עכשיו זה מועבר הלאה בלי שאני צריך לחזור על זה בפעם המיליון.

Shiri from the block

Active member
וונקרו מתקדמים ומקבלים סימן מאקו והשאר, אך אקו מבינה שמשהו לא בסדר, ו-וונקרו צועדים לתוך מלכודת.
פתאום קיין אומר שיש אנשים שיהיו יעילים. תודה באמת אידיוט, עכשיו זה כבר מאוחר מידי.
אוקטביה ובלאמי פצועים בשדה הקרב וכל תזוזה שלהם תגרום לירי בהם.
מילר הפצוע עדיין נחוש להילחם וחושב שיוכלו לנצח, אך הוא כנראה לבד.
אינדרה בעלת התשע נשמות שרדה, גם הבת שלה אך גאיה פצועה.
קלארק שמה למאדי קולר חשמלי כדי שלא תברח לוונקרו.
אקו, רייבן ושו מגיעים למאדי לקחת אותה, אבל קלארק מונעת מהם ומקרירי מגיע ולוקח את רייבן ושו. עכשיו יש לו טייס.
קיין מגיע לאבי. הוא מותקף על ידי הקריפי אך אבי מחשמלת אותו למוות. קיין פצוע קשות.
אוקטביה מבינה שהיא זו שגרמה לוונקרו להתפרק. אינדרה צופה בבת שלה גוססת.
קלארק מתעשתת ומצילה את אקו. משחררת את מאדי להיות המפקדת והלכת למנוע את הטילים.
אוקטביה מחליטה להקריב את עצמה כדי שהאחרים ישרדו, ובדיוק בזמן אקו מגיעה עם הרובר ומוציאה אותה משם :eek:

הרובר מגיע לוונקרו, והם משתחווים למאדי. גם אוקטביה. למאדי יש תוכנית.
אחרי עינויים רייבן מסכימה להטיס את החללית.
קלארק מגיעה ומצילה את גיוזה ומאיימת לירות לה בבטן בפני מקרירי, כדי שלא ימריא וירה את הטילים.
מתקדמים עם הרובר והם מצליחים לנטרל חלק מהנשק של האסירים, עכשיו וונקרו יכול להתקדם.
מקרירי משחרר את הנשק מהחלל וגיוזה אומרת שלא ניתן לעצור אותו. קלארק מחשמלת את רייבן שקופצת על מקרירי והוא מתחשמל גם, קלארק תוקפת אותו.
וונקרו מגיעים לעמק ומאדי חסה על חייהם בעצתו של בלאמי. נשמעת אזעקה וכולם מתפנים לחללית.
הפעם, כולם מצליחים להגיע בזמן (אחרי כמה דקות משוגעות ומותחות)!
שוב צריך להחליט על עתיד האנושות. שו אומר שלעמק ייקח לפחות 10 שנים להשתקם ושאין מספיק משאבים על החללית, אז הפתרון היחיד - הוא שינה.
ו...הם נכנסים לתאים :sleep:

כעבור 125 שנים קלארק ובלאמי מתעוררים. מעיר אותם בחור צעיר בשם ג'ורדן - הבן של מונטי והרפר! (ידעתי ברגע שראיתי אותו).
מונטי והרפר לא נכנסו לתאי השינה, הביאו לעולם את ג'ורדן, וניסו לשקם את כדור הארץ ללא הצלחה.
בסופו של דבר מונטי גילה את המשימה של אליג'יוס 3 שהייתה כוכב חדש שיכול להתאים למחייה, ועכשיו הם בדרך לשם 🌏 ☀ ☀
זה היה וידאו מרגש :cry:

למה עונה 6 לא בנטפליקס?! :( היה כל כך קל לראות את הפרקים ברצף :-/
היא משודרת איפשהו?
סיימתי סוף סוףףףףףףףףףףף
אני גם חשבתי שהוידיאו היה מרגש ;-(
ובאסה על כדור הארץ!
מקרירי :-[

והיה מיליון איזכורים על לקסה|מאוהב|
כפרותתתתתת
הייתי שמה גיף של השיחה בין מאדי לקלארק אבל אין לי כוח :-D
וזה גם סוג של התפקיד של דילן @LeAnnDyIan לעשות את זה *האמ האמ*

וואי זה היה ממש מלחיץ הסגירת דלת. כבר חשבתי שמונטי ומרפי ישארו מאחור. גם ככה כל השיער שלי לבן כבר, בגלל הסדרה זה יהיה עוד יותר לבן עם כל המתח הזה :-D

ו125 שנה! WTFFF
האמת ידעתי שהם ייכנסו לשינה כי בטעות נתקלתי בזה באינטרנט, אבל לא זכרתי 125 שנה וואי וואי
זה אומר שדיוזה בהריון כבר 200 שנה בערך :-D

יאללה עונה 6!

didalf

Well-known member
וואי זה היה ממש מלחיץ הסגירת דלת. כבר חשבתי שמונטי ומרפי ישארו מאחור. גם ככה כל השיער שלי לבן כבר, בגלל הסדרה זה יהיה עוד יותר לבן עם כל המתח הזה :-D
לגמרי, אני חושבת שאיבדתי כמה שנים מהחיים בגלל הלחץ שהסדרה הזאת גורמת לי:-D

זה אומר שדיוזה בהריון כבר 200 שנה בערך :-D
לגמרי, מסכנה:-D

יאללה עונה 6!
הגיע הזמן!!!

למעלה