ה``פ ייצא לשבע מכונות משחק שונות!

Panther

New member
ה``פ ייצא לשבע מכונות משחק שונות!

אתר Computer and Video Games מדווח היום שחברת EA (Electronic Arts), בעלת הזיכיון לפתח משחקים מבוססי הארי פוטר, מפתחת משחקי הארי פוטר לשבע מכונות משחק שונות: PC, פלייסטיישן 1+2, Game boy color+advance, XBOX, וNintendo gamecube. לפחות ארבעה ייצאו בייחד עם הסרט שצפוי לצאת באוקטובר 2001. שאר המידע על המשחקים, נשמר בסודיות גמורה. מה דעתכם - איזה סוג של משחק הייתם רוצים שהארי פוטר יהיה?

Hermione

New member
משחק ``התקדמות``

אין לי שום שם אחר שעשוי להיות מתאים לזה... מישהו מכיר את המשחק הענתיקה ``מיסט``? משהו בסגנון. שצריך לאסוף דברים ולהשתמש בהם אחר כך וכאלה, לא עוד איזה משחק פעולה מטומטם שהולכים ומרביצים לאנשים, זה ממש נמאס.

Panther

New member
קוראים לזה קווסט

אני לא יודע אבל אם קווסט יהיה טוב בגלל שקווסט זה כמו עלילה בלשית כזאת, ובהארי פוטר אנחנו יודעים מה יהיה בסוף.

Hermione

New member
טוב, נו

אני לא כזאת מבינה גדולה בשמות של משחקי מחשב. וזה דוקא יכול להיות גדול.

Mixus

New member
קווסט זה לא שם של משחק-זה סוג ...

קווסט זה סוג של משחק,זה ז`אנר מסוים.

PadFootרואי

New member
אני בטוח במשחק שהם יוציאו

הם הולכים להוציא (קראתי את זה איפהשהוא) משחק בסגנון של פיפא וכאלה של קווידיץ... זה יכול להיות ממש ממש מגניב. PadFoot רואי

Prongs

New member
קווידיץ`!!!!!!!!!!!!!

אני מת שיהיה משחק נורמלי לקווידיץ`! אבל יכול להיות גם משהו דפוק כזה כמו מורטל קומבט אבל דו קרב של קסם.... אפשר גם לעשות קווסט מצויין. Prongs

Panther

New member
יש בעיה עם קווידיץ`..

כי למשל פיפא זה דו מימדי פחות או יותר. יש מגרש והשחקנים רצים לאורכו ולרוחבו. עם קווידיץ זה מסובך זה כי זה 3 מימדים, וגם במחשב אין לך את הזויות ראיה כמו שיש במציאות, ויכול לבוא לך מרביצן מהצד ולא תוכל לראות אותו בכלל, ובמציאות אפשר לראות אותו. אבל מה שכן, אם השחקנים יהיו ילדים אמיתיים מהוגוורטס זה יכול להיות גדול (הא! הראיתי למאלפוי מה זה!).

זה יכול להיות כמה, לא?

זה יהיה נחמד בכל אופן. לא משנה מה זה יהיה! אני אישית מעדיפה קווידיץ` בסיגנון פיפא אבל מה זה משנה? כ-ל דבר יביא למכירות המוניות, גם אם זה גרוע יותר מ``הפרה ורדית``... תמר דינור

למעלה