ה א ה ב ה המתלהטת

ה א ה ב ה המתלהטת

דברנו בטלפון קולו אותי המם , רציתי את המימוש של מה שציע לי אמרתי בוא אלי למה מילים , בוא חוש אותי אשה חושנית ומיוחדת אני אקח סיכון, לא מוצא חן בעיניך , נאמר שלום וזהו נשמעה דפיקה בדלת ,פתחתי את הדלת הוא נכנס גבוה ויפה צעיר וחינני, קראת לי אז באתי אליך מבט אחד בעיניו הבהירות זכות וכחולות כמו הים ידעתי אותו רוצה ואליו משתוקקת, הפשטנו זה את זו בפתח הבית הוא היה יפה כמו ציור שציירתי בדמיוני בלונדיני עם עיניים כחולות גברי גבוה ומוצק,ידיו חבקו אותי,מצמידות אותי אליו הבטתי בעיניו בתשוקה,נשקתי לו בלהט נושמת את ריחו הנעים נשקתי לשפתיו הטעימות, הוא החל להפשיט אותי, ואני אותו הוא הגיב למראה גופי בזקפה ,החל ללטף את גופי בתשוקה לקחתי את ידו והובלתי אותו לחדר השינה שלי, נושקת לו צמודה לגופו רציתי לחוש את השפתיים הבשרניות והאדומות מלקקות את שדי הוא החל יונק את פטמותי כדובדבנים שהבשילו,מעיר בי את המעיין הנסתר חושתי את לטיפות שלו על ראשי מולל את שערות ראשי ידו השניה מטיילת היתה על בטני העגולה מעבירה בה זרמים לפתע ירדה מתחפרת בי ואצבע שלו נעלמה בתוך הגן הנעלם נעם לי לחוש את ידיו המתחפרות בי,מעלות בי זרמים את הקולות והאנחות שהשמעתי , התשוקה שבערה בי חושתי את אצבעות ידיו מתחפרות בתוכי , התחלתי להתכווץ כך על אצבעותייו,ומפי יצאה זעקה כל כולי התקפלתי, מתכווצת על האצבעות הנעוצות בי שולחת גלים עד מוחי,והתכווציות בכל גופי הייתי רועדת כנייר ברוח הייתי כבר כולי רטובה, ומשתוקקת לחוש את זקפתו בתוכי את איברו הפועם והתפוח קשה מאד ליטפתי ובקשתי לחוש אותו בתוכי נדחק וחודר אל תוך מערת האהבה הרטובה והחמה שנפתחה לרווחה שוב ממתינה לו להכנס לתוכה, לכבוש אותה חשתי שוב את התשוקה אליו עולה וכובשת אותי הוי רוצה שוב לחוש את ההתעלות את הזרמים והפעם לחוש אותו חודר אלי ולא אצבעותיו הבשרניות שליקק את שדיי, יונק פיטמה אחת ומלטף שניה מפנק את הדובדבנים שהבשילו,מעודד את הפטמות שלי להתרומם להזדקר רציתי להרגיש אותו חודר לתוכי,את הזקפה שלו מתדפקת אל פתח הגן הנעלם להרוות אותו ולהפרות אותו,לחוש אותך מתדפק בתוכי מתחבר לרחם שלי הופך אותי לאשה חיה ותוססת בואי הסתובבי ננסה ככה בקש, בואי עמדי על ארבע עמד מאחורי מלטף את גבי בעדינות , ידיו נשלחות ללוש את שדי ואצבעו נשלחה שוב למערת האהבה הרטובה הממתינה לו הוא שלף את אצבעו, חדר בעדינות סמ אחר סמ אל תוכי כחשתי אותו חודר אלי ממלא אותי בזקפה קשה וחמה, נדלקתי לאט לאט החדיר את אברו התפוח והזקור ויצא ואני זועקת מתשוקה כל גופי רועד,עוד עוד מבקשת אותו ,גופי נוטף זיעה רוצה עוד ועוד מתחכך בי פנימה,רוצה אותו בתוכי אל תצא אז שלח יד מתחתי מלטף את הדגדגן,שולח זרמים מוכרים , נשאר בתוכי ומשחק עם הדגדגן ומניע אותו בתוכי לאט לאט אני זועקת מתשוקה , זה היה טובבבבבבבבב לרגע חשתי את העוצמה גוברת והתנועות שלו מהירות יותר את הלחץ בתוך מערת האהבה שלי , נהנת מנוכחות שלו בתוכי בשניה אחריה באה ההתפוצצות לאלף כוכביםמרחפת עד לירח כל גופי רועד ממאמץ והתרגשות ,אורגזמה ענקית, הראשונה שלי חשתי בזרימה שלו אל תוך הרחם שלי , והתחלתי להתכווץ עליך מתכווצת עליו סוחטת אותו מכל מה שהיה בתוכו, שואבת לתוכי את הזרע את נוזל החיים שלו המפרה אותי, עושה אותי לראשונה בחיי לא נערה או בחורה אשה , חושנית ופורחת אנחות ההנאה שלנו התערבבו כמו הזיעה והזרע עם המיצים שנטפו ממני שכבתי על המיטה מתנשפת שהוא שוכב לצידי פנים מול פנים הנחתי את ראשו על שדי, הוא חיבק אותי חזק ,כך צמודים הינו ממאנים להתנתק, נושק לשפתיי בשקט טועם אותם מלטף את שדי ופטמותיי בגופו עוטף את גופי ומשתרג לתוכי, וידו מלטפת את גופי באהבה אני חושבת ואווו ,על זה הם מדברים, עכשיו יודעת מהי אורגזמה הגוף שלי כולו ממשיך לרעוד ואני אליו נצמדת כל חיי חיכיתי לעשות אהבה איתך , עכשיו מבינה מה זו אהבה הוא מחייך ואומר יותר לא תצטרכי לחכות אהובה שלי קסומה אני אותך לא עוזב אשה שלי, את שנוצרת במיוחד בשבילי ולמעני נושק לעיני ולמצחי חובק אותי ככה נרדמים לילה קסום ומאוחד

ממש מדהים...

למה באמצע העבודה... ניהיה לי חור בשולחן בגללך

למעלה