התקפת כאבים

H i l a1

New member
התקפת כאבים

בימים האחרונים יש לי התקפת כאבים, הפסקתי ליטול כדורים כי הם לא עשו לי טוב (האחרונים שהפסקתי: פאקסט). מה אני יכולה לעשות כדי לחזור לתפקוד ? אצלי הכאבים ביד ימין בעיקר ואני ימנית, כואב לי לעבוד על מחשב ועוד מלא פעולות יומיות. מישהו יכול להמליץ לי על רופא מאזור המרכז? על כדור מסוים שלא מרדים ואין לו כל מיני תופעות לואי? אני עוד מעט עוברת לעבודה בת 9 שעות ביום והכאבים שעכשיו תוקפים אותי מאוד מלחיצים אותי. איך אני אצליח לעבוד 9 שעות במחשב, שאחרי איזה חצי שעה היד שלי כאילו מסרבת לשתף פעולה??? אודה על כל עצה, הילה.

ornelia

New member
הילה

גם אני עברתי ביומיים האחרונים גהנום ואני עובדת 9 שעות ביום היתה לי נפילה. התחלתי ליטול מגנזיום והבנתי שההקלה לא מהירה. בערבים אני לוקחת קלונקס מה שגורם לי להרדם ללא כאבים וללא שום תופעות לוואי ואתמול פשוט באמצע העבודה לקחתי לי אחד וזה מאד עזר לי. אני יודעת שאלה שלא דוגלים באסכולה של נטילת כדורים לא יאהבו את ההודעה הזו. אך זה מה שהחזיר לי את האיזון ועזר לי עם הכאבים. את בכלל יכולה להתייעץ עם פרופ' בוסקילה בקשר לכדור הנ"ל - קלונקס

אורנליה והילה - כשנורא כואב, רוצים

פתרון מיידי!! פיברומיאלגיה היא מחלה שמחייבת מחשבה לטווח ארוך. למשל: אחת הבעיות של התסמונת היא רגישות גבוהה לכימיקלים רבים. תרופה = כימיה זה רק מזרז הופעת הפרעה שכזאת. אם הכרחי לקחת משהו נגד כאבים - על הכייפק!! קחו!! אבל... במקביל התחילו את מה שיעזור לטווח ארוך ויכביד פחות על הכבד והכליות. במקרה זה מדובר במגנזיום עם או בלי חומצה מלית (שמחישה את התהליך בהרבה) את מבינה, אורנליה, אני לא בעד שתסבלי אלא בעד שתחשבי על בריאותך לטווח ארוך וכולל. בגלל זה אני ממליצה לפנות למטפל באיזור מגורייך.

ornelia

New member
נאווה מאד מבינה אותך

ותאמיני לי כמעט תמיד פועלת לפי המלצותייך גם כעת, אך שאת נמצאת במסגרת עבודה וחייבת פתרון מיידי אין מה לעשות פונים לכימקליים. במקביל אני נוטלת את המגנזיום. והפעם עשיתי משהו הפוך על הפוך בדרך כלל אני נחה הפעם התחלתי דווקא בשיא הכאבים לעלות על ההליכון החשמלי שלי ופשוט ללכת אומנם רק 10 דקות כי אני לא מסוגלת יותר. אני מקווה שאני לא גורמת לעצמי נזק. בקשר למטפלת את צודקת כתבתי לך בהודעה הקודמת כי הצילה אותי ממעמקים שהייתי

H i l a1

New member
מגנזיום

תודה על התייחסותך. מה בדיוק עושה המגנזיום? פשוט לבקש מגנזיום בבית מרקחת? הפעם לא נטלתי כדורים. קבעתי תור מיידי לכירופרקט (היה לי היום ב-8:00) והוא מאוד עזר לי. אני מקווה שאצליח לעבור את השבוע מבחינת כאבים (כי הם ביד ימין, והעב' שלי על מחשב). שוב תודה, הילה.

מגנזיום גורם להרפיה, סידן לכיווץ

את המגנזיום קני בבית טבע - בפורמולה שמכילה עוד משהו. למה פורמולה? כי החומר הנוסף מסייע לספיגת המגנזיום. לגבי הכאבים שלך - יכול להיות שהכאבים הספציפיים שאת מדברת עליהם אינם נובעים מהפיברו, אלא אולי דווקא מעמוד השדרה. הפיברו במקרה זה, רק מחריף אותם. מה עושים? כירופקרט עזר - אחלה!! ללמוד להשתמש נכון בגוף - פלדנקרייז, אלכסנדר, אפילו יוגה טיפולית. לסדר את עמדת המחשב שתהיה ארגונומית - מותאמת לגוף.

H i l a1

New member
תודה ושאלה

היי אורנליה בד"כ את נוטלת קלונקס 1 ביום לפני השינה? היו בתחילת השימוש תופעות לואי? את חושבת שאולי הכאבים קשורים לשינוי מזג האויר? (למרות שאצלי הם בד"כ בקור ולא בחום).

ornelia

New member
הילה

לשאלתך אני נוטלת אך ורק לפני השינה חוץ מאשר לפני יומיים כשלא יכולתי יותר לסבול לקחתי גם במהלך העבודה. לכדור הזה אין ממש תופעות לוואי והוא עוזר לי גם לישון טוב. ושוב כל זה נכתב על דעת עצמי ובמידה ואת נוטלת כדורים אני חושבת שספציפית לפיברו' הוא הכי מרגיע את השרירים. יכול להיות שהכאבים קשורים למזג האוויר - למרות שחורף למרות נוקשות השרירים טוב לי יותר מאשר קיץ שם יש לי את הסימפטום של העייפות יותר. האמת שהשבוע עשיתי מאמצים פיזיים יותר מהמקובל וכן היו כמה מעמסות רגשיות שכנראה החריפו את המצב

למעלה