התקפי זעם

ר-חלי

New member
../images/Emo50.gif זה באמת לא קל

קראתי עכשיו פעם נוספת את כל הדיון וגם את הודעת הפתיחה ולא יכולתי שלא להוסיף כתבה לימור ואני מסכימה איתה שיש לחזור לשיחה יותר מאוחר גם אני קראתי פעם באיזה ספר שלפעמים הילד בוכה, כועס, צועק כי זה מה שהוא זקוק לו כרגע. יישמתי זאת אם בר (גם אני עברתי תקופה של התקפות זעם מדי יום) אפשר לתת לה להוציא את הכעס לצעוק ולצעוק נכון אפשר בחדר אחר קחי אותה לשם בלי כעס שלך אלא כי כאן בסלון לא צועקים ומשתוללים אם היא רוצה בסדר, אבל בחדר שלה ולזמן קצר של מס´ דקות ורק אז לגשת לשאול אם נרעה ואם לא לתת לה עוד מס´ דקות (2 או 3) ושוב לחזור ולהרגיע - כמו בשיטת 5 הדקות בלילה לאחר שנרגעה לא להתיחס באותו רגע לכעס לצעקות ולמתח ורק לאחר כשעה או אפילו יום לחזור ולשוחח לשאול מה קרה וגם להגיד שהתנהגות זו לא נראית לך, שהיא עושה אותך מאוד עצובה ושכן את עדיין אוהבת אותה גם כשהיא או את כועסות זו על זו (כשאת מתרחקת ממנה למספר הדקות הנ"ל זו הזדמנות בשבילך להרגע מעט לשתות לנשום ולחזור יותר רגועה כתבת : אצלנו כל דרישה (ללבוש סוודר, לצחצח שיניים) מלווה הסבר הגיוני אחרת אין סיכוי שתיעשה סתם כך כי אמא אמרה". לדעתי יש הרבה דברים שצריכים להעשות כי ככה אמא אמרה ולא תמיד ההסברים מוסיפים אלא רק מבלבלים וגם כשהיא שואלת למה? אז התשובה יכולה להיות "כי אני ביקשתי" (אצלי זה עבד) ועוד את כותבת: הזעיפה פנים ואמרה דברים קשים(שונאת את אמא, הילדה החמודה מתה נשארה רק הרעה וכו) כאילו נכנס בה מישהו זר, מותר לכעוס ולזעוף וגם אנחנו כאלה אבל אין דבר כזה הילדה החמודה מתה היא תמיד נשארת חמודה ואהובה ושוב הרבה כוח ואורך רוח אני מאמינה לך שזה קשה מסכל ומוציא כל חשק לכייף אני רק מנסה לתת עצות שלי עזרו אם כי לא תמיד הצלחתי ליישם הכל רחלי

tulana16

New member
אני כל כך מודה לכולכם על העזרה

עצם ההתייעצות והעובדה שאני לא מתמודדת לבד עזרה לי מאד להרגע ולהתייחס באופן פחות לחוץ ויותר שקול לכל הסיטואציה, אתמול היה יום נהדר שעבר יפה מאד ואפילו התגברנו על כמה רגעים קשים, אני יודעת שמפרח אחד לא נהייה אביב ( משפט של אמא שלי) אבל אני מקווה שאנחנו בדרך, הלוואי שבתי תוכל לבטא את עצמה באותה פתיחות כמו רואי שנשמע כמו בחור רגיש באמת, היא אוספת המון בבטן ואין לזה כל כך פורקן, היום שיחקתי איתה משחק תפקידים (הייתי מרי פופינס) והיא שיתפה פעולה נהדר, אולי כך אוכל גם לשמוע ממנה מה מציק לה.

טולנה..בקשר למשחקי תפקידים

הייתי מציעה לך להתחפש לגמד קסמים שיכול להגשים למתוקה שלך 3 משאלות...מה היא היתה אומרת....? זה כייף ונחמד. תנסו. כל טוב

למעלה