התקדמות בחלימה!

deep ocean

New member
התקדמות בחלימה!

חוץ מההתקדמות בחלימה שאני חווה בהקשר לזמן החלימה, האנרגיה בחלימה ועוד, רציתי לספר לכם על התקדמות אחרת שהתרחשה היום
לראשונה היום חוויתי חלימה בדרך שונה ממה שאני רגילה. עד כה מה שהיה הוא כזה: הלכתי לישון, ובשלב מסויים קלטתי שאני חולמת, הסתכלתי בכפות ידי ואז התחילה החלימה. היום התעוררתי בבוקר. החלטתי להמשיך לישון. שקעתי לי בדמיונות כאלו (עדיין לא נרדמתי). בשלב כלשהו פשוט הרפיתי מכל שליטה, ונתתי לדמיון שהתחלתי לקבל חיים משלו, ואז הדמות שדמיינתי הפכה להיות אני, הסתובבתי במהירות במקום, התבוננתי בכפות ידיי בזמן ההסתובבות ונכנסתי לחלימה! היה פצצה!

deep ocean

New member
התקדמות בחלימה, ריפוי, אנרגיה וכו´

התקדמתי בשבוע האחרון מאד בחלימה, ריפוי, שפע והסטת נקודת התפישה. אתמול התנסיתי בהסטת נקודת התפישה שלי כמה וכמה פעמים. ועכשיו לגבי ההחוויה העוצמתית: בשלב כלשהו נשכבתי במיטה, עצמתי עיניים ובעזרת נשימה ועוד כמה דברים, הצלחתי להסיט את נקודת התפישה שלי הפעם למקום ממש רחוק. במקום החדש הצלחתי ממש לחוש את עצמי כאנרגיה, לראות את עצמי כאנרגיה, לבצע פעולות שונות כאנרגיה (למשל להצליח לעזור לעצמי בריפוי באופן אנרגטי ולא תוך הסתכלות פיזית רגילה, להצליח לחבר את עצמי=הביצה המאירה אנרגטית עם מה שלמעלה ומה שלמטה, לראות את עצמי כביצה מאירה ועוד.....), ננתי אמון במה שאני עושה....... והדבר הכי מדהים הוא שלראשונה הצלחתי לראות איך אני מרפאה את עצמי, והצלחתי לראות איך זה מתקיים ושזה יקרה. עד אתמול לא היה לי אמון ביכולת הריפוי שלי את עצמי, וכאשר אמרתי לעצמי למשל "אני ארפא את עצמי" או "אני אבריא" "או אני מבריאה מרגע לרגע" עלו בי התנגדויות, כאב, תסכול ובלבול. אתמול הכל היה בהיר ומוחשי. חוויתי דברים נוספים שלא ניתן לתאר במילים. בסופו של דבר סיימתי את התהליך בירידה למטה, השלה מעצמי של חלקים ישנים, וחזרה למעלה חדשה. גיליתי כוחות חדשים בעצמי, כוחות מסתוריים ביקום, ודברים שלא חשבתי שקיימים באמת. עכשיו אני מבינה למה אומרים שהיקום מסתורי
אני מכירה רק 5% מהיקום, ואנו רק משלים את עצמנו שאנו יודעים כך וכך, אבל היקום מסתורי, ורחב, וענק, ואני צועדת לעבר החופש

למעלה