התפקחות מאשליה/ות...

התפקחות מאשליה/ות...

החיים של רובנו הינם רצף של אירועים, שכוללים בין היתר גם התפקחות מאשליה או אשליות מסויימות... לפני כמה שנים או בילדותנו אולי היו לנו חלומות שעכשיו כבר אין לנו אותם. אולי האמנו באמת ובתמים שפעם נגשים או נהיה X אבל עכשיו אנחו כבר לא סבורים שנגשים זאת אי פעם. האם חוויתם משהו כזה, אי פעם? האם היו לכם חלומות בעבר, שעכשיו כבר אין לכם? איזה? מאיזה "אשליות" התפקחתם, במהלך חייכם?

אושר מ

New member
אני עכשיו מתפקחת

בקשר למה שאני אעשה בצבא. אין דבר כזה מה אני רוצה, יש מה הצבא צריך. וזה באסה. וגם על הקרבי התחלתי להוריד ציפיות. נו, נקבל את המנילה ונראה אם הצבא אוהב אותי או לא...

בהצלחה, בהצלחה, בהצלחה!

וזכרי: אנחנו יוצרים את המציאות שלנו! תספרי לנו על כל ההתפתחויות... באהבה בן

אושר מ

New member
תודה. אני מאושרת. הצבא אוהב אותי!!!

עכשיו אני רק צריכה להשיג מידע על כל התפקידים האלה.

deep ocean

New member
הו בטח

יש אשלייה אחת גדולה שאני יכולה להיזכר בה. אני לא חושבת שהיו לי הרבה אשליות, אני די מגשימה את החלומות וכו´, ועושה הכל בשביל להגשים את השאיפות שלי. היה לי רומן וירטואלי עם מישהו מפלורידה התכתבנו במשך כשנה וחצי כתבנו מכתבים ששולחים בדואר כתבנו אי מיילים החלפנו תמונות דיברנו הרבה בטלפון החלפנו מילות אהבה ויותר מזה אני אישית הרגשתי שמצאתי את הגירסה הגברית שלי ממש כך המכתבים שלו היה מאד לוהטים הוא כתב לי שירים כתב המון מכתבים השקיע הרבה דיברנו הרבה קשה לי לתאר במילים אפילו מה היה בינינו בסופו של דבר אני נסעתי לחו"ל בלי קשר אליו לבקר את דודה שלי שגרה בפלורידה, מרחק חצי שעה ממנו והייתי אמורה להיפגש איתו שם הוא לא נפגש איתי!! דיברנו שם בטלפון הוא המציא כל מיני תירוצים אחר כך חשבתי על זה והגעתי למסקנה שכנראה זה היה מין צורך שסופק אצלו הרומן הוירטואלי או שהוא תפס רגלים קרות לא ברור בכל אופן עדיין יש לי את התחושה של האשלייה שהתפקחתי ממנה שאני הייתי בטוחה שזאת אהבת חיי! זאת האשלייה הכי גדולה שהייתי בה אני ממש הייתי בטוחה שזאת ההאהבה שתמיד רציתי הוא היה בדיוק כמוני רצה אותם דברים נראה כמו שרציתי חשב כמוני היה חכם, מקסים, שנון, מצחיק וכו´ עדיין קשה לי להבין מה החזיק אותו במשך שנה וחצי ואז הוא לא רצה להיפגש מה היה שם בדיוק? מה הקטע?

deep ocean

New member
אני לא יודעת אם הצלחתי להבהיר

בדיוק את עוצמת המעורבות שלי ושלו בחיי כל אחד-אני דיברתי עם חברים שלו בטלפון, הוא דיבר עם חברים שלי....זה היה קשר שכשאר טילפנתי אליו הביתה-ההורים שלי ידעו עלי. זה לא שהוא כתב לי מכתבים ויעני הראה אהבה, ושאף אחד לא ידע עלי בסביבה שלו. החברים שלי ידעו עליו, החברים שלו והמשפחה שלו ידעו עלי. בקיצור LOVE STORY שהיה בעצם אשלייה שעדיין לא הצלחתי לפתור

deep ocean

New member
עשיתי עבודה על הנושא

על מערכות יחסים דרך האינטרנט (ספציפית דרך ICQ). הקמנו אתר, עם סקר והכל, משהו מאד רציני, זאת הייתה עבודת הסיום של התואר הראשון. אני מצרפת פה לינק למאמר שכתבתי לפני כשנה על הנושא (על מערכות יחסים וירטואליות). תהנו! היום, אם הייתי צריכה לכתוב, המאמר היה בטוח יותר ארוך :) בכל אופן, בתואר השני אני משתתפת בסמינר על אהבה וזוגיות וגם שם אני אחור את הנושא הנ"ל...

deep ocean

New member
ואוו אני מדהימה

קראתי את המאמר שכתבתי, ואני כל כך חכמה! הדברים שכתבתי שם ממש יפים! יאללה הלכתי לישון :) נ.ב.-אתם עוד תשמעו עלי בעיתון או באיזה תוכנית בערוץ 8 :) אוי אני פשוט מדהימה!!! מדהימה!!

deep ocean

New member
מגניב, איזה כיף לי! תודה :)

אני גם חושבת שהמאמר מעולה אני אפתח עוד את המאמר...זאת רק ההתחלה של הנושא המעניין הזה

למעלה