התפקדות...

הגר26

New member
../images/Emo45.gif

קניתי יומיים אחרי שהתחילה המכירה. הייתי לחוצה רצח שייגמרו הכרטיסים...

האמת לונדון יצאה לי מהאף אחרי 4 פעמ

פעמים שהייתי שם. פרט לעיניין של המוסיקה והחנויות מוסיקה וספרים העיר הזו ניראת לי היום קרה (תרתי משמע) ומנוכרת.

האמת זה נכון...מה לעשות אני אוהבת

את ישראל מאד, לא הייתי רוצה לגור בשומקום פרט לפה (וגרתי בארה"ב ושנאתי), אלא אם כן לאיזה שבוע בו אוכל לראות את כל ההופעות הטובות והלהקות שאני אוהבת. חוץ מזה לא מתה על לונדון, יותר מידי שקט ומשעמם וקר שם.

Bavmorda

New member
ללונדון צדדים טובים וטובים יותר../images/Emo23.gif

העיר מאד מזוהמת, בואי נתחיל מיזה. פחמית לחלוטין בגלל ה TUBE וכל התעשיה בכלל. זו לא עיר, זה מטרופולחן ענק. אם כבר לגור בלונדון אז לגור מחוצה לה באיזה כפר
ירוק, עם בתים קטנים וכמה פאבים מקומיים ועם האנשים הנפלאים. כל החוות שמסביב והכל..... תענוג. מבחינת ארכיטקטורה ותרבות (אמנות, מוזיקה, סרטים, מיוזיקלס... הכל) לעיר הזו יש אינסוף אפשרויות להציע.... בעצם מכל הבחינות היא מרקחה אחת ענקית. הנה געגוע סמלי, אפרורי וחורפי
BAV.

milkshakit

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo4.gif

פשוט אין לי עם מי ללכת... יכול אולי להיות שאני אלך לבד, אבל לא יודעת.

Bavmorda

New member
אולי כל הוסליקים ילכו ביחד ../images/Emo35.gif

ואז אפחד לא ישאר לבד
יש עוד הרבה זמן להכיר עד ה 03/08/2006....
BAV.

eldorado

New member
אם עוד לא מצאתי מישו ללכת איתו

כדאי לקנות כרטיס אחד?? או 2? או בכלל לא? חח אין מצב עצות יתקבלו בברכה

Bavmorda

New member
לא הבנת ../images/Emo13.gif...

התכוונתי שכל הסוליקים, שאין להם כרגע עם מי ללכ, יקנו כרטיס בכ"מ... עד למועד ההופעה הם כבר ימצאו עם מי ללכת. להתארגן כאן מהפורום זו כבר התחלה
GOOD NIGHT LOVERS
BAV.

גם לי אין.. ../images/Emo10.gif

ואני בכלל מתלבטת אם לקנות כרטיס או לא... זה ממש יקר בשביל משכורת צבאית. אפשר לשלם לזה גם במזומן או רק באשראי? אוף!

שניש

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo89.gif../images/Emo56.gif

ובאמת רציתי לשאול-איך לעזאזל משיגים כרטיסים
לאן אמורים להתקשר או שאפשר לעשות את זה דרך האינטרנט...אני ממש רוצה לבוא להופעה,אבל אין לי שמץ של מושג קלוש איך קונים כרטיס
תודה
דרך אגב,אני שני.וכרגע הצטרפתי לפורום

למעלה