התפקדות 2011- הקפצה

התפקדות ינואר + התפקדות 2011

ובכן, החלטתי לפתוח את ההתפקדות שבוע לפני במקום שבוע אחרי... שם: שיר החודש: שיר החודש של קין: סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש: דבר טוב שקרה בדצמבר: דבר רע שקרה בדצמבר: איך אתם מסכמים את החודש: ציפיות/תוכניות לינואר: מסר לאומה: התפקדות 2011
שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה: דברים רעים שקרו ב2010: דברים טובים שקרו ב2010: איך אתם מסכים את השנה? ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה:

IntoTheFire

New member
:)

שם:שגית שיר החודש: she holds the key - gavin degraw שיר החודש של קין:bedshaped סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש: דקסטר דקסטר! דבר טוב שקרה בדצמבר: יצאתי לצלם דבר רע שקרה בדצמבר: לא עשיתי ממש משו מיוחד איך אתם מסכמים את החודש: כרגיל ציפיות/תוכניות לינואר: להמשיך לצלם ולדעת אולי שיבוץ לגיוס מסר לאומה: אני צריכה עדשות ! התפקדות 2011 שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה: אממממ התחלה הוא טוב וגם הסרט החדש הזה של דיסני פלונטר ! , אמממ מי זוכר בכלל מה ראיתי השנה ושמעתי .. אבל קראתי את אנקת גבהים שוב לפני יומיים
דברים רעים שקרו ב2010: כל סיום הבית ספר היה זוועתי דברים טובים שקרו ב2010: קין ומיוז בלייב , התגשמות חלומות ! גם התפתחתי בצילום וצילמתי הרבה .. איך אתם מסכים את השנה?מוצלחת ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה: צבא וצילום

למה היה זוועתי אם נגמר?

תכל'ס לא משנה מה היה לך בשנה שעברה, זה שזכית לראות את קין ומיוז עושה את החיים, לא?!

IntoTheFire

New member
כי הסיום כמעט ולא הגיע ...

היו מלא בעיות ועבדתי ממש קשה על הפרויקט גמר בקולנוע , המחשב מת כמה פעמים , המחשב לא זז , תסכול בלתי נגמר... וכן קין ומיוז החוויות הכי טובות שיש ! גם אדיטורס היה אדיר , מבחינת הופעות לא יכולתי לקוות ליותר

M a a y a n K

New member
../images/Emo221.gif

שם: מעין שיר החודש: bruno mars- grenade, linkin park- waiting for the end שיר החודש של קין: let it slide סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש: מופע מחווה לג'ון לנון והופעה של הווקה פיפל דבר טוב שקרה בדצמבר: אני מניחה ש...מופע מחווה לג'ון לנון והופעה של הווקה פיפל...:) ואולי לראשונה מזה 8-9 שנים, גם תהיה מסיבת סילבסטר ללכת אליה... דבר רע שקרה בדצמבר: לא משנה... איך אתם מסכמים את החודש: בסדר פלוס ציפיות/תוכניות לינואר: בת מצווה לבת דודה שלי וסגירת הנסיעה שלי ללונדון באופן סופי מסר לאומה: שנה אזרחית מוצלחת וטובה לכולם! התפקדות 2011 שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה: סרט זה הארי פוטר בודאות, ספר זה חוקי מוסקבה ולגבי השאר יש דווקא הרבה אז קשה לי להחליט.. דברים רעים שקרו ב2010: עבדתי בהוט וזה היה רע, הייתי מובטלת 3 חודשים, חברה טובה שלי נסעה ללמוד בחו"ל (זה לא רע אני פשוט מתגעגעת...) ולא נסעתי עם המשפחה שלי לטיול מטורף בארצות הברית... דברים טובים שקרו ב2010: מצאתי עבודה נורמלית, התחלתי להתאמן ובאופן כללי, למדתי הרבה על עצמי השנה....... איך אתם מסכים את השנה? עברה מהר מדי... ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה: לונדון, לימודים, עבודה...וזהו אני מניחה, אולי אני אצליח לדחוס איזה הופעה של קין בדרך...:) שנה טובה ומועילה!

M a a y a n K

New member
הלכתי, היה מאכזב ../images/Emo6.gif

לונדון במרץ כנראה, ואני לא ממש מכירה את הגילימוטס....

מסיבות זה תמיד מאכזב...!

totally overrated וגילימוטס.... הכירי נא! חפשי made up lovesong #43 ביו טיוב.. ככה הכי קל להתחיל

mojoit

New member
../images/Emo41.gif

שיר החודש:window-fiona apple שיר החודש של קין:put it bhind you סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש:דם אמיתי
דקסטר נגמר
דבר טוב שקרה בדצמבר:יומולדת
דבר רע שקרה בדצמבר:יותר מדי
איך אתם מסכמים את החודש:די חרא ציפיות/תוכניות לינואר:ע ו מ ס
מסר לאומה:בנים זה חרא
התפקדות 2011 שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה:asaf avidan&the mojos
דקסטר,דם אמיתי,המנטליסט,שקר לי התפסן בשדה השיפון דברים רעים שקרו ב2010:שריפה בכרמל,חארות רנדומליים בשכבה,ליאורה פייביס דברים טובים שקרו ב2010:גיל 15,התחלתי תיכון איך אתם מסכים את השנה? משוגעת
ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה שיהיה רק טוב !

Moi../images/Emo70.gif

שם: ג'. ג'. אברהמס שיר החודש: Sau Paulo- Guillemots -הוא זוכה לרנסנס
שיר החודש של קין: המממממממממממממ NIMW חזר לי בימים האחרונים
סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש: פיפ שואו חזרה לעונה חדשה! (רק חבל שיש רק 6 פרקים בעונה
דבר טוב שקרה בדצמבר: מצאתי עבודה דבר רע שקרה בדצמבר: כריסמס ראשון מזה 4 שנים שלא הייתי בלונדון
איך אתם מסכמים את החודש: meh. ציפיות/תוכניות לינואר: לא למות מסר לאומה: למה צריך השכלה כשיש אינטרנט? התפקדות 2011 שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה: האריריקו פוטריקו (מעתיקה ממעיין
) דברים רעים שקרו ב2010: האוניבריסטה העברית :| דברים טובים שקרו ב2010: אוניברסיטת ת"א? סתם בואו לא ניסחף. אממ הייתי הרבה פעמים בלונדון שזה טוב, אבל כעת זה גורם לי לקנא בעצמי. אה ופגשתי בפייף. היה קטעים. אה וכמובן בזכות התפרצות הר געש נתקעתי בלונדון. אמ-המ. איך אתם מסכם את השנה? אחת הגרועות בחיי ^_^ ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה: מיצ'לי.

CrazyPenguin

New member
החלטתי להשקיע

שם: טל ארז. סתם מרגישה צורך לציין את זה לשם שינוי כי בטח שכחתם כבר מי אני.
שיר החודש: Bitter pill- Mt. desolation. כן כן, סתמו פיכם.
שיר החודש של קין: Nothing in my way
סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש: קראתי את שומרת אחותי ואז ראיתי את הסרט..עצובי
דבר טוב שקרה בדצמבר: ואי, המון. הפתעתי את עצמי בכלכך הרבה מובנים, ובאמת שזה היה חודש מטורף ואין לי כוח לפרט..
דבר רע שקרה בדצמבר: המפקד האפס שלי העביר אותי בסיס ואני מנסה לעשות הכל כדי לחזור לשם...
איך אתם מסכמים את החודש: סה"כ חודש מוזר קצת..המון דברים טובים והמון דברים רעים
ציפיות/תוכניות לינואר: לחזור לבסיס הקודם
מסר לאומה: קצינים שתופסים תחת זה חרא.
התפקדות 2011
שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה: ואי, באמאשלי אין לי מושג. בטח משהו של קין..אטלנטיק או משהו כזה..
דברים רעים שקרו ב2010: אני לא יכולה לענות על שאלות כאלה
מאיפה אני זוכרת מה קרה כל השנה?
דברים טובים שקרו ב2010: המממ צבא? דיי נו אינלי שמץ
איך אתם מסכים את השנה? סה"כ שנה טובה עברה על כוחותינו...
ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה: אני כותבת את זה בכל סיכום שנה, נקווה שהפעם זה באמת יקרה. אנגליה והופעה של קין, דא? ועכשיו אחזור לי להיעלם
צ'או מי אמורס

טוב נו..

שם: נעם שיר החודש: Mama / Genesis שיר החודש של קין: בקושי שמעתי מוזיקה, שאני עוד אשמע קין? חח זה בקשה גדולה מדי.. סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר החודש: אממ יורדים בגדול? (אמריקאי כמובן) דבר טוב שקרה בדצמבר: חודש אחרון בצבא דבר רע שקרה בדצמבר: שפעת! איך אתם מסכמים את החודש: סביר ציפיות/תוכניות לינואר: להשתחרר!!!!!!! (מה שקורה מחרתייםםםםםםםםםםםםםם) מסר לאומה: אני משתחררתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] התפקדות 2011 שיר/סרט/סדרה/הצגה/קליפ/ספר השנה: god knows דברים רעים שקרו ב2010: הרבה כאלה דברים טובים שקרו ב2010: היו מספיק כאלה איך אתם מסכים את השנה? משמעותית. ציפיות/תוכניות לשנה הקרובה: להרגיש את חיי האזרחות. =] (שמתחילים מחרתיים!!!!=] )

למעלה