התפקדות תחילת עונה- ואני אתחיל

deathly hallows

New member
התפקדות תחילת עונה- ואני אתחיל

אז בואו נראה מי כאן. גיל: 28
עונה אהובה בהישרדות ישראלית: ראשונה שורד אהוב מכל העונות:דן מנו שורד אהוב בעונה הנוכחית:דן מנו מאיזו עונה אתה בפורום? מהראשונה מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"? ואו, יש הרבה, את המשימות, את הדינמיקה האנושית,את גיא זוארץ. האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית? מה אתה חושב על גיא זוארץ? מתה עליו, לדעתי מנחה מושלם. מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? מזעזע, חייבים לשנות את זה דחוף, זה פשוט לא פייר!!!

מתפקד../images/Emo13.gif

גיל: 24 בקרוב עונה אהובה בהישרדות ישראלית: 2, 3 שורד אהוב מכל העונות: נראה לי אריק ועידן חביב שורד אהוב בעונה הנוכחית: לא סגור על זה עדיין מאיזו עונה אתה בפורום? מהראשונה מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"? את כל הקונספט, ובעיקר אסטרטגיות! האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית? לא מה אתה חושב על גיא זוארץ? עדיף שאני לא אגיד
מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? סתם חבל, ופוגע בכל הרעיון של המשחק! מזל שלפחות עד עכשיו טפו טפו טפו לא היתה לזה ממש השפעה, ומי שצריך היה לנצח- ניצח!

deathly hallows

New member
לדעתי לשיטת ההצבעה הייתה השפעה כבירה

בעונה הראשונה. לנעמה קסרי ממש לא הגיע לנצח.

RageBot

New member
אז למי היה עדיף?

לזה שהודח ושרד בעזרת משימות תפורות או הזה שההפקה הצילה כל פעם שהייתה צריכה, לא הצליח להציל את ויקה, לא הצליח לשכנע את נעמה להדיח את ליה בהתחלה, ואז את ליה שוב, ואז את ליה, שוב, ורק אז נעמה נתנה לו להדיח אותה, ובתכלס חוץ מבמשימה בסוף היה הכלבלב שלה בתכלס?

omer719

New member
מתפקד ../images/Emo195.gif

גיל: 18 עונה אהובה בהישרדות ישראלית: השנייה. שורד אהוב מכל העונות: נעמה, מירית, אריק. שורד אהוב בעונה הנוכחית: מיריתוש. מאיזו עונה אתה בפורום? מהראשונה פחות או יותר. מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"? את האסטרטגיות והמועצות המעניינות. האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית? לא. מה אתה חושב על גיא זוארץ? הוא משתפר, אבל עדיין יש לו לאן לשאוף (ג'פ
) מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? חפרתי על זה המון, פשוט לא מתחבר ולא מבין למה שינו. תתפקדו אנשים

avi 141

New member
מתפקד../images/Emo13.gif

גיל: 21 עונה אהובה בהישרדות ישראלית: האמת שרק את השלישית ראיתי מההתחלה ועד הסוף... שורד אהוב מכל העונות: אביגיל פרל שורד אהוב בעונה הנוכחית: אביגיל פרל, שרון רפאלי. מאיזו עונה אתה בפורום? מעכשיו... מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"? בעיקר את ההפתעות, את הקטעים המרגשים, ואת האסטרטגיות. האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית? לא מה אתה חושב על גיא זוארץ? סבבה, אם כי קצת יבשושי... מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? יותר טוב שזה היה על האי, אבל אני מבין את ההפקה. במצב שכל דבר שקורה מודלף, אין להם ברירה...

אורישקי

New member
עונה

גיל: 12 עונה אהובה בהישרדות ישראלית: שלישית, למרות שגם השניה סבבה שורד אהוב מכל העונות: אריק שורד אהוב בעונה הנוכחית: בינתיים אין לי מישהו רציני כי בכל אחד יש פאק מסוים מאיזו עונה אתה בפורום? מהראשונה אני מגיב כאן מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"? האסטרטגיות, הדינמיקות וההדחות (וגם זה בייחוד מהאמריקאית
) האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית?לא מה אתה חושב על גיא זוארץ?
מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? נוראי ומטופש אבל בינתיים לפחות כל אחד שזכה היה כנראה הבנאדם הראוי.

idanoosh17

New member
מתפקד

גיל: 22 (וחצי) עונה אהובה בהישרדות ישראלית:שנייה שורד אהוב מכל העונות:אריק שורד אהוב בעונה הנוכחית:עדיין לא ידוע מאיזו עונה אתה בפורום? מהראשונה מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"?האסטרטגיות, ההתחכמויות, ומרינה בבגד ים! האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית?הייתי בגמר של העונה הראשונה מה אתה חושב על גיא זוארץ? אני יודע שהרוב לא אוהבים אותו אבל אני חושב שהוא מנחה לא רע. מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? זוועת עולם! ממש הוזלת הפורמט, לא יכול להיות שהם מצביעים אחרי שהם רואים מה קרה כל העונה, הה צבעה חייבת להיות על האי.

IkMfNiY

New member
מתפקדת.. ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

גיל: 22 עונה אהובה בהישרדות ישראלית: השנייה שורד אהוב מכל העונות: רק אחד? אז אריק שורד אהוב בעונה הנוכחית: אביגיל מאיזו עונה אתה בפורום? אני לא זוכרת בדיוק, נראה לי שמהשנייה מה אתה הכי אוהב ב"הישרדות"? בריתות, אסרטגיות, מועצות השבט האם הלכת לאחד מהגמרים של התכנית? כן, השני :) מה אתה חושב על גיא זוארץ? כבר רגילה אליו, אז אני לא יכולה לדמיין מישהו אחר... מה אתה חושב על השיטה הישראלית שהמושבעים מצביעים בארץ? מבינה מאיפה זה נובע, חושבת שאפשרי לשנות את זה מבלי שייחשף הזוכה... יעל

avi 141

New member
איך נראה לך שניתן לשנות את שיטת ההצבעה

בלא שייחשף הזוכה?

idanoosh17

New member
כמו שעושים בארה"ב?

אין שהם מסיימים להצביע התיבה נכנסת לכספת אצל עורך דין מבלי שאף אחד מההפקה בכלל יודע מי הצביע מה.

avi 141

New member
אבל השורדים עצמם יכולים להדליף מה כל אחד

הצביע, ולפי זה ניתן לדעת מי השורד האחרון...
אבל בשביל זה צריך שיתוף פעולה של לפחות 5 שורדים, וזה לא פשוט בכלל... אבל מצד שני, גם המוטיבציה של אנשים (או של ערוצי טלוויזיה מתחרים) לדעת מי השורד האחרון, תגבר...

idanoosh17

New member
נו באמת

גם בצורה של היום השורדים יכולים להדליף לפני למי הם הולכים להצביע

avi 141

New member
נכון, אבל מאחר שזה לא סופי זה מצב של "הרע

במיעוטו". (לעומת הצבעות שכבר נערכו) וחוץ מזה , יש די הגיון בדבריך, אני לא אומר שהם מופרכים לחלוטין. אני בסך הכל מנסה להציג את הדילמה של הפקת התכנית. בכל מקרה - אם זה היה תלוי בי, ייתכן שהייתי עושה כמו שאתה מציע,
אבל לבנתיים, לא רק אני קובע... (סתם סתם אני לא קובע בכלל...
)

IkMfNiY

New member
יש לי עוד נקודה ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

במצב הנוכחי, לשורדים שהגיעו לגמר יש מלא זמן לעשות "הכנה", לשכנע את המושבעים, להציע דברים [למרות שזה לא חוקי..], אני די בטוחה שהשורדים שמגיעים לגמר כבר די יודעים את מצב ההבצעות.. אני זוכרת שלפני הגמר של העונה הראשונה, היה דיבור על זהשההצבעות כבר ידועות, שזה הכל על חודו של הקול של עידן קפון [מה שהיה נכון].. בקיצור, כל אחד מהמצבים הבעייתים, אבל זה הרי נגד כל עיקרון של המשחק שהשורדים יידעו מה קורה מאחורי הקלעים (וידויים)... יעל

למעלה