התפקדות+שירשור חברתי!

התפקדות+שירשור חברתי!

שם: גיל: איזור בארץ: תמונה (אם אתם רוצים) : מסנג'ר\ICQ (גם לא חובה) : מוסיקאי\להקה אהוב\ה: סרט אהוב: ציטוט: התחפושת הכי טובה שיצא לכם להתחפש אליה לאורך השנים: אם עולה לכם עוד משהו לראש, מוזמנים להוסיף=]

אני אתחיל:)

שם: נועה גיל: 19, בקרוב חח איזור בארץ: מרכז. או יותר מדוייק- מרחובות תמונה: מלפני כמה ימים... מסנג'ר: [email protected] מוסיקאי\להקה אהובה: יש הרבה מאוד, אבל במקום הראשון זה תמיד יהיה ג'ף באקלי=] סרט אהוב: "שר הטבעות" "סיפורי דגים" ציטוט: "יש לי סוס מאוד מנומס. לפחות, אני מניחה שככה צריך לקרוא לו... הוא תמיד נותן לי לעבור מעל הגדר לפניו" התחפושת הכי טובה שיצא לכם להתחפש אליה לאורך השנים: אמממ... התחפשתי פעם עם חברה לג'ון לנון ויוקו אונו, היה חמוד ביותר. השנה התחפשתי לג'ון קרטר! אבל אף אחד כמובן לא קלט את הקטע חחח

LeAnnDylan

Well-known member
יאללה, אני אשתף פעולה../images/Emo13.gif

שם: דילן
איזור בארץ: צפון
תמונה (אם אתם רוצים) : יש בכרטיס אישי
מסנג'ר\ICQ (גם לא חובה) : [email protected]
מוסיקאי\להקה אהוב\ה: ליאן ריימס ומירנדה למברט
סרט אהוב: אבודות והוזות
ציטוט: I can blow you out of your socks and you know it
התחפושת הכי טובה שיצא לכם להתחפש אליה לאורך השנים: אממ מומין אמא אני חושבת
הודגש באמצעות מדגישומטיק

dweck2k

New member
יאללה

שם: דוויק גיל: 27 אוטוטו איזור בארץ: גבעתיים תמונה (אם אתם רוצים) : אין לי חשק מסנג'ר\ICQ (גם לא חובה) : מי שרוצה, שיבקש. מוסיקאי\להקה אהוב\ה: בזמן האחרון Against Me, אבל בתחום זה בעיקר יאנג או קאש. סרט אהוב: שר הטבעות. ציטוט: "לא נותן הביקורת הוא זה שנחשב, לא זה המצביע על איך החזק מועד או איך היה אפשר לעשות מעשה זה או אחר טוב יותר. השבחים מגיעים למי שבאמת נמצא בזירה... מי שיודע את ההתלהבות הגדולה, את המסירות האדירה, את ההשקעה של כולך למען מטרה ראויה... מי שבמקרה הטוב זוכה לתהילת הנצחון של ההצלחה, ובמקרה הרע נכשל, אך לפחות נכשל תוך תעוזה גדולה, יודע שמקומו לעולם לא יהיה עם אותן נשמות קרות ומפוחדות שלא יודעת ניצחון או תבוסה" התחפושת הכי טובה שיצא לכם להתחפש אליה לאורך השנים: פרפר.

dutchy16

New member
יאללה

שם: Dutchy :) גיל: 19 איזור בארץ: חולון תמונה (אם אתם רוצים) : מסנג'ר\ICQ (גם לא חובה) : מסנג'ר [email protected] מוסיקאי\להקה אהוב\ה: Hank williams, John Denver, Buck owens, George Jones, Pink floyd סרט אהוב: הו אחי איפה אתה :D ו.. חומות של תקווה כמובן. ציטוט: How many times have you heard someone say If I had money, Id do things my way, But little they know that its so hard to find One rich man with a satisfied mind. התחפושת הכי טובה שיצא לכם להתחפש אליה לאורך השנים: קאובוי?

nino11

New member
מתפקד!

שם:רועי גיל:22 איזור בארץ: מיבנה עיר האורות תמונה (אם אתם רוצים) : מסנג'ר\ICQ (גם לא חובה) :28763019 מוסיקאי\להקה אהוב\ה:ניל יאנג!!!! סרט אהוב: כל סרטי האחים כהן ציטוט:"hey hey my my' rock'n'roll will never die" (יאנג) התחפושת הכי טובה שיצא לכם להתחפש אליה לאורך השנים:חייזר אם עולה לכם עוד משהו לראש, מוזמנים להוסיף=]

למעלה