התפקדות סוף מרץ

התפקדות סוף מרץ

שמי: תאריך לידה: בן כמה תהיה השנה: דבר מעניין שיקרה החודש: דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: שיר החודש: סרט החודש: ספר החודש: סדרת החודש: הסרט שתרצה לראות החודש: רעיונות להחיות את הפורום:

מתפקדת

שמי: נגה תאריך לידה: 19.7 בן כמה תהיה השנה: 16 שיר החודש: "היי רות". סרט החודש: אנסטסיה ספר החודש: הלוואי.. סדרת החודש: חדשות 22, בדבר היחידי שיוצא לי לראות בשלמות. הסרט שתרצה לראות החודש: אנסטסיה. רעיונות להחיות את הפורום: שירשורי פרקים מחודשים, התפקדות שבועית/חודשית, משחקים שונים והצקות חוזרות להוט. קדימה תתפקדו!

meital f

New member
מתפקדת../images/Emo196.gif

שמי:מיטל תאריך לידה:23.12.90 בן כמה תהיה השנה:17 דבר מעניין שיקרה החודש:לא יודעת
דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש:לא יודעת
שיר החודש:Leona Lewis - Homeless סרט החודש:בנתיים אין ספר החודש:
סדרת החודש:אבודים ואחת שיודעת הסרט שתרצה לראות החודש:סטאפ אפ2 רעיונות להחיות את הפורום:להוסיף לו עוד נושא

orale12345

New member
מתפקדת

שמי:אור תאריך לידה:15.11 בן כמה תהיה השנה: 19{אבל זה עוד רחוק} דבר מעניין שיקרה החודש: אודישנים לסרט שלי דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: שיעור קולנע מחר שיר החודש:Anyone Else But You סרט החודש:ג'ונו ספר החודש: אים סדרת החודש: אבודים הסרט שתרצה לראות החודש: ארץ קשוחה{יותר מידי דחיתי את הצפייה הזאת} רעיונות להחיות את הפורום: אמממ 1.מרתון צפייה 2. דיבור על דמות וניתוחה כל אחד איך שבא לו. 3.עונה 4 וירטואלית 4. לקוראי הפיקים למינהם - שרשור המלצת פיקים{למרות שגם שם יש יובש בעע}

מתפקדת יופידו.

שמי: נטלי תאריך לידה: 19.9 בן כמה תהיה השנה: 14 >< דבר מעניין שיקרה החודש: החודש הזה נגמר . אבל בחודש הבא (עוד שבועיים) יש עונה חדשה של האוס D: דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: אינמושג שיר החודש: holiday , של גרין דיי סרט החודש: הסרט הזה המפגר עם אנריקו קולונטוני D: ספר החודש: *_* סדרת החודש: ורוניקה מארס. כמו כל חודש (= הסרט שתרצה לראות החודש: שומכלום 2008 >< . חחחחח מאיפה לי ? רעיונות להחיות את הפורום: לאיים על מנהלי הוא לרכוש את כל העונות ולשדר אותם לנצח. זה בטוח יעבוד

למעלה