התפקדות יוני^^

התפקדות יוני^^

שם: גיל: דרכי תקשורת: עמוד אישי: תמונה: סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: החודש שעבר - סרט: ספר: שיר: דיסק: החודש הזה - תוכניות: שיר שפתחתם איתו את החודש: הופעות מתוכננות:

ססילייה

New member
מתפקדת.../images/Emo11.gif

שם: ליל.
דרכי תקשורת: [email protected]
עמוד אישי:www.myspace.com/Lilx_x
|תמונה:
סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: דיסקים.[כלומר, להדביק דיסקים שאני לא צריכה, בכל מקום.]
החודש שעבר -
סרט: חמש ילדות יפות.
ספר:אין מקום שהוא רחוק מידי\ריצ'ארד באך
שיר: Rise Aganist-Swing Life Away
דיסק:איגי וקסמן-אדום.
החודש הזה -
תוכניות: סוף הבגרויות, הקלטות והרבה תל אביב.
שיר שפתחתם איתו את החודש:Useless ID-Kiss Me Kill Me
הופעות מתוכננות: כמה שיותר, יותר טוב!!@##$%^%^&*&*))(&^%#@!

dsol

New member
../images/Emo13.gif_../images/Emo189.gif

שם: דודי גיל: ממש עוד מעט 19 דרכי תקשורת: [email protected] (מסנג'ר) עמוד אישי: אממ מה ? תמונה:
סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: לומר "זלמה" החודש שעבר - סרט: 300 נראה לי... ספר: לא קראתי שיר: ניצוצות - פורטיסחרוף דיסק: pain 2 give של the fying baby החודש הזה - תוכניות: לעבוד, לגיש הצעת פרוייקט ולהינות שיר שפתחתם איתו את החודש: Black Sabbath - Changes הופעות מתוכננות: מה שיצא....

dsol

New member
אהה וגם יומולדת ../images/Emo65.gif_../images/Emo189.gif

בתיכנונים לחודש

../images/Emo175.gif../images/Emo175.gif

שם:ניר גיל:עדיין 18 דרכי תקשורת: מסרים בעיקר, ומסנג'ר פחות ([email protected]) עמוד אישי: במה או מייספייס? תמונה:--> סטייה חדשה: קסילופון
החודש שעבר - סרט: רוקדת בחשיכה ספר: יצירה קורעת לב של גאוניות מרעישה שיר: האביב הזה/יהודית רביץ דיסק:ביורק-פוסט החודש הזה - תוכניות: דיסק יוני, יום הולדת, חברים, שירות לאומי שיר שפתחתם איתו את החודש: אבות ובנים אביתר בנאי הופעות מתוכננות: עידן רייכל, יהודית פעמיים, ובטח עוד כמה^^

מתפקדת...

שם: חן גיל: 16 וחצי דרכי תקשורת: [email protected] עמוד אישי: www.israblog.co.il/396222 תמונה: ... סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: אין אחת כזאת החודש לפחות, ולא זוכרת אם הייתה גם... החודש שעבר - סרט: ספר: אני כריסטיאנה פ. שיר: ד"ר קספר - סקס דיסק: האחים פורטיס - הענק הלוחש החודש הזה - תוכניות: לא תוכננו :/ שיר שפתחתם איתו את החודש: ד"ר קספר - יום שני השמח הופעות מתוכננות: אין... המשך יום מצויין!

B a m b o o k

New member
../images/Emo181.gif

שם:צליל גיל:16 וחודשיים דרכי תקשורת:[email protected] עמוד אישי:
תמונה:
סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה:כבשייייייייייים
החודש שעבר - סרט:שודדי הקריביים-סוף העולם
ספר:המכשפה מפורטבלו-פשוט הספר היחיד שאני קוראת כבר חודש
שיר:soon-דנה עדיני דיסק:Big Girls-דנה עדיני החודש הזה - תוכניות:לסיים את הבגרויות לשנה הזאת, למצוא עבודה ולהתחיל להנות
שיר שפתחתם איתו את החודש: אממ ידיים למעלה-כנסיית השכל הופעות מתוכננות:מאור כהן ופיטר רוט ממה שידוע לי, ובטח יתווספו עוד כמה במשם החודש

Harpush

New member
מימימי [:

שם: חופית גיל: 14 דרכי תקשורת: מסנג'ר,אייסקיו ואימייל. [תבקשו במסרים.] עמוד אישי: ישרא? תמונה:
סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: גיטריסטים // מתופפים. החודש שעבר - סרט: שודדי הקריביים 3 ספר: פףף.. עץ הדומים תפוס בפעם העשירית. שיר: נו כלמני. דיסק: אממ. תאמת? לא שמעתי ממש דיסקים. החודש הזה - תוכניות: שיר שפתחתם איתו את החודש: הופעות מתוכננות:

Harpush

New member
דיי אני יוצאת כזו פוסטמה ../images/Emo71.gif

החודש הזה - תוכניות: יומולדת שיר שפתחתם איתו את החודש: המממ...Who the fuck are the arctic monkeys? - arctitc monkeys הופעות מתוכננות: אני ממש רוצה יוני :/. אבל לא נראה לי שיהיה. אני בטח אלך לשייגעצ אם יהיה. קיצר חודש יבש.

tipeshet

New member
הלו.

שם: עומר גיל: 17 דרכי תקשורת: מכשיר סלולרי ומרשתת עמוד אישי: דף בפליקי. תמונה: סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: הכובע החדש שלי. החודש שעבר - סרט: לא זוכרת. ספר: 'יום השנה לסלט' שיר: לא קופץ לי אחד לראש ואני לא זוכרת מה כתבתי בפורום של יוני. דיסק: זמנים מוזרים - המכשפות. החודש הזה - תוכניות: פתיחת חשבון בנק. D: שיר שפתחתם איתו את החודש: השיר החדש של רונה. הופעות מתוכננות: לא שזכור לי כרגע.

grace00

New member
כל פעם שאני רואה אותך

את פשוט עוברת שינויים דרסטיים קודם הקוצים עכשיו כל הפרצוף התעוות לך מה קורה עומר?

y a e l4

New member
חאלו!../images/Emo13.gif

שם:יעל גיל:17.4 דרכי תקשורת:אייסי:285649658 עמוד אישי:# תמונה:#נייט סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: ההתמכרות לסקוצ'ים רק מחמירה מיום ליום. ועוד עכשיו כשסגרו את החנות בסינגוף בא לי לבכות
החודש שעבר - היה....לחוץץץץץ סרט: שודדי הקרביים ספר: נייט שיר: נוף אחר? דיסק: נייט החודש הזה - תוכניות: למי יש זמן לטלויזיה? שיר שפתחתם איתו את החודש: hebrew man/ אהוד בנאי הופעות מתוכננות: נממ נממ נממ... שיהיה חודש נפלא ונטול לחצים!

animal bar

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif../images/Emo211.gif

שם: קרן גיל: 14 דרכי תקשורת: מסנג'ר עמוד אישי: המון
תמונה: אוף נו... סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה: סנדוויץ' שוקולד וחמאת בוטנים
[שתקו, זה טעים תחת
] החודש שעבר - סרט: קוני למל בת''א ספר: - שיר: לא זוכרת P: דיסק: לא זוכרת החודש הזה - תוכניות: חופש, הופעה של שייגעצ, הופעה של יוסלס איידי וביט69 ולילה לבן[טיול בנוע''ל] שיר שפתחתם איתו את החודש: וואי, נראה לי שזה בקבוק עליי של אינפקציה :S הופעות מתוכננות: שייגעצ, יוסלס איידי+ביט69

grace00

New member
יוני

שם : גרייס גיל : 17 דרכי תקשורת: [email protected] עמוד אישי : www.flickr.com/photos/grace75 סטייה חדשה שנוספה בתקופה האחרונה : זיפו החודש שעבר - סרט : דבר אליה, אדמונד(סרט מוזר מאוד, אבל מעורר שאלות פילוסופיות) ספר : נו... שיר : Radiohead - How to dissapear completely דיסק : Radiohead - kid a ועוד כל מיני החודש הזה - תוכניות: מצעד מחר, כל מיני הופעות, עבודה בע"ה, לסיים עם הבגרויות להשנה, ועוד. שיר שפתחתם איתו את החודש : אני לא זוכרת עם איזה שיר בדיוק אבל, nick cave - shivers הופעות מתוכננות : יש יותר מדי.

למעלה