התפקדות השבת

shelycat

New member
אני פה בין לבין

עוד מעט נתחיל להתארגן ליציאה לקראת ארוחת צהריים.

shelycat

New member
ממש פה ליד../images/Emo8.gif

קופצים אל חמותי לחמין חמים בקרב חברים ןמשפחה (פעם ראשונה שיצא לי לאכול את החמין שלה).

שמופית

New member
מה, אמרתי שאני הולכת להסתפר ?

הזכרון שלי ממש על הפנים
היה ממש כיף. אני שוב נראית כמו בנאדם והספר שלי אפילו השקיע ועשה לי פן יפהפה. חבל רק שאין לי לאן לצאת

דידיש

New member
אני פה, למרות שאני לא מוכרת במיוחד

שבת שלום לכולם וצפרא טבא

F r o o b i e

New member
גם אני פה

ביקשו משחר שאני אתחיל לבשל אצל ההורים שלו בבית כדי שאימא שלו תלמד דברים חדשים. אז היום הכנתי איתו לזניה מפסטה טרייה, והיא מחכה להכנס לתנור. אני מה-זה מקווה שהם יאהבו!!

עדידושש

New member
ועכשיו התפקדות שבת אחה"צ!!!../images/Emo124.gif

מי כאן???? אני כאן, קצת מעוצבנת על עצמי.... הבאתי מאבא שלי את המצלמה הדיגיטלית, ושכחתי אצלו את הכבל שמחבר אותה למחשב...כמה גאונה אני יכולה להיות???ולפחות עוד 3 שבועות עד הפעם הבאה שאני אסע....אוףףףףףףףף

F r o o b i e

New member
אני אני אני

ואני לשם שינוי שמחה! אחרי מירוץ חיפוש שידות לחדר שינה, מצאנו סוף סוף בהום-סנטר שידות מקסימות וחמודות במבצע של 69 ש"ח לשידה במקום 130 ש"ח. כלומר קונים שתיים במחיר אחת. ואני מרוצה!!

F r o o b i e

New member
תודה. פרובי מרוצה.

עכשיו רק שיגיע הסלון אני באמת אהיה בעננים. (איזה דברים עושים אותנו מאושרות הא?)

תמרי30

New member
כן כן הדברים הקטנים

שהופכים אותנו למאושרות
ואם תסתכלי על הגברים מה גורם להם לאושר ??!! משחק כדורגל/כדורסל או אישזשהו כדור אחר , מוצרי אלקטרוניקה למינהם (בעלי) ועוד כל מיני ... תחביבים גבריים שלא עולים לי עכשיו בראש

עדידושש

New member
אצלנו זה דווקא משתלב מצוין...

הוא נורא אוהב לעבוד עם היידיים שלו, להכין דברים מעץ וכו' ואני מאוד אוהבת דברים מעץ.... מאז שעעברנו לגור בבית החדש קיבלתי המון מדפים (מאוד יפים אבל די קלים שלא דרשו ממנו הרבה עבודה), שולחן לסלון, שעליו הוא עבד המון אבל יצא מדהים...., מראה ישנה שהוא שם לה מסגרת מעץ, ולאחרונה קיבתי מדף חדש למיקרוגל שיש לידו מקום לשים תבלינים וכו'...אז אני מבקשת , ומקבלת דברים כיפפים לי, והוא נהנה מעצם העשייה.... אבל כמובן, שגם התעסקות של שעות במחשב יכולה לגרום לו הנאה ולי סבל....

למעלה