התפקדות דצמבר

pluplup

New member
התפקדות דצמבר../images/Emo187.gif

שם: גיל: מיקום בארץ הקודש: מסנג'ר: משו שבא לך להגיד: תמונה אם בא לך:

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifשוב לפתוח את המדגישומטיק../images/Emo122.gif

שם: גלי גיל: 17 מיקום בארץ הקודש: אזור ירושלים מסנג'ר: בקשו במסרים משו שבא לך להגיד: אני על אורגינל תמונה אם בא לך: אני אשים של סיסטם
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Kneeling Roses

New member
../images/Emo15.gifהוו יה

שם: זמר גיל: 14 מיקום בארץ הקודש: ראשון מסנג'ר: [email protected] משו שבא לך להגיד: לדעתי חסה תמונה אם בא לך:

STU XD

New member
../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

שם:סטו גיל:17 17 ו4 חודשים מיקום בארץ הקודש:רחובות מסנג'ר:[email protected] משו שבא לך להגיד:קר לי ! תמונה אם בא לך:פנאן לענן

pluplup

New member
המ...

שם: דור. גיל: 15 ומשו. מיקום בארץ הקודש: טל-שחר,חור במרכז. מסנג'ר: בכרטיס האישי. משו שבא לך להגיד: האלבום Annihilation of The Wicked של Nile מעולה
תמונה אם בא לך: נא.

tamirr13

New member
מסתבר שאני לא פה רק בשביל שרשורי סוף השבוע

אלא גם להתפקדויותD: שם:תמיר:( גיל:17 וביסלי מיקום בארץ הקודש:תמן הקטנה- ראש העין מסנג'ר:[email protected] משו שבא לך להגיד:שהשביתה לא תיגמר

iRoNBaLLz

New member
יום חמישי פז"מהולדת

שם: אלעד גיל: 19 מיקום בארץ הקודש: כפ"ס מסנג'ר: מה כבר תעשו עם זה..? משו שבא לך להגיד: עד מתי? תמונה אם בא לך

טוטוטו טהטהטה טוטוטו טהטהטה טוטוטו טהטהטהההה

שם:ישראל גיל:15 מיקום בארץ הקודש:אופקים מסנג'ר:כרטיס האישי משו שבא לך להגיד:מוזיקה זה מגניף תמונה אם בא לך:

Evil Pig

New member
מתפקד

שם: דורון גיל: 18 מיקום בארץ הקודש: טבעון מסנג'ר: [email protected] משו שבא לך להגיד: בלעע תמונה אם בא לך:

אלאנקה

New member
..

שם: דבורה גיל: 15 מיקום בארץ הקודש: עיר הקודש מסנג'ר: כרטיס אישי משו שבא לך להגיד: אווארגרי
תמונה אם בא לך: היה כ"כ טוב:]

dusa1

New member
אבל עניתי על זה כבר!!

שם: דוסה גיל: 15 מיקום בארץ הקודש: מיתר, נגב, ליד ב"ש מסנג'ר: [email protected] משו שבא לך להגיד: סוקה, סאק מאי סוחי /m\ תמונה אם בא לך: נעעעע

חצילע

New member
שוללולולולולו.

שם: נועם.
מיקום בארץ הקודש: חחח רעות.
מסנג'ר: [email protected]
משו שבא לך להגיד: מחר יומולדת להלהלהלהלה.
תמונה אם בא לך: נראה אם יש משהו. לא לשים לב לשיער DDDDD: זה היה באיזה חמש בבוקר.

יפהההההההה../images/Emo99.gif

תיזהרו לפתוח לנועם שירשור מזל טוב, היום ב12 אני פותח ומי שפותח לפני אני אראה לו מאיפה משתין הדג!

ashkeloni

New member
למה לא...

שם: נתן גיל: 19 מיקום בארץ הקודש: אשקלון מסנג'ר: משו שבא לך להגיד: שום דבר מיוחד תמונה אם בא לך: אנג'וי

Shlomit586

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gifאני.../images/Emo210.gif

שם:שלומית גיל:15 מיקום בארץ הקודש:עיר הקודש,ירושלים. מסנג'ר:[email protected] משו שבא לך להגיד:אין לי כוח לחזור ללימודים
תמונה אם בא לך:*אני מטומטמת*

למעלה